Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

“Prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem!” Amatpersonas apsveikušas Andri Nelsonu

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic latviešu diriģentu Andri Nelsonu un viņa vadīto Bostonas simfonisko orķestri ar prestižās “Grammy” mūzikas balvas iegūšanu.

“Varam būt patiesi lepni, ka izcilā un talantīgā Latvijas diriģenta veikumu novērtējuši pasaules mūzikas profesionāļi. Šis panākums apliecina mūsu kultūras bagātību, plašumu un augstvērtību. Tas ir patiesi liels notikums un prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem un nominācijā “Labākais orķestra sniegums” saņem mūzikas jomas prestižāko apbalvojumu,” uzsver Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pateicas Andrim Nelsonam par Latvijas vārda nešanu pasaulē un novēl radošus panākumus arī turpmāk.

Arī ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apsveicis diriģentu Andri Nelsonu ar prestižās “Grammy” balvas iegūšanu. “No sirds apsveicu latviešu diriģentu Andri Nelsonu ar pirmo reizi dzīvē saņemto prestižo “Grammy” balvu,” savā “Twitter” un “Facebook” kontā raksta premjerministrs.

Pievienot komentāru

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+