×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
18. jūlijs, 2013
Drukāt

Siguldas Opermūzikas svētkos uzstāsies izcili mākslinieki

foto - Letafoto - Leta

No 2. augusta līdz 4. augustam, jau divdesmit pirmo reizi, Siguldas pilsdrupu estrādē notiks Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros uzstāsies pasaulslaveni un atzinību guvuši mākslinieki.

Svētku uvertīras koncertā, 2. augustā plkst.19.00, klausītājus priecēs talantīgā pianiste Agnese Egliņa, kura šogad uzstāsies kopā ar izcilo klarnetistu Mārtiņu Circeni un jauno, talantīgo vokālistu Juri Irbi.

3. augusta koncertā “Mēs – mammai un tētim” plkst.15.00 uzstāsies Daumants Kalniņš kopā ar Nauri Indzeri un bērnu vokālo studiju “Knīpas un knauķi”. Uzvedums būs par siltām un sirsnīgām attiecībām bērnu un vecāku starpā, kā arī par to kā vecākie brāļi un māsas sadzīvo ar jaunākajiem.

Savukārt opermūzikas mīļotājiem 3. augustā plkst.21.00 tiek piedāvāts Džuzepes Verdi operas “Otello” oriģināliestudējums Edmunda Freiberga režijā ar Aigara Ozoliņa scenogrāfiju – Šekspīra laikam atbilstošiem tērpiem, kas izveidoti pēc Ievas Kundziņas skicēm. Otello lomā uzstāsies pasaulē pieprasītais lietuviešu mākslinieks Kristians Benedikts, Dezdemonas lomā – Norma Fantini no Itālijas, bet Jago lomā –itāļu mākslinieks Vittorio Vitelli.

Svētdien, 4. augustā plkst.13.00 aicinām apmeklēt Garīgās mūzikas koncertu Siguldas Ev.lut. baznīcā, kur uzstāsies siguldietis Kalvis Kalniņš (attēlā) un rīdzinieks Emīls Kivlenieks.

Opermūzikas svētku noslēgumā – 4. augustā plkst.17.00 notiks vērienīgs Galā koncerts ar izciliem operdziedātājiem – pasaules Prīma Iano Tamari (gruzīniete no Itālijas), burvīgā Klementīne Mergaine (Francija), Norma Fantini un viens no pasaules labākajiem dramatiskajiem tenoriem – Badri Maisuradze (Maskavas Lielais teātris). Tāpat skatītājus priecēs Rīgas Doma zēnu koris, Latvijas Nacionālās operas koris, kā arī solisti – Krišjānis Norvelis un Miervaldis Jenčs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+