×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. maijs, 2013
Drukāt

Saviels: Nemaz neizjutu, ka piecus gadus nebiju spēlējis pasaules čempionātā

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas hokeja izlases aizsargam Agrim Savielam spēle pret Krieviju bija atgriešanās pasaules čempionātā pēc piecu gadu pārtraukuma. Viņš atzīst, ka laukumā juties labi, taču galvenā atziņa – pašu pieļauto kļūdu dēļ no krieviem sanāca pamatīgs pēriens.

“Pirmais periods bija tīri labs, spēlējām līdzīgi. Bet tad sākām kļūdīties un tas ir galvenais iemesls, kāpēc ielaidām tik daudz vārtus,” “LA” teica Saviels. “Varbūt mūs mazliet salauza noraidījums otrā perioda sākumā, pirmās desmit minūtes gandrīz mazākumā spēlējām. Izturējām, taču pagurām, jo būtībā vieniem un tiem pašiem nācās spēlēt. Tāda komanda kā Krievija soda par kļūdām, viņi ir ļoti meistarīgi. Treneri teica, lai cenšamies bloķēt un neļaujam mest pa vārtiem, taču visu jau nenobloķēsi. Pirms spēles analizēju, pret ko vajadzētu spēlēt uzmanīgāk, bet iesildīšanās laikā palasīju uzvārdus un sapratu, ka nav jēgas vienu īpaši pieskatīt. Viņi visi tevi padarīs par muļķi, ja nebūsi koncentrējies.”

Aizsargs norādīja, ka arī tad, kad cerības uz labvēlīgu rezultātu jau bija zudušas, komanda cīnījās un spēkus rītdienas mačam pret ASV netaupīja. “Centāmies pildīt trenera uzdevumu. Jo labāk to darīsim, jo vairāk tas palīdzēs turpinājumā. Šis bija tikai pirmais mačs un svarīgākās cīņas vēl priekšā. Nedomāju, ka zaudējums dos negatīvu noskaņu čempionāta turpinājumam. Izanalizēsim kļūdas un šo maču aizmirsīsim.”

“Ļoti patīkami atkal uzspēlēt labu hokeju. Kaut kādā mērā pat bija vieglāk, jo, kā saka – jo labāks hokejs, jo vieglāk spēlēt. Es katrā ziņā neizjutu to, ka piecus gadus nebiju spēlējis pasaules čempionātos. Pirms spēles mandrāžas nebija, tikai patīkams satraukums,” izjūtās dalījās Agris Saviels.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+