×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Diemžēl “derīgo idiotu” pasaulē nav mazums (31)

Foto: LETAFoto: LETA

"Latvijas Antinacistiskās komitejas" pārstāvis Josifs Korens leģionāru atceres dienā piedalās "Latvijas Antinacistiskās komitejas" rīkotajā sapulcē "Waffen SS" upuru piemiņai un par "Waffen SS" noziegumu attaisnošanas bīstamību.

Šā gada 16. martā tā dēvēto antifašistu kumēdiņi nebija tik provokatīvi kā iepriekšējos gados, kad tie tuntuļoja cietumnieku virs­valkos vai piestiķētām no kartona izgrieztām Dāvida zvaigznēm: šoreiz viņi bija tērpušies baltos ķiteļos un nesa spainīšus ar uzrakstu “Dezinfekcija”. Viņi bija ieradušies pie Brīvības pieminekļa, lai dezinficētu šo vietu – no “brūnā mēra”, vai? Kā likts bija klāt arī nenogurstošais Josifs Korens, kurš uzstājas “antifašistiskās komitejas” vārdā un pārstāv starptautisko (!) apvienību “Pasaule bez nacisma”.

Atmaskojot “antifašistus”: ar šādu virsrakstu “Delfi” portālā parādījās Māra Mantenieka raksts, kas būtībā ir kāda cita spilgta apcerējuma kopsavilkums. Runa ir par žīdu izcelsmes amerikāņu publicista, Berlīnē mītošā Džeimsa Kirčika rak­stu, kas lasāms plaši pazīstamā interneta žurnālā “The Daily Beast”. Virsrakstā viss jau pateikts “Anti-Nazi Group Secretly Helping Kremlin Rebuild Russian Empire” – “Antinacistu grupa palīdz Kremlim atjaunot Krievijas impēriju”.

Autors ievadā min zināmu vārdu: Boriss Špīgels! Man “Latvijas Avīzes” slejās gadu gaitā vairākkārt nācies atmaskot šo derdzīgo Krievijas Federācijas senatoru, kurš vada gan pamatīgi diskreditēto “Vispasaules krievvalodīgo ebreju kongresu”, gan jau pieminēto “Pasauli bez nacisma”. Bet ko nu es! “The Daily Beast” lasa cilvēki visā pasaulē. Tāpēc dosim vārdu Dž. Kirčikam.

Viņš piemin šīs šķietami starptautiskās un šķietami antifašistiskās organizācijas programmu, kurā teikts, ka nepieciešams “vājināt tos politiskos spēkus Rietumos, kas (..) uzliek vienādu atbildību par Otrā pasaules kara izcelšanos nacistiskajai Vācijai un Padomju Savienībai”.

“Pasaule bez nacisma” dibināta 2010. gadā. Tās vadītājs, Krievijas Federālās padomes loceklis B. Špīgels viscaur īsteno Kremļa politiku. Piemēram, 2008. gadā, kad Krievijas karaspēks iebruka Gruzijā, viņš aicināja rūpīgi izmeklēt “genocīdu un etnisko tīrīšanu”, ko veicot gruzīnu militāristi. Un ar šādām absurdām apsūdzībām nāk klajā “ebreju līderis”, ironizē Kirčiks.

Visa šī “Pasaule bez nacisma” ir mimikrija: autoritārs vai citādi nedemokrātisks režīms izmanto šķietami privātas, sabiedriskas, nevalstiskas organizācijas kā izkārtni, lai apmānītu lētticīgus “derīgus idiotus” (kā to reiz formulējis Ļeņins), tostarp ASV žīdu liberāļus.

Kirčiks norāda, ka pats nosaukums – “Pasaule bez nacisma” – atgādina aukstā kara laikus, kad Kremļa dienestā rosījās tādas organizācijas kā, piemēram, “Vispasaules miera padome” vai “Vispasaules demokrātiskās jaunatnes organizācija”. Kirčiks atzīmē, ka š. g. februārī, Staļingradas lielkaujas 72. gadskārtā, Špīgels paziņojis, ka Ukrainas ­”neonacistus” gaidot tāds pats gals kā hitlerisko Vāciju.

Un tagad – uzmanību! Efraims Zurofs – jā, tas pats apnicīgais “nacistu mednieks” Zurofs, kurš sākumā atzinīgi novērtēja “Pasaules bez nacisma” darbību, tagad vīlies un teicis Kirčikam: “Nekad nevar zināt, kur beidzas rūpes par vēsturi un kur sākas Krievijas politiskās intereses.”

