Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Jaunieti smagā stāvoklī nogādā slimnīcā; policija aizmirst pateikt radiem…1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
FOTO: Timurs Subhankulovs

Pirmdien, 14.oktobrī, Gramzdas ielā Rīgā automašīna notrieca jaunu puisi.Par to, ka dēls atrodas slimnīcas reanimācijas nodaļā, kritiskā stāvoklī, viņa mamma uzzināja tikai otrdien, dienas otrajā pusē, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sieviete apgalvo, ka visu šo laiku, proti 16 stundas, atbildīgie dienesti pat nebija mēģinājuši paziņot radiniekiem par notikušo, un tuvākie cilvēki dzīvoja neziņā, bezcerīgi meklējot puisi.

Cietušā radinieki un likumsargi meklē šī negadījuma aculieciniekus.

Zināms, ka kāds vīrietis, vadot vieglo automašīnu “Lexus”, uztriecās gājējam, kurš tobrīd atradās uz ceļa braucamās daļas, iespējams, uz gājēju pārejas.

Uzreiz pēc avārijas notikuma vietā spēkrata šoferis policistiem apgalvoja, ka pa Gramzdas ielu brauca, nepārsniedzot ātrumu un sadursmes brīdī automašīna virzījusies vien uz 25 vai 30 kilometriem stundā.

Saistītie raksti
Taču pēc negadījuma vietas apskates var secināt, ka “Lexus” bremzēšanas ceļš varētu būt vismaz 30 līdz 50 metri, kas norāda uz to, ka noteikumi tomēr nav ievēroti.

Ikviens, kam ir informācija par notikušo, tiek aicināts ziņot policijai pa tālruni 110 vai puiša mātei, zvanot pa tālruni 29457346.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” sižetā:

LA.lv