×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Ušakovs nespēj atrast laiku intervijai LTV (5)

Nils Ušakovs neatrod laiku intervijai Latvijas Televīzijai. Foto no twitterNils Ušakovs neatrod laiku intervijai Latvijas Televīzijai. Foto no twitter

Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” ziņo, ka Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) atteicis interviju sabiedriskajai televīzijai, bet vienlaikus gana daudz no sava darba laika pavadījis publicitātes jeb tā sauktajos “lentīšu griešanas” pasākumos.

Ušakovs nav piekritis sniegt interviju “de facto” raidījumam, kas speciāli veltīts Rīgas domes darba novērtēšanai. Neskatoties uz to, ka uz interviju Ušakovs aicināts trīs nedēļas pirms raidījuma, ar domes preses sekretāres Lailas Īvānas starpniecību Ušakovs atbildējis, ka laika atbildēt uz žurnālistu jautājumiem viņam nav.

LTV žurnālisti ir uzskaitījuši dažus no publicitātes pasākumiem darba stundās, kuros Ušakovs pēdējo trīs nedēļu laikā piedalījies. Piemēram, Rīgas Dzemdību nama renovētās fasādes atklāšanās pasākumā, divu stundu garā pasākumā prezentēja partijas priekšvēlēšanu programmu un sarakstu, atklāja “Skanstes” rajona attīstībai veltītu konferenci Rīgas domē, apmeklēja veselības centra atjaunotās ēkas atklāšanu Iļģuciemā, Rīgas skolu sporta svētkus, un paviesojās divās Rīgas vidusskolās.

Rīgas mērs aizbrauca arī trīs dienu vizītē uz Krievijas pilsētu Kazaņu. Neskatoties uz to, ka lidmašīna ielidoja divos naktī, tur Rīgas mērs atrada laiku, lai atbildētu uz komplementāriem žurnālistu jautājumiem, ziņo LTV analītiskais raidījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. RIGA- Vismaz 50-60% bijusie militarpersonas un vinu berni un kompartijas darbinieki plus berni-?balsojums??

 2. Te nu vienreiz atbalstu Atbildēt

  Es arī neietu uz LTV kāda tā pēdējos gados ir. Absol’/uti nopirkta tāpat kā gandrīz visi Rietumu mediji.
  Kurš viņus vairs ņem par pilnu šos multimiljardieru pašreklāmu un smadzeņu skalošanas kanālus.

 3. Ko dara Ušakovs ? Atbildēt

  Rīgā daudzās vietās ir atkritumu kaudzes vai neiztukšotas atkritumu tvertnes.

 4. Bet viņa elektorāts taču skatās nevis Latvijas , bet Kremļa gebelsTV,, – tur arī viņu redzēsiet!

 5. Toties paspējis apmaksāt ieūgumu iznēsātājus, kuri apciemo 9. maija dalībniekus un autobusus, kuri nevarīgos okupantus nogādās Pārdaugavā.

Draugiem Facebook Twitter Google+