Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. februāris, 2016
Drukāt

“Prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem!” Amatpersonas apsveikušas Andri Nelsonu

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic latviešu diriģentu Andri Nelsonu un viņa vadīto Bostonas simfonisko orķestri ar prestižās “Grammy” mūzikas balvas iegūšanu.

“Varam būt patiesi lepni, ka izcilā un talantīgā Latvijas diriģenta veikumu novērtējuši pasaules mūzikas profesionāļi. Šis panākums apliecina mūsu kultūras bagātību, plašumu un augstvērtību. Tas ir patiesi liels notikums un prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem un nominācijā “Labākais orķestra sniegums” saņem mūzikas jomas prestižāko apbalvojumu,” uzsver Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pateicas Andrim Nelsonam par Latvijas vārda nešanu pasaulē un novēl radošus panākumus arī turpmāk.

Arī ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apsveicis diriģentu Andri Nelsonu ar prestižās “Grammy” balvas iegūšanu. “No sirds apsveicu latviešu diriģentu Andri Nelsonu ar pirmo reizi dzīvē saņemto prestižo “Grammy” balvu,” savā “Twitter” un “Facebook” kontā raksta premjerministrs.

Pievienot komentāru

Nacionālais vēstures muzejs: Gribam skaidrību, kad pils rekonstrukcija beigsiesLatvijas Nacionālais vēstures muzejs (LNVM) vēlas skaidrību par to, cik ilgi ievilksies Rīgas pils kastelas daļas restaurācija un pārbūve, aģentūrai BNS teica LNVM direktors Arnis Radiņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+