×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2013
Drukāt

Varu pagaidīt, ja taupīs


Foto - LETAFoto - LETA

Daudz zvanu saņemam par pensionāru parakstu vākšanas akciju. Noskaņojums nebūt nav vienprātīgs.


 

Vēsma Līviņa Alūksnē: “Man nav pieņemama Latvijas Pensionāru federācijas parakstu vākšanas akcija. Protu iztikt ar to, kas man ir, protu gaidīt un saprotu, ka valstij ir daudz vajadzību.”

Ernests Bērznieks Aizputē: “Nesaprotu tos, kuri vāc parakstus par pensiju indeksēšanu. Kur Dombrovskis to naudu lai ņem, ja valsts bija izsaimniekota pirms viņa, vēl Šķēles laikā.”

Jānis Gunārs Talsos: “Daudzi, kas strādāja gateros, saņēma nelielu algu oficiāli, bet aploksnēs – vairāk. Tagad arī viņi sūdzas, ka mazas pensijas. Es septiņus gadus biju uzņēmuma vadītājs, un tagad mani bijušie strādnieki saka paldies, ka par viņiem visi nodokļi bija samaksāti un arī pensijas ir labas.”

Roberts Pakalns Rīgā: “Maza pensija ir divos gadījumos – vai nu mazs darba stāžs, vai maza alga bijusi. Pensijas jāindeksē diferencēti, ievērojot šo atšķirību, ka tam, kas strādājis tikai desmit gadus, pienākas mazāk. Un jāņem vērā arī tas, ka mātēm, kas audzinājušas bērnus, ir bijis mazāk laika strādāt, bet jānovērtē, ka viņas ir izpildījušas pienākumu pret sabiedrību. Esmu ar mieru gaidīt, kad būs iespējama pensiju indeksācija, bet ar nosacījumu, ka valsts rīkojas taupīgi un tērē apdomīgi katru latu.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+