Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. februāris, 2016
Drukāt

“Prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem!” Amatpersonas apsveikušas Andri Nelsonu

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic latviešu diriģentu Andri Nelsonu un viņa vadīto Bostonas simfonisko orķestri ar prestižās “Grammy” mūzikas balvas iegūšanu.

“Varam būt patiesi lepni, ka izcilā un talantīgā Latvijas diriģenta veikumu novērtējuši pasaules mūzikas profesionāļi. Šis panākums apliecina mūsu kultūras bagātību, plašumu un augstvērtību. Tas ir patiesi liels notikums un prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem un nominācijā “Labākais orķestra sniegums” saņem mūzikas jomas prestižāko apbalvojumu,” uzsver Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pateicas Andrim Nelsonam par Latvijas vārda nešanu pasaulē un novēl radošus panākumus arī turpmāk.

Arī ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apsveicis diriģentu Andri Nelsonu ar prestižās “Grammy” balvas iegūšanu. “No sirds apsveicu latviešu diriģentu Andri Nelsonu ar pirmo reizi dzīvē saņemto prestižo “Grammy” balvu,” savā “Twitter” un “Facebook” kontā raksta premjerministrs.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+