×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Holivudas filmu cienīga pakaļdzīšanās Ķekavas novada svētkos (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Saulainajā 20. jūnija sestdienā Ķekavā norisinājās novada svētki, kas pulcēja simtiem ļaužu. Jauni un veci, ar draugiem, ar bērniem un ar kuplām ģimenēm un tam visam pa vidu, kāds stipri iereibis autobraucējs, kura tvarstīšanā tika iesaistīti teju vai visi vietējie policisti, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Ziņa par aizdomīgo, apskādēto Hyundai, kas redzēts Ķekavas apkārtnē, policistus sasniedza pievakarē, īsi pēc pulksten sešiem. Kāds svētku apmeklētājs apgalvojis, ka braucamrīka stūrētājs uzvedas visai agresīvi un, visticamāk, ir kunga dūšā. Protams, kārtībnieki pievēruši pastiprinātu uzmanību, taču meklētajam šoferim līdz pat vēlam vakaram veicies un viņš veiksmīgi izvairījies no policistiem.

Tomēr likuma sargi viņu galu galā pamanījuši un sākusies neticama pakaļdzīšanās. Hyundai vadītājs veiksmīgi izlavierējis starp “noparkotajiem” auto stāvvietā un ceļmalās stāvošajiem cilvēkiem un izbraucis laukā pilsētas. Tomēr pēc astoņas minūtes ilgas pakaļdzīšanās bēglis kļūdījās, un vīri viņu piespieda nobraukt no ceļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nepareizs video ievietots,par viltotām banknotēm,izlabojiet. 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+