×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
26. jūlijs, 2015
Drukāt

Rīgas MTB maratonā uzvar Sorokins

bikernieki-mtb

Rīgas MTB velomaratonā” uzvaru izcīnīja Rietumu-Delfin komandas pārstāvis Dmitrijs Sorokins un Katrīna Jaunslaviete, informē sacensību rīkotāji.

“Turkish Airlines” Sporta distancē Dmitrijs Sorokins triumfēja, 45km distanci finišējot 1 stundā 27 minūtēs un 28 sekundēs. Uzvarētājs saņēma arī īpašo, par godu pirmajām galvaspilsētas kalnu velosipēdu sacensībām mākslinieka darināto kausu no SMScredit.lv un Baltijasmaratoni. Atpaliekot tikai vienu sekundi, otro vietu Sporta distancē izcīnīja Toms Skujiņš no komandas Sportlife.lv, bet trešajā vietā ierindojās Raivis Zīmelis no komandas MySport veikals ar finiša laiku 1 stunda 27 minūtes un 30 sekundes. Turpretī SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratona sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Katrīna Jaunslaviete (Ebike machine), kura finišēja “Turkish Airlines” Sporta distanci 1 stundā 35 minūtēs un 34 sekundēs. No līderes atpalika Ieva Strēle no Sportlife Cycling Team ar finiša laiku 1 stundā 41 minūtē un 42 sekundēs, bet trešo vietu izcīnīja Madara Fūrmane (RK Belo Cycling), kura veica distanci 1 stundā 45 minūtēs 26 sekundēs.

Komandu kopvērtējumā ar četru dalībnieku augstāko rezultātu pirmo vietu izcīnīja Sportslife Cycling Team komanda, otrajā vieta komandu kopvērtējumā bija Rietumu-Delfin, bet trešajā vietā ierindojās FANS AP – Print.

“1A.lv” 45km Tautas distancē ar pārliecinošu izrāvienu uzvaras laurus plūca Herberts Pudāns no komandas ZZK, finišējot 1 stundā 28 minūtēs un 19 sekundēs. Otrajā vietā palika Normunds Zviedris ar rezultātu 1 stunda, bet par sekundes daļu no viņa atpalika un trešo vietu Tautas distancē izcīnīja Agnis Apse no Gandrs-Merida. Sieviešu konkurencē par “1A.lv” Tautas distances uzvarētāju kļuva Inese Zvirgzdiņa (Baltijas Grants) ar finiša laiku 1 stundā 48 minūtēs un 29 sekundēs. Otrajā vietā sieviešu vidū bija Enia Kaņepēja (Skanste), bet trešā Tautas distancē ierindojās Adele Ilga Spigovska (Elkor).

“Gaļas nams-Ādaži” Veselības distancē visātrāk finišēja Māris Timma (Single Speed Team), otro vietu ieguva Romans Judins (Verifone), bet trešajā vietā ierindojās Edgars Čerkovskis (Stacana Club). No sievietēm pirmo vietu ieguva Signe Seškena, uz otrās vietas pjedestāla pakāpiena kāpa Lāsma Elza Vaivode (Riteņvasara), bet trešā Veselības distancē sieviešu konkurencē finišēja Elīna Strupule.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+