Latvijā
Novados

Tīrīja kombainu: jauns vīrietis gūst smagu darba traumu 16

Foto LETA

Paslīdot uz slapjām lapām, traumas guvusi kāda 58 gadus veca sieviete Rīgā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Sieviete paslīdējusi pie sabiedriskā transporta pieturas un guvusi rokas traumu, kā rezultātā mediķiem radušās aizdomas par rokas lūzumu. Mediķi aicina cilvēkus būt uzmanīgiem, jo no kokiem kritušās lapas mēdz būt slapjas, tādēļ uz tām iespējams viegli paslīdēt.

Savukārt Zemgales reģionā kāds 78 gadus vecs vīrietis strādājis ar motorzāģi, kuram atrāvusies ķēde. Ķēde trāpījusi vīrietim pa seju un viņš guvis sejas traumu – plēstu brūci deguna un vaiga rajonā. Vīrietis stabilā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

Bet Latgalē, tīrot kombainu, kāds 24 gadus vecs vīrietis ierāvis roku transporta lentā, kā rezultātā guvis plaukstas vaļēju lūzumu un apakšdelma lūzumu.

Zemgales reģionā darba vietā 47 un 51 gadus vecas sievietes nesušas katlu ar karstu ūdeni, kuram nolūzis rokturis. Rezultātā viena no sievietēm guvusi abu pēdu termiskus apdegumus un nogādāta pie speciālistiem, bet otrai sievietei traumēta pēdas virspuse un mediķi viņai snieguši palīdzību uz vietas.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1108 izsaukumiem, no tiem 171 bija saistīts ar dažādām traumām un negadījumiem.

LA.lv