×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

Traģiskā ugunsgrēkā Liepājā dzīvību zaudē divi bērni. Kā tas varēja notikt? (3)

svece-664x664

Ugunsgrēkā Liepājā, Mežu ielā otrdien dzīvību zaudējuši divi bērni, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Nelaime notikusi kādā dzīvoklī. Mājas iedzīvotāji sajutuši, ka no blakus esošā dzīvokļa nāk dūmi. Tā kā šiem iedzīvotājiem bijusi kaimiņu dzīvokļa atslēgas, viņi tajā iegājuši un konstatējuši, ka tur esošie divi bērni ir bez dzīvības pazīmēm.

Aģentūrai BNS Gribuste norādīja, ka glābēji un mediķi mēģinājuši veikt atdzīvināšanas pasākumus, taču tie bijuši nesekmīgi un bērnu dzīvības neizdevās glābt.

Mirušie ir 2006.gadā dzimis zēns un sešus mēnešus veca meitenīte. Bērnu vecāki nav bijuši mājās, un viņu atrašanās negadījuma vietā nav zināma. VUGD speciālisti konstatējuši, ka dzīvoklī gruzd mēbeles – dīvāns un televizora galds, kā arī dekoratīvā eglīte trīs kvadrātmetru platībā, un bērni miruši, izelpojot dzīvoklī esošo skābekli.

Policijā aģentūra BNS uzzināja, ka bērnu pieskatīšana bijusi uzticēta viņu vecvecākiem, kuri uz īsu brīdi viņus atstājuši vienus. Iztaujāt vecvecākus par notikušo vēl nav bijis iespējams.

Ugunsnelaimes izcelšanās iemesls un visi notikušās nelaimes apstākļi tiek noskaidroti, nozīmētas ekspertīzes.

Valsts policijas pārstāve Jolanta Knīse aģentūru BNS informēja, ka sākotnējā versija par nelaimes cēloni ir bojājums elektroinstalācijā, kas izraisījis degšanu ar spēcīgu piedūmojumu. Izmeklēšana šobrīd sākta par noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. par tadu bezatbildibu vecakus jatiesa

  2. tad jau tris beerni?

Draugiem Facebook Twitter Google+