×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
25. jūnijs, 2018
Drukāt

Vērtēs kultūrvidē veikto ES fondu ieguldījumu ekonomisko atdevi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto.

Finanšu ministrija (FM) izsludinājusi iepirkumu, kura ietvaros plānots vērtēt kultūrvidē veikto Eiropas Savienības (ES) fondu ieguldījumu ekonomisko atdevi.

Izvērtējuma mērķis ir noteikt ES fondu veikto sociālekonomisko ietekmi Latvijas pilsētās, novadu attīstības centros un reģionos pēc veiktajām investīcijām kultūrvides sakārtošanā iepriekšējā ES fondu plānošanas reģionā – no 2007. līdz 2013.gadam – un šajā ES fondu plānošanas periodā – no 2014. līdz 2020.gadam.

FM norādīja, ka izvērtējuma rezultāti tiks izmantoti sarunām ar Eiropas Komisiju par ieguldījumu veikšanas kultūrvidē ekonomisko atdevi, plānojot ES fondu investīcijas plānošanas periodam pēc 2020.gada.

Plānots izvērtēt laika posmā no 2007.gada līdz 2013.gadam īstenotās ES līdzfinansētās aktivitātes “Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālu centru izveide”, “Sociālekonomiski nozīmīgu kultūras mantojuma objektu atjaunošana” un “Atbalsts kultūras pieminekļu privātīpašniekiem kultūras pieminekļu saglabāšanā un to sociālekonomiskā potenciāla efektīvā izmantošanā”.

Tiks vērtētā šo aktivitāšu ietvaros īstenoto projektu efektivitāte, kā arī sociāli un ekonomisko ieguvumu analīze.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+