Latvijā
Novados

Ugunsgrēkā brīvdienās Olainē izdedzis pašvaldības dzīvoklis0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu mājā Olainē sestdien izdedzis pašvaldības tiesiskajā valdījumā esošais dzīvoklis, aģentūrai LETA apstiprināja Olaines novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Nataļja Tropkina.

Dzīvoklis ir pašvaldības tiesiskajā valdījumā, taču nav ierakstīts uz tās vārda Zemesgrāmatā. Īpašums tiek izīrēts.

Pašlaik gan pašvaldībai nav informācijas par nodarītajiem zaudējumiem, jo tie vēl tiek aplēsti. Tropkina stāstīja, ka no pašvaldības puses dzīvoklis nav bijis apdrošināts, taču to varējis paveikt īrnieks. Pašvaldības rīcībā gan nav informācijas, vai īrnieks to ir izdarījis.

Iespējamo ugunsgrēka iemeslu Tropkina atteicās komentēt, to izmeklē Valsts policija. Pēc ugunsgrēka iemesla noskaidrošanas tiks arī izvērtēta īres līguma turpināšana.

Šodien notikuma vietā strādā gan policija, gan komunālie dienesti un pakalpojumu sniedzēji, aģentūrai LETA pastāstīja aculiecinieki.

Saistītie raksti

Valsts policijā aģentūrai LETA norādīja, ka Olaines iecirknī sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Patlaban notiek izmeklēšana, tāpēc neko plašāk par ugunsgrēka izcelšanās iemesliem policija publiski nevarot pateikt.

Jau vēstīts, ka sestdienas vakarā glābēji no degošas daudzdzīvokļu mājas Olainē izglābuši vienu un evakuējuši vēl 23 cilvēkus. Glābēji ap plkst.20.20 saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Olainē. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka daudzdzīvokļu namā deg dzīvoklis 18 kvadrātmetru platībā. Izmantojot autokāpnes, no dzīvokļa izglābts viens cilvēks. Vēl 23 mājas iedzīvotāji tika evakuēti.

LA.lv