Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. decembris, 2013
Drukāt

Sieviete izglābj dzīvesdraugu no degoša šķūņa

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šorīt Sarkandaugavā kāda sieviete izglābusi savu dzīvesdraugu no liesmu pārņemta šķūņa. Abi negadījumā iesaistītie guvuši apdegumus un nogādāti slimnīcā.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, plkst.4.02 tika saņemts izsaukums uz Tvaika ielu Rīgā, kur dega šķūnīši 50 kvadrātmetru platībā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji sastapa aptuveni 50 gadus vecu sievieti, kura no degošā šķūņa bija izvilkusi savu dzīvesdraugu – aptuveni 45 gadus vecu vīrieti.

Ugunsdzēsēji abus ļautiņus nodeva mediķiem, kuri viņiem konstatēja apdegumus. Cietušie tika nogādāti slimnīcā.

Aizvadītās diennakts tumšajā laikā šķūnīši dega arī Tukuma novada Slampes pagastā. Uz turieni ugunsdzēsēji izsaukumu saņēma plkst.21.17. dega šķūnīši ar malku aptuveni 150 kvadrātmetru platībā. Šajā ugunsnelaimē neviens cilvēks necieta.

 

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+