Tikpat bažīgs un skeptisks ir arī rabīns Endrū Beikers, atbildīgs “American Jewish Comttee” darbinieks. Viņaprāt, “šīs kustības saknes ir Maskavā”. Igaunijā, raksta Kirčiks, šīs organizācijas ietvaros rosās krieviskie aktīvisti Dmitrijs Linters un Maksims Reva, kamēr Somijā tās filiāles vadītājs ir bēdīgi slavenais Johans Bekmans – dedzīgais (es teiktu – histēriskais) Krievijas interešu aizstāvis. “Pasaules bez nacisma” emisāri enerģiski aģitē, piemēram, Ņujorkas Braitonbīčas rajonā, kur dzīvo daudzi krievvalodīgie no bijušās PSRS. Tāds emisārs pienāk pie kāda šā rajona iedzīvotāja un jautā: “Vai jūs esat par pasauli bez nacisma?” Saņēmis apstiprinošu atbildi, emisārs piedāvā brīvbiļeti lidojumam uz Maskavu, kur notiek kārtējā šīs apvienības konference.

Diemžēl “derīgo idiotu” pasaulē nav mazums.

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. Gordona kungam ir indeve teikt lietas, kas latvieshiem ir ‘pa spalvai’. Iztapiiga runaashana. Bet vai kaads no taadas runaashanas starp latvieshiem ko ieguust? Kaadreiz saak likties, ka meerkjis ir lai latvieshiem vairaak patiktu zhiidi, nevis lai latvieshiem kljuutu labaak.

 2. Franks Gordons – izcils domātājs un patiess cilvēks, lai Dievs palīdz šādiem cilvēkiem.

 3. Ļoti cienu Gordona kunga viedokli.Viņš ir vienīgais savas tautas pārstavis, kurš nebaidās savus tautiešus saukt par žīdiem. Pie kaimiņiem Viļņa ir pat žīdu iela, tur nevienam neienāk prātā ” pārkrustīt'” ielu nosaukumu.Visa nelaime ir tā , ka pēc kara Latvija iebraukušie no PSRS atceras to,ka Krievijā “žīds ” bija lamu. Vai tad kādas žīdam Latvijā līdz 1940.gadam bija kādas pretenzijas pret šo vārdu. Gribētu kādreiz par šo paradoksu plašāku diskusiju.

 4. Buutu labaak, ja Gordona kiungs sho viedokli izplatiitu Izraeelaa un Krievijaa. Mees (latvieshi) JAU ZINAM!!!

 5. tā ir, slepkavām nav tautības, tikai stulbums un vēlme parazitēt

 6. Paldies autoram par šo patieso rakstu. Skumji,ka arī Latvijā ir tik daudz domāt nespējīgu cilvēku,kuri nopīpējuši un nodzeruši savas smadzenes,noseksojušies līdz trula dzīvnieka līmenim spēj tikai fizioloģiski veģetēt. Tādi kritiskā brīdī būs pirmie,kuri domās tikai par savu labumu un izdevīgumu,būs pirmie,kas nodos,pārdos mūsu Latviju.

 7. visis ir idioti, kuri nedomā tāpat kā es…

 8. Krievijas sarkanais antifašists absolūti lieks pie Brīvības pieminekļa pakājes

 9. – kādēļ šis “ģīmis” bojā skatu uz pieminekli?

 10. Viedi vārdi. Prieks, kad pasaulē vēl ir arī ebreji, kuriem eksistē tāds jēdziens, kā sirdsapziņa.

 11. pamodināts idiots Atbildēt

  Paldies, Gordona kungs!

 12. KREMĻA KRANČIEM NEPATĪK ! Atbildēt

  Jo viņu rindās ir kā krievu nacistu, tā derīgo idiotu. Paldies Gordonam par izcilu rakstu.

 13. “derīgo idiotu” = Gordons

 14. … Soreiz jaapsveic Franks Gordons … vins ir beidzot atjedzies, ka VESTURISKA PATIESIBA jamekle pasos, pasu ekstremistu vidu, jo katra tauta, katra EKSTREMISTU INTERESU GRUPA ir BIJUSI UN VEL TRAKO ‘derigie idioti’ …

  …BET TAI PASA LAIKA MES KOPIGI NEVRM AIZMIRST, KA … VESTURE ATTISTIBAS PROCESOS DAZAS TAUTAS UN DAZI EKSTREMISTI BIJA UN IR VAIRAK ATBILDIGI PAR SAVIEM DARBIEM UN ‘PANAKUMIEM’ !!!!

  … IR PIENACIS LAIKS IZRAELAS ISTAJIEM CIONISTIEM KRASI UN ATKLATI ATTALINATIES AR DARBIEM UN VARDIEM NO VINU PASU RINDAS VEL FUNKCINEJOSIEM ‘DERIGIEM IDIOTIEM’ , VINU VESTURISKIEM MELNIEM BRALIEM, KURI PARDEVUSI SAVAS DVESELES KALPO PASAULES KRIMINALELEMENTIEM, NE CILVECEI … UN LIDZ SIM IR SPEJUSI IESPAIDOT VAI PAT SLEPT PATIESIBU DAUDZAS INSTANCES – KA BALTIJAS IZVAROSANA UN GENOCIDA – UN NOVERST TAISNIBAS IEVIESANU, OJEKTIVI UN LAICIGI, VISU LAIKU VEIKLI SLEPJOTIES AIZ IDEOLOGIJU UN INSTITUCIONALIEM KONSTRUKTIEM … !

