Ekonomika
Īpašums

“PrivatBank” un “Altum” paziņo par sadarbību. Vai būs izdevīgāki kreditēšanas nosacījumi? 0

Foto: Shutterstock

2018. gada novembrī “PrivatBank” noslēdza līgumu ar attīstības finanšu institūciju “Altum” par sadarbību vairāku fizisko un juridisko personu finansējuma programmu īstenošanā.

Sadarbībā ar “Altum” “PrivatBank” klientiem – fiziskām personām tagad ir pieejamas divas mājokļa garantiju programmas – “Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem” un “Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem”.

Tās ir valsts atbalsta programmas, kuras ļauj jaunajiem speciālistiem vecumā līdz 35 gadiem vai ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 23 gadiem iegādāties mājoklī visā Latvijā vai pašiem būvēt to.

“Altum” garantijas tiek izsniegtas ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem, kuriem ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai “Altum” garantija paredzēta dzīvojamās telpas iegādei, kas nozīmē, ka ar to nav iespējams iegādāties dārza māju.

Bankas valdes locekle un “Amber Real” vadītāja Una Jansone norāda, ka banka ir gatava piedāvāt privātspersonām izdevīgus kredītēšanas nosacījumus.

“Mūsu banka ir gatava piedāvāt privātpersonām – gan ģimenēm ar bērniem, gan jaunajiem speciālistiem – izdevīgus hipotekārās kreditēšanas nosacījumus.”

Turklāt bankas meitas uzņēmums SIA “Amber Real” var piedāvāt dažādus mājokļu veidus, kuri atbilst “Altum” programmām “Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem” un “Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem”.

“Amber Real” portfelī ir nekustamie īpašumi, kuri atrodas gan Rīgā, gan ārpus tās robežām.

“Īpaši vēlos izcelt nekustamos īpašumus Liepājā un Daugavpilī, kur mēs varam piedāvāt dzīvokļus, sākot no 4000 eiro. Nenoliedzama priekšrocība ir “PrivatBank” filiāļu pieejamība šajās pilsētās, kas veicinās ātru darījuma noformēšanu,” uzsver U. Jansone.

Juridiskām personām – vidējiem un lieliem uzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU), lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām un uzņēmumiem – “PrivatBank” sadarbībā ar “Altum” piedāvā dažādas līdzfinansējuma programmas un kredīta garantijas programmu.

“PrivatBank” valdes loceklis Roberts Šepfs aicina uzņēmumus izmantot “Altum” garantijas un saņemt “PrivatBank” aizdevumu uzņēmējdarbības attīstīšanai, piesakoties programmai “Paralēlais aizdevums”, “MVU izaugsmes aizdevumi” vai “Eksporta kredīta garantijas”.

“Pat ja uzņēmumam nav pietiekama nodrošinājuma bankas kredīta saņemšanai, “Altum” garantijas palīdzēs saņemt bankas līdzfinansējumu Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai”.

Saistītie raksti

AS “PrivatBank” pēc aktīvu apjoma ir 13. lielākā kredītiestāde Latvijā. Pēc kapitāla apjoma – 9.lielākā (30.06.2018). Banka privātpersonām un uzņēmumiem nodrošina finanšu pakalpojumus 13 filiālēs visā Latvijā – 7 filiālēs Rīgā un pa vienai Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā un Jelgavā.

AS ”PrivatBank” piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu, nodrošinot personisku attieksmi, ātru lēmumu pieņemšanu un konkurētspējīgu cenu.

LA.lv