Praktiski
Mājas mīluļi

Rīgā norisināsies labdarības pasākums ar glābējsuņu dalību0

Publicitātes foto

Svētdien, 3. decembrī, t/c Dino Zoo Pasaule (Rīga, Krasta iela 52) norisināsies labdarības pasākums “Krāsainās ķepas”, kurā piedalīsies Latvijas mākslinieki, apvienības Bezvests.lv kinologi un viņu četrkājainie draugi – glābējsuņi. Pasākumu organizē: cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA.

Organizatori aicina uz pasākumu visus interesentus noskatīties glābējsuņu šovu, piedalīties tematiskā mākslas darba tapšanā profesionālā mākslinieka pavadībā un pakomunicēt ar domubiedriem patīkamā gaisotnē.

“Šī ir vieta, kur satiksies cilvēki, suņi un krāsas,” stāsta māksliniece Līga Zīle, kas speciāli pasākumam sagatavoja krāsojamās lapas bērniem un pieaugušajiem ar suņu attēliem. Kas jūt izaicinājumu gleznot uz audekla, var piedalīties kopējā lielformāta mākslas darba tapšanā. Vēlāk glezna tiks pārdota, bet līdzekļi tiks ziedoti cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrībai MOTUS VITA.

Pasākuma programma sāksies ar glābējsuņu šovu. Bezvests.lv kinologi demonstrēs, kā četrkājainie draugi palīdz meklēt pazudušus cilvēkus. Pēc šova būs iespēja uzdot jautājumus kinologiem un nobildēties ar suņiem. Bērniem īpaši patiks cirka triki suņu izpildījumā. Organizatori sola, ka būs īpaša radoša atmosfēra.

LA.lv