×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Nu ko, maratona distance sprinta režīmā noskrieta. Kūpinājumi ir aizstāvēti! Regula izmainīta! Paldies visai komandai – ZM, BIOR utt.”
 Didzis Šmits, Latvijas Lobētāju asociācijas valdes loceklis, kurš apņēmās palīdzēt aizstāvēt tradicionālos gaļas kūpinājumus, savā “Twitter” kontā

I.B.: “Ir auksti kūpinātas vistiņas un ir karsti kūpinātas. Šī ir tā ātrā un karstā? Sulīgāka un mīkstāka, bet ātrāk bojājas. Latvieša neveselīgais vēders un senās garšas kārpiņas godam aizstāvēti!”

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Mēs esam pret steigšus ievesto papildu ceļu nodokli. Kravu pārvadātājiem šī diena ir sēru diena, jo darbu zaudēs tūkstošiem nozares cilvēku, savukārt valsts šogad plānotā ieguvuma – 4,3 miljonu eiro – vietā bezdarbnieku pabalstos izmaksās krietni lielākas summas. Šis nav īstais laiks ieviest papildu nodokļu slogu. 
Kravu pārvadāšanas uzņēmumu iniciatīvas grupas pārstāvis Ziedonis Apariņš, SIA “TAKA”, vakar piketā Rīgā

I.B.: “Var latviešu sēru dienu sarakstam pievienot visas nodokļu paaugstināšanas dienas, arī šo. Varbūt pamatoti. Tad par svētku dienu varēs izsludināt to, kad maksātāji paziņos: “Šis ir īstais laiks mums uzlikt vēl vienu nodokli!” Par vienu gan esmu drošs – šis nav pēkšņs. 2008. gadā paziņoja, ka eirovinjete Latvijā tiks ieviesta 2009. gada 1. janvārī.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Vispirms, skaidrības labad, paskaidrošu, ka pats esmu uzņēmējs un apmēram nojaušu kur rodas nauda.
    Par visu ir jāmaksā un jāmaksā tik un pat drusku vairāk, cik tas maksā. Autopārvadātāji (ne jau šoferi, bet viņu šefi ar zelta ķēdēm kaklā) gadiem spīdzina savus šoferus, trenc pārslogotas mašīnas, neievērojot darbalaiku, piespiežot pārkāpt satiksmes noteikumus. Ja šoferis strādās atbilstošu darbalaiku, ievēros satiksmes un kravas pārvadāšanas noteikumus, pirmkārt viņš šiem “uzņēmējiem” nebūs vajadzīgs un otrkārt- baltie vergi neko nenopelnīs. Vinjete ir gandrīz visās valstīs un pats Dievs Latviju ir izvēlējies par tranzīta zemi. Tad izmantosim mums dotās iespējas visas tautas labā, bet pārvadātāji lai organizē savu darbu labāk un nečīkst par to, ka jāmaksā par ražošanas līdzekļiem. Ceļš transporta biznesā tāds noteikti ir viens no galvenajiem. Vai tad LDz nemaksā par sliedēm un pārējo infrastruktūru un aviācija pat par gaisa telpas(!!!) izmantošanu?!

Draugiem Facebook Twitter Google+