Latvijā
Novados

Šonakt Jelgavas novadā nodega māja 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs attēls. Foto-LETA/AFP

Šonakt plkst. 1.12 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu māja, kurai iebrucis jumts.

Plkst. 4.15 ugunsgrēks tika lokalizēts un tajā 120 m2 platībā dega ēka. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, vadi, elektrības rozete, ārdurvis un sadzīves mantas, vannas istaba, divi traktori, sodrēji piecu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Lai gaidāmās Jaunā gada svinības neaptumšotu nelaime, VUGD aicina cilvēkus neaizmirst par drošību – nepārkurināt krāsnis, uzmanīgi apieties ar uguni, neaizmirst nodzēst sveces un ievērot pirotehnikas lietošanas noteikumus.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ja tomēr svētku laikā ir notikusi kāda nelaime un nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties zvaniet uz tālruņa numuru 112.

LA.lv