×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. novembris, 2016
Drukāt

Tīrot Lielos kapus, traktors sabojā pieminekli (3)

Foto: Ritas Evas Našenieces Twitter kontsFoto: Ritas Evas Našenieces Twitter konts

Vakar, tīrot celiņus no sniega, traktors Lielajos kapos aizķēris žogu, sabojājot kādu pieminekli, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas domes izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR).

Radzevičs norādīja – kad iestāsies labvēlīgāki laikapstākļi, pieminekli izdosies atjaunot. Taujāts, vai pret kādu darbinieku kļūdas dēļ tiks piemērotas sankcijas, Radzevičs atbildēja, ka darbinieki trīs dienas lietū un sniegā ir strādājuši, tāpēc “daudz neko pārmest negribētu par šo tehnisko kļūdu”.

Domes izpilddirektors arī atvainojās visiem, kurus šis negadījums ir aizskāris.

Tāpat viņš piebilda, ka negadījumā neviens cilvēks nav cietis.

Šis gadījums tiek apspriests arī sociālajā tīklā “Facebook”, kur grupā “Lielo kapu draugi” tiek norādīts, ka tas ir Ādolfa Agtes kapa piemineklis.

Valda Gavara Facebook profila fotoValda Gavara Facebook profila foto

Ādolfa Agtes piemineklis pirms sabojāšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tam cilvēkam NEKAS NAV SVĒTS!!! NETICU, ka šo pieminekli traktorists NEREDZĒJA…. Manas domas – viņš iznīcinātu visu, kas saistās ar LATVIEŠU TAUTU un visu LATVISKO……….. Tehniku vadot, NEVIENAM vadītajam NAV ATTAISNOJUMS viņa veicamo darbu apjoms!?? Ko traktorists teiktu, ja viņa kapu IZNĪCINĀTU it kā NEJAUŠI………

  2. Kāpec tik nenormāli jānostrādina traktoristi? Kamēr vairs nespēj kontrolēt savu tehniku…Ir redzēts, ka viņiem pat uz WC nav laika aiziet, izskrien pie ceļmalas koka un strādā tālāk, nenormālas darba stundas un apstakļi, un veicamo darbu apjoms.

  3. tadam traktoristam butu jagul man blakus

Draugiem Facebook Twitter Google+