×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Raidījums: Ķengaragā pa logu izmet maisu ar kaķēniem; vainīgos sodīs (7)

Kadrs no videoKadrs no video

Kāda Ķengaraga nama pirmā stāva iedzīvotāja izglābusi četrus kaķēnus, kurus viens no tās pašas mājas iemītniekiem izmetis pa logu, iebāztus polietilēna maisiņā. Sieviete dzirdējusi kaut no nobūkšķam un pēc tam kaķēnu ņaudienus. Palūkojusies pa logu, viņa ieraudzījusi no saiņa izlienam mazos dzīvnieciņus. Viņa nezina, kurš varētu būt nežēlīgās rīcības vaininieks – to skaidrs policija, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Nu labāk tā, nekā podā noskalot. Iedomājaties, atbrauc santehniķis jo pods nestrādā, bet tur kaķēnus izvilktu. Ko tad darīt un kā attaisnoties? /sarkasms, haha/

  Dīvaina pasaule paliek! 😀 Cilvēkiem kaut kas notike – nekas.. Kaķēniem vai kādam dzīvniekam? Mūža ieslodzījumu grib piespriest un no sabiedrības izraidīt. Kur loģika? Patversmēm (dzīvnieku) ziedo naudu, bet cilvēki mirst nost, jo nepietiek naudas ārstam.

  • Cilvēki, pēc idejas, paši spēj cīnīties par sevi, dzīvnieki, šajā gadījumā kaķi, to nespēj. Te jau netiek apspriests katrs gadījums, kad mazus kaķu bērnus palaiž jūras skolā, te iet runa par to, ka šī vardarbība pret dzīvniekiem tiek izdarīta sabiedriskā vietā-pagalmā. Ja cilvēku plastikāta maisiņā izmestu pa logu, protams, ka tiktu sacelta visa valsts gaisā. Kaķi arī ir dzīvas būtnes un viņiem ir tādas pašas tiesības uz dzīvi kā mums,
   Un vēl, mēs, cilvēki, ziedojam patversmēm naudu tikai tādēļ, ka mūsu pašu bezatbildības dēļ izmetam savus mājdzīvniekus uz ielas, nevajag šņukstēt par to, ka mums nav naudas, paši vien esam pie tā vainīgi, bet dzīvnieki nu pie nekā nav vainīgi, lai pret viņiem tā izturētos mūsu bezatbildības dēļ.

 2. Jauki, a ja cilvēks mirst tādas vai citas nelaimes dēļ, ko izraisījis kāds cits, tad nekā, ja kaķēni, tad nenormāls sods. Kas tā par valsti????

  • TAS IR NENORMĀLS CILVĒKS KAS VARĒJA TO IZDARĪT. DOMĀJU KA MIRSTOT VIŅAM ŠIE MAZIŅIE NEAIZSARGĀTIE DZĪVNIECIŅI RĀDISIES UN MIERĪGI NEVARĒS NOMIRT.

  • JĀ KAS TA PAR VALSTI ,KUR VAR PRET DZĪVNIEKIEM TA IZTURĒTIES ,NĒĒ PAREIZĀK BŪTU ,KAS TAS PAR—- LOPU UZ DIVĀM KĀJĀM — KAS TĀ IZDARĪJĀS AR KAĶĒNIEM

Draugiem Facebook Twitter Google+