“Senators” zaudē, būs septītā spēle 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš  joprojām nedevās laukumā Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā, bet viņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda ar 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) savā laukumā piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 3-3 un abām komandām būs nepieciešama izšķirošā, septītā spēle. Dueļa izšķirošais mačs notiks ceturtdien Ņujorkā.

Daugaviņš šajā sērijā spēlējis vien pirmajā mačā, bet nākamajos vienmēr palicis rezervē.

Šajā mačā rezultātu astotajā minūtē atklāja “Senators” hokejists Kriss Nīls, bet otrajā trešdaļā trīs vārtus pēc kārtas guva “Rangers” vienība. 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Džeisons Speca rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet ar to nebija pietiekoši panākumam. Uzvarētājiem visos trijos vārtu guvumos piedalījās Dereks Stepans, kura kontā bija viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Kā ziņots, NHL regulārajā čempionātā “Rangers” izcīnīja uzvaru Austrumu konferencē, bet “Senators” palika astotajā pozīcijā.

Daugaviņš šosezon regulārajā čempionātā laukumā devās 65 spēlēs, gūstot piecus vārtus un veicot sešas rezultatīvas piespēles, kā arī iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -2. Daugaviņš ir iekļauts Latvijas hokeja izlases kandidātu sarakstā dalībai gaidāmajā pasaules čempionātā.

Tikmēr Rietumu konferences ceturtdaļfināla dueli pirmdien noslēdza Fīniksas “Coyotes”, kas ar 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) izbraukumā pieveica Čikāgas “Blackhawks”, sērijā triumfējot ar 4-2. Uzvarētāju vārtsargs Maiks Smits atvairīja visus 39 pretinieku metienus. “Coyotes” komanda pirmo Stenlija kausa kārtu pārvarējusi pirmo reizi vēsturē. Rietumu konferences pusfinālā “Coyotes” hokejistus sagaida duelis ar Nešvilas “Predators” komandu, kas ar 4-1 pārspēja Detroitas “Red Wings”.