Mobilā versija
+1.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgā atklās unikālu Dalī un Pikaso darbu izstādi

Ekrānšāviņš no izstādes mājas lapas dalipicasso.eu.Ekrānšāviņš no izstādes mājas lapas dalipicasso.eu.

Rīgā Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā notiks divu diženāko mūsdienu spāņu mākslinieku tēlniecības, keramikas un grafikas darbu izstāde, LA.lv uzzināja LMS.

Izstādē būs apskatāmi vairāk nekā 200 Dalī un Pikaso oriģināldarbi. Rīgā pirmo reizi tiks izstādīti 30 Pikaso keramikas darbi, kā arī visa Dalī keramika un slavenākās skulptūras – “Sieviete ugunī”, sirreālie ziedi un citi fantastiski spāņu sirreālista Dalī darbi. Skatītāji gūs retu iespēju salīdzināt divus ģēnijus un viņu redzējumu par sievietēm, koridu, svelmaino Spāniju un daudz ko citu.

Izstādi rīko Latvijas Mākslinieku savienība un kolekcionārs un mecenāts Aleksandrs Šadrins. Viņam pieder 4. lielākā sirreālisma mākslas kolekcija pasaulē un nozīmīgākā Salvadora Dalī tēlniecības darbu privātkolekcija. Pirms ierašanās Rīgā izstāde pabijusi vairāk nekā 55 muzejos Krievijā. No 2006. līdz 2011.gadam izstādi ir apskatījuši aptuveni miljons cilvēku.

Izstāde būs apskatāma no 4. augusta līdz 27. septembrim, ieejas maksa 8 eiro, ar atlaidēm – 5 eiro.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (14)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+