×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
17. augusts, 2013
Drukāt

Vācu ražotājs atsauc no tirdzniecības aizsargķiveres

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Saistībā ar sūdzībām par drošības kvalitāti aizsargķiveru ražotāja Vācijas kompānija “Uvex Sports GmbH&Co. KG” lūdz atgriezt iegādātās ķiveres tirgotājiem, liecina kompānijas paziņojums medijiem.

“Lūdzu atgriezt ķiveri tirgotājam, pie kura to iegādājāties. Mēs jūsu aizsargķiveri uzlabosim vai aizstāsim ar citu pēc iespējas līdzvērtīgu aizsargķiveri,” teikts kompānijas paziņojumā.

Kompānijas pārstāvji arī informē, ka šī gada maijā Zviedrijas patērētāju aģentūra veica 11 dažādu ražotāju jāšanas aizsargķiveru pārbaudi un par desmit no tām saņemtas sūdzības. Tajā skaitā arī par “Uvex” aizsargķiveru modeli – “Exxential”, kas iepriekš bija zināma kā “Uvision”.

Uzņēmums ir veicis pārbaudes arī visām ķiveru sērijām un daļēji konstatējis novirzes no standartiem attiecībā uz noturību pret iespiešanos un amortizāciju. Tādējādi, notiekot negadījumam, tas var radīt savainojumus.

“Lai arī tas neattiecas uz visām ķiverēm, mēs ļoti atbildīgi izturamies pret uzņēmuma saukli – “Drošība pirmajā vietā”. Tāpēc, ja jūsu īpašumā ir “Exxential”, “Uvision Elegance” vai “Supersonic Elegance” jāšanas aizsargķivere, lūdzu, tūlīt pārtrauciet tās lietošanu,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+