Apbrīno

TIEŠRAIDE: “Melo-M” koncerts “Ūdens mūzika” 16

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 25. martā no plkst. 18 tiešraidē noskatīties grupas “Melo – M” koncertu “Ūdens mūzika”.

Koncertprogrammas saturu veido grupas dalībnieka Kārļa Auzāna jaundarbi, kuru atskaņojumu papildinās bagātīgu atmosfērisku noskaņu iedzīvināšana, ļaujot klausītājiem kopā ar trio čellistiem nokļūt īstā “ūdens pasaulē”.

Klausītāji dzirdēs vairākas intriģējošas un iepriekš nedzirdētas “Melo-M” versijas par pasaulē populārām rokmūzikas skaņdarbu tēmām. Un, protams, izskanēs arī visu laiku pazīstamākie grupas skaņdarbi, gan pašu kompozīcijas, gan oriģinālas un publikas iemīļotas versijas par populārām mūzikas tēmām.

“Melo-M” mūziķiem, čellistiem Kārlim Auzānam, Jānim Paulam un Miķelim Dobičinam pievienosies arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

“Melo – M” koncerta Ūdens mūzika tiešraide skatāma arī lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāju un grupas daiļrades cienītāji aicināti piedalīties “Twitter” sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv