Latvijā
Novados

Ar šausmām gaida rītdienu. Kaimiņš četru bērnu ģimeni novedis līdz izmisumam14

Kadrs no LNT video

Ogres novadā savstarpējs kaimiņu konflikts novedis četru bērnu ģimeni līdz izmisumam, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

22 gadus vecais kaimiņš visai saimei izteicis vardarbīgus draudus, ko īstenot solīts rīt. Mareks, kuram trešdien jau nodarīti pirmie miesas bojājumi, uzskata, ka policijai varmāku nepieciešams izolēt no sabiedrības pirms notiek vēl kāda nelaime.

Trešdien Lauberes ciemā pie veikala “Aibe” durvīm risinājās spraigs kaimiņu konflikts. Apkārtējie redzēja, kā aptuveni 22 gadus vecs vīrietis paceļ pamatīgu akmeni un iemet četru bērnu tēvam pa pakausi. Izrādās, ka konflikts starp abiem vīriešiem ir ieildzis, un šī nav pirmā reize, kad tiek saukta policija.

Pirmā konfliktsituācija notikusi pirms aptuveni divām nedēļām, kad vīrietis lauzis Mareka ģimenes dzīvokļa durvis. Vīrieti tad aizturējusi policija un piemērojusi sodu.

Vīrietis Marekam atriebās par policijas piemēroto naudas sodu, jo – ja likumsargi nebūtu izsaukti, arī naudas sods nebūtu saņemts.

Mareks stāsta, ka bijis pie ārsta, un viņam konstatēts smadzeņu satricinājums. Arī viņa ģimenei izteikti vardarbīgi draudi, tāpēc par to īstenošanu baidās visa Mareka saime. Tiesa, kad četru bērnu ģimene ievācās jaunajā mājvietā, viņus par vietējo vīriešu paradumiem neviens nebrīdināja.

Pēc apkārtējo stāstītā, augšējā stāva kaimiņš terorizējot visus.

Ceturtdien komentāru par notiekošo Ogres policija nesniedza.

Savukārt Mareks uztraukti gaida rītdienu, jo kaimiņa draudi kādu ievainot atriebības vārdā ģimeni patiesi nobiedēja.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv