×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

Ukrainas karavīram Stradiņa slimnīcā draudēts; piesaistīta policija (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ukrainā cietušajam brīvprātīgajam karavīram, kurš pašlaik ārstējas Rīgas Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, šodien kāds apmeklētājs izteicis draudus, tādēļ piesaistīti policijas darbinieki, aģentūrai LETA apstiprināja slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Sīle sacīja, ka nekādi ierobežojumi pacienta apmeklēšanai nav noteikti un šodien pie viņa ieradies kāds svešinieks, kurš, pēc pacienta vārdiem, viņam draudējis. Kādus tieši draudus viesis izteicis, slimnīcas pārstāve nekomentēja, vien norādīja, ka pacients vērsies pie nodaļas vadītāja, kurš izsaucis policiju.

Vaicāta, vai pēc šī incidenta tiks noteikti ierobežojumi pacienta apmeklēšanai, Sīle sacīja, ka par to jālemj policijai.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis apstiprināja, ka policija šodien ap pusdienlaiku saņēmusi izsaukumu uz Rīgas Stradiņa slimnīcu par tur, iespējams, notikušu konfliktu.

Notikuma vietā policisti noskaidroja, ka nodaļā, kurā ārstējas viens no Ukrainas karavīriem, iegājis pagaidām nenoskaidrots vīrietis un izteicis repliku, kurā minējis, ka vēloties izrēķināties ar karavīru. Uzreiz pēc šī īsā monologa vīrietis pametis slimnīcas telpas.

Par vārdu apmaiņu starp abiem vīriešiem policistus informējis kāds no ārstiem. Pēc sākotnējo pacienta un apkārtējo liecību uzklausīšanas policija atzīst, ka nekas neliecina, ka vīrietis draudus varētu īstenot, tomēr policija ir uzsākusi pārbaudi, kuras laikā skaidros precīzus notikušā apstākļus, kā arī vīrieša identitāti.

Kā ziņots, 6.augustā no Ukrainas pilsētas Dņepropetrovskas ārstēties Rīgā ieradīsies divi cietušie, kuri piedalījušies antiteroristiskajās operācijās Ukrainā un guvuši smagas traumas, informēja Ārlietu ministrijā.

Cietušajiem Latvijā tiks sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, kā arī rehabilitācija Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā un Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā Jūrmalā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai tad videokameras nestrādā? Tādiem vīriem Latvijā vajadzētu justies drošībā.Vispār tā ir cūcība.

    • kādiem – tādiem? Kuri, nedomājot par savu ģimeni, aiztraucās uz Donbasu pašaudīties? Kāpēc viņš te vispār uzturas par mūsu naudu?

Draugiem Facebook Twitter Google+