×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. maijs, 2014
Drukāt

Vasiļjevs: Zaudējums mūsu noskaņojumu nekādi neietekmēs

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Latvijas hokeja izlases kapteinis Herberts Vasiļjevs pēc zaudējuma Krievijai (1:4) norādīja, ka šajā spēlē pretī varenajai sarkanajai mašīnai neko neizdevās likt, bet noskaņojumu pirms turpmākajiem mačiem tas nekādi neietekmēs.

“Mums vajadzēja spēlēt vienkāršāk, darbojāmies pārāk sarežģīti, līdz ar to komandas spēle, kas ir mūsu galvenais trumpis, paira. Bija momenti, kad daudz ripas pazaudējām laukuma vidū, aizsardzībā pazaudējām spēlētājus. Pret krieviem tā mēdz notikt, jo viņi tur ripu un sāk griezt, līdz ar to pajūk sistēma,” atzina Herberts Vasiļjevs.

“Mums punkti šajā mačā nebija ieplānoti, tomēr gribējām viņus mazliet pakaitināt. Spēles sākums izdevās, pēc gola vajadzēja nomierināties, bet skrējām uz priekšu un domājām, ka sāksim griezt viņu zonā. Realitāte bija citādāka. Mums iznāca vairākumi mazākumi, līdz ar to krievi ieguva pārsvaru un pie 1:4 bija grūti atspēlēties. Tomēr trešajā periodā mums arī bija iespējas, tiesa, krievi tad jau bija nomierinājušies.

Šis zaudējumus mūsu noskaņojumu neietkemēs nekādi. Vai zaudējums Vācijai mūs ietekmēja? Nē, esam tā pati komanda. Zaudējām Krievijai – labai komandai, kas mūs apspēlēja. Diemžēl neko nevarējām likt pretī.

Kas ir labās lietas ko paņemt līdzi? Tas, ka jāmācās no kļūdām – redzējām, kas iznāk, ja pavirši spēlējam. Pirmos četrus mačus ļoti labi spēlējām, viens par otru un taktiski pareizi, bet tagad tas pajuka un krievi bija vainīgi, ka neiemeta vēl.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+