Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. februāris, 2016
Drukāt

“Prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem!” Amatpersonas apsveikušas Andri Nelsonu

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic latviešu diriģentu Andri Nelsonu un viņa vadīto Bostonas simfonisko orķestri ar prestižās “Grammy” mūzikas balvas iegūšanu.

“Varam būt patiesi lepni, ka izcilā un talantīgā Latvijas diriģenta veikumu novērtējuši pasaules mūzikas profesionāļi. Šis panākums apliecina mūsu kultūras bagātību, plašumu un augstvērtību. Tas ir patiesi liels notikums un prieks, ka tieši latvietis ir atzīts par vienu no pasaules labākajiem diriģentiem un nominācijā “Labākais orķestra sniegums” saņem mūzikas jomas prestižāko apbalvojumu,” uzsver Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pateicas Andrim Nelsonam par Latvijas vārda nešanu pasaulē un novēl radošus panākumus arī turpmāk.

Arī ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apsveicis diriģentu Andri Nelsonu ar prestižās “Grammy” balvas iegūšanu. “No sirds apsveicu latviešu diriģentu Andri Nelsonu ar pirmo reizi dzīvē saņemto prestižo “Grammy” balvu,” savā “Twitter” un “Facebook” kontā raksta premjerministrs.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+