×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2015
Drukāt

Rīga olimpiskās vienības sportistiem atvēl 54 000 eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis atkārtoti noslēdzis līgumu ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV) par Rīgas atbalstu augsta līmeņa sportistiem – rīdziniekiem, paredzot tam 54 000 eiro.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka pašvaldības sadarbība ar LOV notiek jau piekto gadu un šogad atbalstu saņems 41 rīdzinieks – augsta līmeņa sportists. Saskaņā ar līgumu finansiālais atbalsts tiks 14 sporta federāciju sastāvā esošajiem sportistiem.

Atbalstu saņems 41 LOV sastāvā esošs sportists. Starp tiem ir arī vieglatlēti Jeļena Rubļevska un Pāvels Švecovs, kuri ieguva 6.vietu Pasaules čempionātā modernās pieccīņas stafetē, kamaniņu braucējs Kārlis Krišs Matuzels, kas izcīnīja 2.vietu Pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā, vieglatlēts Elvijs Misāns, kam ir 10.vieta Eiropas čempionātā vieglatlētikā, kā arī Laura Skujiņa, kuras kontā ir bronzas medaļa Pasaules un Eiropas čempionātā cīņas sportā, viņa arī pērnā gada labākā sportiste Rīgā.

Jaunatnes sastāvā atbalstu saņems bronzas medaļas ieguvēja Pasaules Jaunatnes Olimpiādē Jeļena Ostapenko, Aleksandrs Solovejs (pārī ar Mārtiņu Pļaviņu), kuri izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posmā pludmales volejbolā. Finansējums tiks arī rezerves sportistiem – peldētājam Jānim Šaltānam un modernās pieccīņas 8.vietas ieguvējam pasaules mērogā Ņikitam Bistrovam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+