Latvijā
Politika

Tiešraide: ASV bruņutehnikas izkraušana Garkalnē 7

Foto: Gatis Dieziņš, RJC

Portāls LA.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 8. februārī no plkst. 9.00 tiešraidē noskatīties ASV bruņutehnikas izkraušanu Garkalnes stacijā.

Skatītājiem būs iespēja tiešraidē, kas tapusi sadarbībā ar RīgaTV 24, vērot mācību operāciju – bruņutehnikas izkraušanu – un noskatīties intervijas ar notikuma dalībniekiem.

Šonedēļ, 8. un 9. februārī Latvijā tiks nogādāta ASV 4. kājnieku divīzijas 3. bruņotās brigādes 68. bruņotā pulka 1. bataljona bruņutehnika, tai skaitā 15 tanki Abrams un 6 kājnieku kaujas mašīnas Bradley.

225 karavīri no 68. bruņotā pulka 1. bataljona ieradās Ādažos jau pagājušās nedēļas nogalē, lai nomainītu 173. kājnieku brigādes 503. desanta pulka karavīrus, kuri pildījuši dienesta pienākumus Latvijā operācijā Atlantic Resolve kopš pagājušā gada septembra.

Saistītie raksti

Šīs mācību operācijas mērķis ir apliecināt ASV nepārtraukto ieguldījumu NATO dalībvalstu kolektīvajā drošībā, veicinot mieru un stabilitāti Baltijas valstīs un Polijā. Operācija ir izvērsta arī Rumānijā un Bulgārijā.

Tiešraide no ASV bruņutehnikas izkraušanas Garkalnē skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv