Horoskopi un mistika
Horoskopi

Skatiena horoskops. Kā valdzina katras zodiaka zīmes acis?0

Dvēseles spogulis

Acis mēdz dēvēt par dvēseles spoguli, kas atspoguļo mūsu sapņus un vēlēšanās. Horoskopa zīmes valdošās planētas apvelta skatienu ar īpašu enerģētiku, bet astrologi acis salīdzina ar zvaigznēm.

Auns

Šīs zīmes enerģija apvelta tās pārstāvjus ar spēcīgu un tiešu skatienu. Auns nav no tiem, kas izvairās no acu kontakta ar sarunas biedru. Acis saskaņā ar Auna zīmes horoskopu ir vērīgas, seko visam līdzi, vēsta par gatavību vienā acumirklī iesaistīties aktīvā darbībā. Kad Auns jūtas uzvarētājs, viņa skatiens kļūst visai iedomīgs un augstprātīgs. Ja viņš melo, skatiens to ātri nodod, kļūst viltīgs un šaudīgs.

Vērsis

Vērša acis, kā likums, ir dziļi dobumos, skatiens it kā caur pieri. Citiem vārdiem, Vērša acīs vienmēr ir kāds dziļums un siltums. Sievietes acis var būt vilinošas un rotaļīgas, bet vīrietim uzvaroši mirdzēt.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvjiem no acīm nolasāms domāšanas process. Viņi it kā domā ar acīm, turklāt to dara ļoti ātri, skatienā kaut kas pastāvīgi mirguļo un analizē. Pēc Dvīņu acīm var pateikt daudz ko – atkarībā no situācijas.

Vēzis

Vēžiem ir nosliece slēpt savas domas un jūtas no apkārtējiem, tomēr prātojumus vēl iespējams noslēpt, bet jūtas un emocijas – nekad. Vēža iekšējo stāvokli var ļoti labi noteikt pēc acīm, jo tajās atspoguļojas viss, sākot ar bailēm, naidu un beidzot ar līdzjūtību un mīlestību.

Lauva

Lauvas ir viskaraliskākā skatiena īpašnieki. Viņu acīs var daudz ko izlasīt par zvēru karaļa pašcieņu. Kad Lauvas uzmanību kaut piesaistījis, acis kļūst plēsonīgas, mirdzošas vai pilnas seksuālas enerģijas. Jau pēc mirkļa šīs acis var kļūt aukstas un cietas – kā jau kaķim.

Jaunava

Jaunavas acis var neizteikt pilnīgi neko, it kā skatītos tukšumā vai tev cauri. Patiesībā tās skenē katru šī svešā “objekta” milimetru, atzīmējot vissīkākās detaļas, labās īpašības un trūkumus.

Svari

Acis saskaņā ar Svaru horoskopu ir ļoti izteiksmīgas, kā likums, lielas vai mandeļveida. Skatiens ir mierīgs, vērtējošs un izsverošs. Kad Svari kaut ko pārdomā vai svārstās par kāda lēmuma pieņemšanu, acis sāk šaudīties vai bieži pārslēdzas no viena objekta uz citu.

Skorpions

Skorpiona skatiens ir tik caururbjošs un dziļš, ka to bez grūtībām var atpazīt cilvēku pūlī. Ja Skorpionam ir slikts garastāvoklis, arī viņa skatiens kļūst visai briesmīgs, līdzīgs zibenim, kas pāršķeļ visus un visu savā ceļā.

Strēlnieks

Strēlnieka acis izceļas ar mirdzošu un starojošu skatienu, reizēm skaidri saskatāma arī iekšēja cīņa. Bet viņa acis neprot melot, jo pēc rakstura Strēlnieks ir viena no tiešākajām un atklātajām zodiaka zīmēm.

Mežāzis

Mežāza skatiens izceļas ar stingrību un iekšējo mieru. Acīm ir metālisks, auksts spīdums, jānotiek kaut kam ļoti svarīgam, lai tajās uz mirkli iedegtos dzirkstelīte.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram ir mānīgs skatiens un visdīvainākās acis, pēc kurām neko pateikt par to īpašnieka jūtām vai nolūkiem. Starp Ūdensvīriem ir visvairāk cilvēkiem, kuru acu un matu krāsa krasi atšķiras.

Saistītie raksti

Papildus kontrastainībai, Ūdensvīra acis var mainīt krāsu atkarībā no apgaismojuma, fiziskā un emocionālā stāvokļa. Tas viss ir Ūdensvīra izskata īpašā iezīme.

Zivis

Šajā zīmē dzimušos raksturo visskaistākās, noslēpumainākās, bezdibenīgākās acis. Domas un jūtas tajās paliek nesaskatāmas, jo viss slēpjas kaut kur to dzelmē. Zivju zīmē dzimušas sievietes acis ir tās galvenais ierocis.

LA.lv