Mobilā versija
Brīdinājums -2.9°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
30. oktobris, 2015
Drukāt

Veic uzlidojumus Sīrijas dienvidos

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievija, šķiet, ir paplašinājusi savu gaisa kampaņu un pirmo reizi veikusi uzlidojumus Sīrijas Deras provincē, vakar paziņojusi Londonā bāzētā sīriešu cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Syrian Observatory for Human Rights” (SOHR).

Organizācija ziņoja, ka aizvadītajā naktī veikti uzlidojumi Deras provinces ziemeļos, tostarp Deras pilsētai, un tos, domājams, veikušas Krievijas lidmašīnas. Par postījumu apmēriem un cietušajiem SOHR pagaidām informācijas nav. Apgabalu, kam veikti uzlidojumi, kontrolē dažādi Sīrijas opozīcijas grupējumi, kā arī islāmisti un grupējums “Al Nusra”, kas saistīts ar starptautisko teroristisko organizāciju “Al Qaeda”. Apgabalā notiek sadursmes starp Sīrijas režīma spēkiem un nemierniekiem, bet režīma spēki nav īstenojuši plašu sauszemes ofensīvu ar Krievijas uzlidojumu atbalstu kā citviet Sīrijā. Deras provinci, kas robežojas ar Jordāniju, lielākoties kontrolē opozīcijas spēki, lai gan provinces galvaspilsēta joprojām atrodas režīma spēku kontrolē.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+