×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Veselības problēmu dēļ Elija Goldinga neuzstāsies “Positivus” festivālā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tikai dažas dienas pirms festivāla esam saņēmuši bēdīgas ziņas no Elijas Goldingas nometnes. Māksliniece aizvadītajā nedēļas nogalē ir saskārusies ar ievērojamām veselības problēmām, un šodien saņēmām ziņu, ka ārsti viņai likuši atcelt visas drīzumā paredzētās uzstāšanās, diemžēl – arī “Positivus” festivālā.

“Šķiet, festivālam nevar būt sliktākas ziņas kā zaudēt kādu no programmā paredzētajiem māksliniekiem, īpaši, ja tas noticis tik īsi pirms festivāla norises, tomēr cilvēciski mēs sūtām vissirsnīgākos laba vēlējumus māksliniecei, novēlam pēc iespējas ātrāk atveseļoties un atgriezties uz skatuves,” atzīst festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Sakarā ar šo notikumu “Positivus” piektdienas programmā būs izmaiņas, tādēļ aicinām sekot jaunumiem par precizētajiem uzstāšanās laikiem.

Tiem, kuri festivālu bija izvēlējušies apmeklēt tikai Elijas Goldingas uzstāšanās dēļ, ir iespēja atgriezt piektdienas (vienas dienas) biļetes un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudu tirdzniecības vietās, kur tās iegādātas, vai izmantot piektdienas biļeti jebkurā citā festivāla dienā, ja piektdien uz festivālu tomēr nedosies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+