×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. februāris, 2018
Drukāt

Rīgā aiztur starptautiskā meklēšanā izsludinātu krāpnieku no Krievijas (4)

Ekrānuzņēmums no "Interpol" mājaslapas.Ekrānuzņēmums no "Interpol" mājaslapas.

Pagājušajā nedēļā Rīgā aizturēts par krāpšanos lielā apmērā apsūdzētais starptautiskā meklēšanā izsludinātais Krievijas pilsonis Iļja Volosevičs, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas pārstāve Ginta Gžibovska.

Volosevičs Rīgā aizturēts 21.februārī.

Kā liecina informācija “Interpol” mājaslapā, Volosevičs apsūdzēts par krāpšanos lielā apmērā. Viņu meklēšanā izsludināja Krievijas tiesībsargājošās iestādes.

Gžibovska norādīja, ka Latvijai tagad jālemj par aizturētā Voloseviča izdošanu Krievijai.

Kā vēstīja portāls “Kommersant.ru”, Volosevičs ir bijušais bankas “Kļijenstkij” valdes priekšsēdētāja vietnieks. Viņš esot bijis iesaistīts noziedzīgā grupējumā, kas izšķērdējis vairāk nekā vienu miljardu rubļu (14,540 miljoni eiro) no noguldītāju līdzekļiem bankā. Cietušo vidū esot arī krievu aktieris un režisors, Maskavas Dailes teātra vadītājs Oļegs Tabakovs.

Portālā norādīts, ka Volosevičs Rīgā aizturēts uzreiz pēc ielidošanas. Pārbaudot dokumentus, esot izrādījies, ka Volosevičs vairākus gadus ir Interpola starptautiskās meklēšanas datubāzē. “Kommersant.ru” rīcībā esošā informācija liecinot, ka Volosevičam Latvijā esot uzturēšanās atļauja, kas varot paildzināt jautājuma par viņa izdošanu Krievijai izskatīšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kā var uzrakstīt komentus, ja apstiprināšana notiek nesamērīgi lēni. Kāpēc?

  2. Vai neliekas dīvaini – vairākus gadus izsludināts starptautiskā meklēšanā, bet Latvijā viņam ir piešķirta uzturēšanas atļauja?! Kādā korumpētā un noziedzīgā valstī mēs dzīvojam!!!

  3. kur var redzēt sarakstu kuri ir starptautiskajā meklēšanā?

Draugiem Facebook Twitter Google+