×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. augusts, 2016
Drukāt

Spēles dalībnieki krievvalodīgajiem medijiem stāsta, ka esot piekauti (14)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs attēls

Viens no militārās spēles “Airsoft dalībniekiem Sergejs Rosļikovs ir vērsies pie vairākiem krievvalodīgajiem medijiem, apgalvojot, ka Drošības policijas (DP)pārbaudes laikā viņš un vairāki citi aktīvisti esot piekauti.

Piemēram, “kompromat.lv” viņš stāstījis, ka spēles vietā ieradušies divi mikroautobusi ar specdienesta darbiniekiem, kuri “nešķirojot sāka sist visus spēles dalībniekus”.

Rosļikovs un vēl kāds spēles dalībnieks sola vērsties medicīnas iestādē, lai tiktu fiksēti viņiem nodarītie miesas bojājumi un vēlāk vērstos ar iesniegumu policijā. Viņš arī iesūtījis pāris fotoattēlus, kuros demonstrē pāris nobrāzumus, kurus viņam esot nodarījuši DP darbinieki.

Jau vēstīts, ka DP šajās brīvdienās Ozolnieku novada Cenu pagastā veica pārbaudi par vairākiem militāros formas tērpos ģērbtiem “Airsoft” spēles aktīvistiem, bet neviena persona netika aizturēta.
Kā informēja DP, šajās brīvdienās, reaģējot uz iegūto informāciju par iespējamu ārvalstu militāro grupējumu formās tērptu bruņotu personu pulcēšanos Ozolnieku novada Cenu pagastā, DP veica pārbaudi personu pulcēšanās vietā, aptaujājot 26 personas.

Pārbaudes rezultātā tika konstatēts, ka šīs personas ir tā sauktās “Airsoft” kustības aktīvisti. Vairāki no viņiem bija ģērbušies līdzīgos militāros formas tērpos, ko izmanto Krievijas bruņotie spēki, un bija ekipēti ar “Airsoft” ieročiem, kas vizuāli ir identiski kaujas šaujamieročiem. Aptaujas rezultātā tika noskaidrots, ka starp šī pasākuma dalībniekiem ir vairākas personas, kuras iepriekš bija nonākušas DP redzeslokā saistībā ar atbalstu Krievijas īstenotajai agresīvajai ārpolitikai.

Pēc veiktajām pārbaudēm un aptaujām neviena no personām netika aizturēta.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Теперь выясняются новые подробности этих событий. В соответствии со сценарием игры, там была и группа игроков в форме похожей на натовскую, но их положили тоже. Полиция безопасности на задержание «группы российских террористов» почему то выехала без огнестрельного оружия (!!!), а была вооружена электрошокерами да дубинками. То есть, полиция заранее знала точно, что это не террористы! И никто в них стрелять не будет!
  Задержанных действительно пытали, по другому это назвать нельзя! Есть документальные свидетельства от врачей, потверждённые трамвы от электрошокера. Причём, людей били электрошокером каждый раз, когда они говорили на русском языке! Господа, это уже садизм чистой воды.
  Нагнетаемая русофобская истерия нашла свой выход в хорошо подготовленной провокации. И если полиция не будет наказана за явное нарушение закона, то плохо будет всем. Однажды раскрутив маховик репрессий, якобы направленный на русских, о чём злорадно пишут многие комментаторы, его будет невозможно остановить! Действие рождает противодействие, и террор коснётся всех.

 2. kas tie par zeniem kad nevar atdauzit nikulus mentus

  • Нормальные ребята. Просто за сопротивление полиции, вот какая бы там она ни была и как бы себя ни вела, грозит срок. Вот и всё.

 3. Te putninam īstais iemesls sniegt palīdzību saviem tautiešiem tūlīt vai pagaidīt un to darīt pēc trampa ievēlēšanas par ASV prezidentu.

 4. ”Vairāki no viņiem bija ģērbušies līdzīgos militāros formas tērpos, ko izmanto Krievijas bruņotie spēki, un bija ekipēti ar “Airsoft” ieročiem, kas vizuāli ir identiski kaujas šaujamieročiem. ”
  – Spēle vai modrības pārbaude – ies cauri vai neies? Drīzāk jau modrības pārbaude un tālākajā attīstībā jau zaļie vīriņi nespēlēs, bet darbosies : kā vietējie , tā ”ekskursanti” un jau pirmie pie zemessargu ieroču noliktavām. Ja valstiskais gļēvums to nesaprot – ne bāzē līdēji, ne šie spēlētāji nav ”nejauši” – nejauš var būt tikai nekāds sapratums par notiekošo… Tā ir pārbaude ar lielo viru spēli un pat visi dalībnieki var to nezināt.

