Horoskopi un mistika

Talantu horoskops. Uzzini, kurā jomā tava zodiaka zīme izceļas visvairāk! 16

Foto – Shutterstock

Visspēcīgākā zodiaka zīme

Katrs cilvēks ir pilnīgi unikāls, mums visiem ir savas domas, vēlmes un sapņi. Un to visu, kā uzskata astrologi, “regulē” planētas. Viņi arī izveidojuši reitingu, kurā noteikts, ar ko katra zodiaka zīme izceļas uz pārējo fona. Pie tam īpaši uzsvērts, ka katra kaut kādā ziņā ir īpašāka nekā pārējās.

Pēc astrologu domām, pati spēcīgākā horoskopa zīme ir Zivis. Izklausās samērā dīvaini, jo visur taču teikts, ka Zivis ir jūtīga un sentimentāla zīme. No kurienes tad spēks? Izrādās, Zivīm ir ļoti daudz iekšējo resursu, kādu nav citās zīmēs dzimušajiem. Un, piemēram, ambiciozie un neatlaidīgie Auni un Mežāži cieš sakāvi, Zivis joprojām tur fronti. Var teikt, ka Zivis liecas, bet nelūzt.

Visseksuālākā zodiaka zīme

Pati seksuālākā horoskopa zīme ir Auns. Šajā zīmē dzimušie ir enerģiski, pievilcīgi, kaislīgi un aktīvi. Mīlas lietās viņiem nav līdzinieku. Auni piesaista uzmanību, pateicoties savai harismai un iekšējai ārējai pievilcībai.

Visviltīgākā zodiaka zīme

Visviltīgākā zodiaka zīme ir Skorpions. Ja šī zvaigznāja pārstāvji sāk atriebības gājienus, viņus nekas neapturēs. Viņi liek lietā visizsmalcinātākās metodes, tāpēc neko pierādīt un pieķert nav iespējams. Skorpioni ir paši ļaunpieminīgākie un bīstamākie ienaidnieki.

Visuzticamākā zodiaka zīme

Par visuzticamāko horoskopa zīmi uzskata Jaunavu. Šī zvaigznāja cilvēki tiecas atrast vienu partneri visai dzīvei un uzmanīgi izturas pret otro pusīti. Kad viņi kādu izraudzījušies, var pilnīgi droši teikt, ka nekad to nekrāps.

Visdaiļākā zodiaka zīme

Ārēji pievilcīgākā zodiaka zīme ir Strēlnieks. Šai zīmē dzimušie ir ļoti harmoniski veidoti, tāpēc viņiem ir visas tiesības sevi uzskatīt par visskaistākajiem horoskopa pārstāvjiem. Turklāt viņi vienmēr rūpīgi seko savai ārienei, kas vēl vairāk uzsver skaistumu un pievilcīgumu.

Vislabsirdīgākā zodiaka zīme

Pati labsirdīgākā horoskopa zīme ir Vērsis. Vēršiem nepatīk strīdi, viņi vienmēr ir laipni un taktiski saskarsmē, kas, protams, pats par sevi ir labsirdīguma pierādījums. Vērsis palīdzēs, neprasot, kas viņam par to būs, vēlreiz pierādot sirds siltumu un plašumu.

Visveiksmīgākā zodiaka zīme

Visveiksmīgākā zodiaka zīme ir Dvīņi. Nereti tieši Dvīņi gadās īstajā vietā un īstajā laikā, kas viņus padara veiksmīgākus par visām pārējām zīmēm. Dvīņi ir optimisti jau pēc dabas, bet tas veido 90% veiksmes. Pateicoties tai, Dvīņus var saukt arī par pašu laimīgāko zodiaka zīmi.

Visģimeniskākā zodiaka zīme

Visģimeniskākā zodiaka zīme, kā jau droši vien uzminējāt, ir Vēzis. Šajā zīmē dzimušajiem ģimeniskas vērtības ir pirmajā vietā. Viņi tiecas atrast sevis cienīgu partneri, iekārtot omulīgu māju un tikt pie kupla bērnu pulciņa. Pati ideālākā zīme laulībai un nopietnām attiecībām.

Visegoistiskākā zodiaka zīme

Lauvu uzskata par visegoistiskāko zodiaka zīmi. Neskatoties uz savu dāsnumu un draudzīgumu, šīs zīmes pārstāvji praktiski visu dara, lai izdabātu savām vēlmēm Viņiem patīk būt uzmanības centrā, tas sniedz enerģiju un labsajūtu. Turklāt Lauvām tīk glaimi un slavinājumi, tāpēc šajā mirklī viņi jūtas laimes kalngalos.

Vissabiedriskākā zodiaka zīme

Vissabiedriskākā zodiaka zīme ir Svari. Svaru zīmē dzimušajiem var nedot ēst, pietiks, ja varēs par kaut ko papļāpāt. Viņi rod prieku, dibinot jaunas pazīšanās. Sabiedrībā viņi jūtas viegli un par sevi pārliecināti. Svariem grūti palikt vieniem kaut uz dienu.

Visnoslēgtākā zodiaka zīme

Saistītie raksti

Visnoslēgtākā horoskopa zīme ir Mežāzis. Ļoti grūti uzminēt, par ko domā šīs zīmes pārstāvji! Viņi reti kādam uztic savas jūtas un pārdzīvojumus un visbiežāk sabiedrībā izturas vienaldzīgi un vēsi.

Visģeniālākā zodiaka zīme

Visģeniālākā zodiaka zīme ir Ūdensvīrs. Šajā zīmē dzimušie vienmēr ģenerē jaunas idejas. Viņiem ir ļoti attīstīta fantāzija un radošā domāšana. Bet reizēm viņiem grūti ietērpt savas idejas vārdos un tāpēc ne visas lieliskās ieceres tiek īstenotas.

LA.lv