Latvijā
Kriminālziņas

Rosina apsūdzēt vadītāju, kura izraisītajā avārijā cieta vairāki policisti0

Foto: LETA

Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis prokuratūrai uzrādīt apsūdzību Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona mikroautobusa vadītājam, kura pērn augustā izraisītajā avārijā cieta vairāki policisti, aģentūra LETA noskaidroja IDB.

Pirmstiesas izmeklēšanā noskaidrojies, ka spēkrata vadītājs pārkāpis vairākus Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, kā arī nav ievērojis Ceļu satiksmes likuma prasības, kā rezultātā apdzīšanas manevra laikā notika sadursme ar pretī braucošo kravas automašīnu “Scania”, skaidroja IDB.

Pēc tam, zaudējot kontroli pār automašīnas vadību, notika vēl viena sadursme ar aiz “Scania” braucošo automašīnu.

Jau ziņots, ka pērn 24.augustā ap plkst.10.30, dodoties kolonnā ar ieslēgtām bākugunīm uz mācībām “Nemieri 2018” Valmierā, pie bijušā restorāna “Sēnīte” avārijā iekļuva viens no Speciālo uzdevumu bataljona mikroautobusiem.

Ceļu satiksmes negadījumā smagus vai vidēja smaguma miesas bojājumus guva policijas mikroautobusa vadītājs un trīs mikroautobusā sēdošie pasažieri.

Saistītie raksti

Mikroautobusa vadītājs bijis pieredzējis un regulāri apmeklējis ekstrēmas autovadīšanas kursus, aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs.

Speciālo uzdevumu bataljona personāls sniedz atbalstu pretterorisma reaģēšanas plānos, nodrošina sabiedrisko kārtību ārkārtas situācijās, meklē, vajā un aiztur bruņotus noziedzīgus grupējumus, kā arī veic patrulēšanu teritorijās ar paaugstinātu kriminogēno situāciju.

LA.lv