Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
28. oktobris, 2015
Drukāt

Trīs rokasgrāmatas par dzīvi ekociematos

dzivojot

Par dzīvi ekociematos latviešu valodā izdotas trīs grāmatas: “Dzīvojot harmonijā. Iedvesmojoši stāsti par ekociematu pieredzi”;

“Eko tehnoloģiju un prakses piemēri. Iedvesmojoši ekociematu stāsti”;

“Uzņēmīgais ekociemata iemītnieks. Kopienas attīstības nodrošināšana ar inovatīvas zaļās uzņēmējdarbības palīdzību”.

Rokasgrāmatas veidotas kā virtuāls ceļojums pa Eiropas ekociematiem, aprakstot dažādus ciemata modeļus un galvenos to izstrādes un vadības elementus. Autori apkopojuši Baltijas jūras reģiona ekociematu pieredzi, praksi un videi draudzīgu tehnoloģiju vadlīnijas, atspoguļojot arī informāciju par ekociematu dibināšanu, vadību un praktizēto uzņēmējdarbību.

Lasītājs tiek iepazīstināts ar dažādām ekociemata dzīves cikla stadijām – tā attīstību, kad veidotāji izlemj par galvenajām ekociemata īpatnībām; ar laiku, kad kopiena kļūst stabila ar savām tradīcijām un labi funkcionējošu vadību; un visbeidzot, kad ekociemats var kļūt par centru, kas dalās savā pieredzē un zināšanās, nododot tās plašākai sabiedrībai.

BEPS-logo
Materiāls tapis ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+