×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Veselības nozares darba grupu vadīs Viņķele (11)

Foto: LETAFoto: LETA

Veselības nozares darba grupu, kura ministra neesamības dēļ pieskatīs šo nozari, vadīs bijusī labklājības ministre Ilze Viņķele (V), žurnālistiem apstiprināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Šodien premjerministrei ir paredzēta tikšanās ar Viņķeli un Veselības ministrijas vadību, lai noteiktu darāmo darba grafiku un veicamos uzdevumus, kas jāpaveic līdz vēlēšanām atlikušajos mēnešos. Straujuma apstiprināja, ka Viņķele būs darba grupas vadītāja. “Tomēr politiskā atbildība paliek Ministru prezidentam,” piebilda Straujuma.

Politiķe pastāstīja, ka Veselības ministrija ir sagatavojusi rīcības plānu ar finansējuma piesaisti konkrētiem pasākumiem, bet to vēl nepieciešams izanalizēt.

Jau ziņots, ka tā vietā, lai meklētu atlikušajiem diviem mēnešiem jaunu veselības ministru, tiks izveidota darba grupa, kas izstrādās priekšlikumus veselības nozares pārraudzīšanai un izstrādās darāmo darbu sarakstu laikam līdz vēlēšanām un arī nākamajai valdībai.

Ilgstoši slimojošā un vairāku veselības aprūpes organizāciju pretestību savām reformām saņēmusī veselības ministre Ingrīda Circene (V) 7.jūlijā iesniedza demisijas rakstu un valdības vadītāja Circenes demisiju pieņēma.
Sākotnēji ministra amatam bija uzrunāts Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis, kurš gan no šī piedāvājuma atteicās. Vēlāk uzrunāta Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane, kas arī atteikusies no šī piedāvājuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. PALDIES VISIEM KOMENTĒTĀJIEM, IZŅEMOT > nu nu!!! VIŅA UZDZEN DREBUĻUS!!! KĀ UTS LIEN ATPAKAĻ!!! SEVIS ANALĪZI ŠĪ NESPETNĀ SIEVIETE LAIKAM NEVEIKS NEKAD UN LĪDĪS KATRĀ SPRAUGĀ, LAI TIKAI TIKTU ATPAKAĻ UN VISAS SAVAS IECERES NOVESTU LĪDZ GALAM…

 2. Vienīgā no bijušajām ministrēm, kuru patiesi cienu par viņas loģiskumu un saprātu un nebaidīšanos teikt taisnību acīs. Jums, rējēji, jāsaprot, ka valstij vienmēr ir bijis tik naudas, cik ir un nevienu ministrs īpaši apzeltīt nevar. Un pensionārus sevišķi. Un , pirms zākāties, vajadzēja paklausīties Viņķeles radio interviju.

  • Ko nu aizstāvi!, tad jau āzi arī par dārznieku var iecelt! Viņa ir antiizcila!!!, tā jau nesekoju politiķu aktivitātēm līdzi, bet kad vecāki vienmēr viņu izdzirdot noskurinājās, sāku pievērst uzmanību, ieklausīties, vai tiešām ir tik traki?, un nācās secināt un nobrīnīties ar jautājumu, kā tāds cilvēks var vadīt kaut vienu ministriju??!!!

 3. Arvien trakāk!!!! SOS!!! Latvijas veselība briesmās!!!

 4. VIENA NO 3 ,,BĀBĀM” VELKAS ATPAKAĻ, KĀPĒC TIK NEŽĒLĪGI -…TAGAD NĪDĪS JEBKURU CILVĒKU, NE TIKAI PENSIONĀRUS(fool)

 5. Nost ar Izskaņas centra sūdvabolēm.

 6. Vienotība prātīgi darītu, ja šo kundzi publikai nerādītu. Vismaz līdz vēlēšanām ne. Arī viņas balss skaņas no radio daudziem izsauc aukstus drebuļus. Vienotība, neizaiciniet likteni!

 7. Jānis J. Dimants., M.D. Atbildēt

  Veselais saprāts prasa, ka pat Veselibas nozares darba grupas vadītājam vai vadītājai jābūt
  ā r s t am vai ā r s t e I. Kur nu vēl Veselības ministram vai ministrei. Te neder nekādi aibildinājumi vai “atrunāšanas” – tādu būs daudz. Kas “noēda” Dr. I. Circeni – politiskās gribas trūkums un mugurkaula neesamība, ne valdībai un Saeimai. Vai viss atkal būs jāsāk no gala, vērā neņemot jau padarīto, veikto un ieteikto ?

 8. Nu jau pa traku tās vienotības visatļautība un Āboltiņas diktāti.
  Kur vēl?

 9. Vai Padomju laika pensionārus arī ārstēs, jeb, tāpat kā pensijas, būs jāprasa tai citai bijušajai LPSR, kuras labā, pēc Vinķeles sacītā,. viņi ir strādājuši

 10. lūdzu, aizvāciet šo pīļknābes bildi! šitai sejai tikai sirpi un āmuru vēl vajadzēja piezīmēt un zvaigžņota strīpaina karoga fona

Draugiem Facebook Twitter Google+