 5. Labs veids saprast lietas būtību – izraidīt uz krieviju, atņemt Latvijas pilsonību un tad lai skraida pa savu urlistānu kādos formastērpos vien vien vēlas.

 6. Aizdomās par spiegošanu Krievijas un iespējams arī Ķīnas labā Polijā šonedēļ arestēja prokremlisku darboni Mateušu Piskorski. Piektdien tiesa lēma, ka viņu
  apcietinājumā paturēs vēl vismaz 3 mēnešus. Pēc savas darbības viņš ļoti atgādina Krievijas ietekmes aģentus Latvijā – Piskorskis vada oficiāli nereģistrētu partiju, ir
  priekšsēdētājs neīstam pētniecības institūtam, kura vārdā kā eksperts uzstājas Krievija televīzijās. Piskorskim ir bijuši kontakti arī ar aktīvistiem Latvijā – kopā ar
  Eiroparlamenta deputāti Tatjanu Ždanoku viņi bijuši novērotāji Krievijas organizētajā referendumā Krimā, otrdien vēstīja TV3 raidījums «Nekā personīga».
  ================
  Latvijā ir jārīkojas līdzīgi. Un bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.
  Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.

  Visu kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Latvijas valsti un pārējo Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Latvijas valsti un pārējo Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa internacionālistus – internacistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un jānodod tiesāšanai.
  Latvijas valstij un Civilizētajai Pasaulei naidīgajai kremļa 5. kolonnai ir jāanulē pilsonība, ja tāda ir un pēc soda izciešanas ir jāizsūta ārpus Eiropas Savienības un NATO dalībvalstīm, bez tiesībām atgriezties.

  • Вот тебе, бабушка, и права человека! Короче, всех в лагеря или расстрелять без суда и следствия! Это по нашему, это демократично так.

 7. Ja tai krievu formā tērptai daļai ar AK uzkluptu virsū kāda no kara daļām, tad pēc likuma viņai to būtu jālikvidē, ilgi neko nejautājot. Skaidrs ka notiek vietējo spēku sagatavošana atbalstīt Krievijas iebrukumu. Sākumā spēles – pēc tam apmācīs kaut ko nopietnāku. Un mūsejie, kā parasti “neklapē ausi”. Vajadzētu “parunāt” tā, lai tie dalibnieki tādas vietas turpmāk ar līkumu apietu.

 8. Aijaijai, rašistiem pāri nodarīts. Nevar taču ļautiņi šie saprast, ka mēs esam par mieru, ka mūsu tautai nepatīk militāristi, kas spēlējas mūsu zemē ar šautenītēm. Paldies DP, kas ir ar tautu. Turpiniet trenkāt šos durakus.

 9. Kamēr krievu okupanti neaizvāksies no Krimas, Ukrainas, Gruzijas, Čečenijas, Kaļiņingradas, Abrenes , Karēlijas, Kuriļu salām citām okupētajām zemēm, kamēr Latvijā nebūs veikta deokupācija un dekolonizācija – Latvijas teritorijā jāaizliedz “airsofta” spēlēšana krievu okupācijas armijas formastērpos. Lai spēlē “airsoftu” trenūzenēs, laķenēs, vatņikos un citos civilos apģērbos, kas nepārprotami parādīs piederību putinistu karaspēkam.
  Savādāk būs kā ar teicienu: “vilks aitās!”. Vienreiz atbrauks DP un šos izklīdinās. Atbrauks otrreiz un palūgs doties mājās, jo tie tak “vietējie” puišeļi, kuri spēlē “airsoftu”. Trešo reizi DP uz šādu sūdzību nereaģēs un neizbrauks, bet iespējams trešajā reizē zem “airsofta” būs nomaskējušies Krievijas armijas karavīri, kuri, piemēram, ieņems Lielvārdes lidlauku.

  • Ну ты и разогнался, однако. Губоукладчик купи себе, пока не поздно.
   Посмотрел видио с сайта. Обычная защитная форма военного образца, только отдалённо напоминающая советскую. Плюс обязательная защитная маска, которую ни с чем не спутаешь. Военный профессионал никогда не спутает, если не делает это специально. Избивали и запугивали?! Ох, зря. В следующий раз вам могут растяжек по наставить вокруг, да и встретить могут не воздушными пукалками.

 10. Vispār, protams, interesanti. Kas tā tāda par spēli, ka cilvēki saģērbjas Krievijas armijas formas tērpiem līdzīgās formās un vēl ar ieročiem? Nu un ko viņi gaidīja? Viņi varētu priecāties, ka spēlē iesaistās arī drošības policija, kas noteikti visiem dalībniekiem piešķīla papildus adrenalīna devu. Daži nobrāzumi ir nudien sīkums par šādu privilēģiju.

Draugiem Facebook Twitter Google+