Sports
Futbols

Urugvaja spēlē uz rezultātu, spāņiem vājuma brīži. Mareka Zuntnera secinājumi1

foto: Facebook

Pasaules kausa spēles starp Urugvaju un Saūda Arābiju (1:0), kā arī Spāniju un Irānu (1:0) vērtē “Liepāja/Mogo” treneris Mareks Zuntners.

“Urugvaja ilgstoši nekad nekontrolē bumbu, tā ir komanda, kurai neinteresē pretinieku formāts. Spēlē tikai uz rezultātu, domāju, ka nevienā mačā vairāk par diviem vārtiem neiesitīs. Arābiem iedeva zināmu brīvību, bet tikai līdz 30 metriem, kā parasti spieda ar raksturu un pelnīti uzvarēja. Urugvajai un Krievijai savstarpējā spēlē par pirmo vietu grupā izredzes ir līdzīgas, daudz atkarīgs no tā, vai treneri nolems iedot atpūtu diviem, trim pamatsastāva spēlētājiem, jo slodze ir ļoti liela.

Spāņi kontrolēja spēli, pēc gūtajiem vārtiem nomierinājās, pietaupīja spēkus, jo bija pārliecināti par uzvaru. Pārsteidza irāņu kombinacionālais futbols, epizodiski arī esot pārākiem, tomēr pietrūka meistarības, lai izmantotu spāņu vājuma brīžus. Spānijai trenera pēkšņo maiņu pirms čempionāta nevar just, tādas klases spēlētājiem izlasē trenera loma nav tik nozīmīga. Viņus nevajag ne īpaši motivēt, ne gatavot. Fernando Jerro ir labs kontakts kolektīvā, viņš uztur pozitīvu gaisotni, saprot spēli. Galvenais ir kaut ko nesabojāt, pārējo spēlētāji izdarīs.”

Šodien Krievijas laukumos trīs mači – Dānija pret Austrāliju (15.00), Francija pret Peru (18.00), bet saldajā ēdienā Argentīna pret Horvātiju (21.00).

Saistītie raksti
LA.lv