×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Slavenības un dzīvnieku mīļotāji ar mīlīgiem pašfoto palīdz patversmei “Labās Mājas”

Akcijas dalībnieku pašfotoAkcijas dalībnieku pašfoto

Oktobra pirmajā nedēļā sociālos tīklus pāršalca sociālā kustība #laiBIGBANKziedo, kuras laikā Latvijas iedzīvotāji tika aicināti dalīties ar savu un mājdzīvnieka pašfoto, lai patversmei “Labās mājas” ziedotu divus eiro. Lietotājiem izdevās palielināt plānoto pašfoto jeb selfiju skaitu divas reizes un iecerēto summu līdz 3000 eiro, kas ir lielākais līdz šim tik īsā laikā savāktais ziedojums patversmei, pastāstīja “BigBank” pārstāve Agnija Greiziņa.

Kampaņa pārtapusi jaunā kustībā – lietotāji izvēlas ziedot paši. “Tas ir izcils pierādījums, ka Latvijas sabiedrībai ir, ar ko lepoties. Iedzīvotāji ir gandarīti par to, ka kļuvuši par dzīvnieku labākajiem draugiem un grib palīdzēt arī tiem, kas dažādu iemeslu dēļ palikuši bez mājām. Spēlē jau piedalījušies vairāk nekā 3000 lietotāju, kas pirmajās oktobra dienās publicējuši vairākus tūkstošus selfiju,” uzsver Greiziņa.

“Labās mājas” aicina līdzcilvēkus turpināt palīdzēt – adoptēt kādu no patversmes iemītniekiem, atbraukt un izvest pastaigā suņus, kā arī ziedot profesionālo barību vai sen nelietotu segu, kas palīdzēs kādam četrkājainajam draugam pārziemot sausā un ērtā guļvietā.

BIGBANK atbalsta dzīvnieku patversmes jau sesto gadu, taču akcija #laiBIGBANKziedo notiek pirmo reizi. Tās mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem, kā arī atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas”, aicinot sabiedrību līdzdarboties. Kampaņa ir slēgta līdz nākamajam gadam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+