×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Spānijas karaļa ziloņu medību ceļojums izraisa sašutumu krīzes nomāktajos spāņos

slimnica

Spānijas karaļa Huana Karlosa medību ceļojums uz Botsvānu izraisījis sašutumu spāņos, kas smagi izjūt ekonomiskās krīzes sekas.

Ziņas par 74 gadus vecā karaļa medību braucienu plašu publicitāti iemantojušas tāpēc, ka ceļojuma laikā karalis guvis gūžas lūzumu. Viņš piektdien ar lidmašīnu steidzīgi nogādāts atpakaļ Madridē, kur viņam naktī uz sestdienu veikta gūžas endoprotezēšanas operācija. Spānijas mediji vēsta, ka karalis piedalījies medībās Botsvānā, kas ir populāra ziloņu medību vieta.

Karaļnams atteicās apstiprināt šīs ziņas, norādot tikai, ka Huans Karloss Botsvānā viesojies privātā kārtā. Tikmēr virkne Spānijas mediju pauda sašutumu, ka karaliskā ģimene vērienīgi uzdzīvo, kamēr pārējiem spāņiem ir jāsavelk jostas ekonomiskās krīzes pārvarēšanai. Centriski kreisais laikraksts “El Pais” nosodīja karalisko ģimeni, ka tā par karaļa privātajiem ceļojumiem uz ārzemēm nav informējusi ne valdību, ne parlamentu, ne sabiedrību. “Tas ir bezatbildīgs ceļojums, kas veikts visnepiemērotākajā laikā,” rakstīja centriski labējais laikraksts “El Mundo”. “Monarha ziloņu medību izrāde Āfrikā laikā, kad ekonomiskā krīze mūsu valstī rada tik daudzas problēmas spāņiem, rada vienaldzības un vieglprātības iespaidu,” raksta avīze.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+