Mobilā versija
+1.8°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
4. augusts, 2017
Drukāt

Sirmgalve iziet no mājām iznest atkritumus un pazūd

Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)

Ilustratīvs attēls

Likumsargi nogādājuši mājās kādu sirmgalvi, kura izgājusi iznest atkritumus, taču vairs nav varējusi atrast ceļu mājup, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

3.jūlijā neilgi pēc pulksten 16.00 likumsargi saņēma informāciju, ka Ziepniekkalnā, iespējams, apmaldījusies kāda sirmgalve,

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīta aprakstam atbilstoša sieviete. Pensionārei ap galvu bija apsiets lakatiņš, savukārt rokās košs atkritumu spainis. Sirmā kundze policistiem pastāstīja, ka dodas uz mājām, taču nespēj atrast pazīstamas ielas.

Likumsargi noskaidroja 77 gadus vecās sievietes dzīvesvietas adresi un viņu nogādāja Āgenskalnā, kur viņas mājokļa kāpņu telpā sastapta kaimiņiene, kura no prieka iespiedzās un apkampa kaimiņieni.

Savukārt dzīvokļa durvis atvēra sievietes 51 gadu vecais dēls, kurš pastāstīja, ka māte no mājām izgājusi iepriekšējā dienā ap pulksten 20.00, lai iznestu atkritumus, taču tā arī neesot atgriezusies. Vīrietis bija devies uz Valsts policiju, lai ziņotu par mātes pazušanu, kā arī pats apstaigājis apkaimi ar cerību māti atrast.

Sirmgalve sveika un vesela nodota dēlam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+