  … Lidzigi Latvijas situacijai, kura un kuras diaspora dzivo lojalie un patriotiskie latviesi, iepret vel zombetiem un labi sponsoretiem nomenaklaturas parstavjiem valsts vadosas pozicijas ar nezinamu lojalitati … – ari Izraelas un tas diaspora bija, un ar Kremla atbalstu, pastav krasi atskiriga divdabiba tas merkos, darbiba ka lojalitate Izraelai …

  … Kas tam netic, lai palasaspar Trotska lietam un Rapoporta gramata, ‘Stalina kars pret Zidiem’, kur atklajas so divu grupu dazada piederiba – Cionismam vai kriminalai komunisma sistemai ar visam sekojosam konsekvencem: Kremlim ‘lojalo zidu’ nodeviba pret savejo cionistu grupejumu …

 15. Paldies Gordona kungam, ka viņš pateica patiesību, ko Latvijas valdība baidījās pateikt, ka Maskava ir aiz šīs gadskārtejās provokācijas. Šie “antifašisti” būtībā ir tie lielākie fašisti. Tādi, kā Zurofs ir noteikti “derīgi idioti”, bet vēl lielāki derīgie idioti , un gļēvuļi ir atrodami mūsu pašu valdībā.

 16. “Antifašisti” Donbasā. Savienojiet saiti un parādiet mūsu “antifašistiem”, ievērojot, ka 18+
  https ://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HfCvknCfFdc

  • Noskatoties šo saiti …. nu te nu mēs redzam nolādēto rossijas tatāru mongoļu būtību …. krievos mājo riktīgs FAŠISTU gars….

   • Nu, tas nelietis sākumā, kas pratināja, visdrīzāk izskatījās pēc “kaukāza nacionalitātes”. Es domāju, ka taisnība ir Mihailam Kasjanovam. Tā kā 70% no cilvēkiem automātiski tic visam, ko stāsta masu informācijas līdzekļi (tā ir visā pasaulā!), tad vainīgi ir nevis krievi, bet tie, kas šo “antifašistisko” propagandu borē cilvēku galvās.

 17. Protams, ka idiotu nav mazums, jo par šo idiotismu viņiem labi maksā – Kremlis, bet nauda jau nesmird.

 18. Labs Gordona raksts un par=Diemžēl “derīgo idiotu” pasaulē nav mazums= un kā tas sasaucas ar Jūrmalgeitu, kad amatos jāliek lielākie idioti ( lasi arī Puzes mežos raudzīto…). To arī varam sagaidīt vasarā un turēt mutes atvērtas aiz ” Puzes pārsteiguma”…

 19. Vai tad raksta ilustrācijai nevarēja atrast kādu labāku bildi , varbūt ar Staļinu fonā?

 20. Visa tā antinācistu varza pie Brīvības pieminekļa bija auta krievu armijas zābakos, kuri bija maskēti zem bahilām, bet zābaku zoļu nospiedumi uz asfalta tāpat bija redzami un nekas cits neatlika kā berzt un mazgāt lai sevi nenodotu , bet izlikās ka dezinficē nezin ko. Es apbrīnoju mūsu valdību, kas atļauj māžoties pie latviešu tautas svētuma dažādiem izdzimteņiem un krieviskās Domes vadībā mierīgi noraugās uz šo cinisma izpausmi. Laikam jau nav labāki par koreniem.

  • Ja piemineklis ir visas Latvijas svētuma simbols, tad nav saprotams, kas devis tiesības tādiem dezinfektoriem to zaimot? Kur dotajā brīdī bija atbildīgās instances??? Paldies Frankam Gordonam par rūgto patiesību. Veselību un izturību Jums!!!

 21. ROKAS NOST NO LATVIEŠIEM Atbildēt

  Neliela latviešu tauta neziedosies lielo grandu cīņās. Latviešu tauta pie 2.pasaules kara notikumiem nav vainīga. MEKLĒJIET VAINU CITUR!

  • KārlisUlmanis, izcils tautsaimnieks, galu glā 4 reizes nodeva latviešu 1x paddzeno Saiemu ar puču, 2x neālijot nogremdēt Latvjā iebrukušo krieseri Kirov bez paīšnās zimēm. Komandkapeos Hugo Legzdiņs visu mšužu nožēloja ka bia prasījis atļauju. 3 x Latviajas izlūki zināja par iespe’jao uzbrukumu Latvijas robežsargie, bet Ulnis aizlied “traucēt”krivus un 4 x – okupannt klātb’tnē pasakaot es palikeu savā vieta’. Uzticēšanās kerien naksājaviān lodi akauis. Tapēc neva atrast Ulmaņa mirstīgās atliekas. Ulmaņa dēl mēs karojām svešās armijās. S omijas parlaments nepieļāva Somijas kapitulēšanu. Krievu ievazātis židu nosaukums ebreji ir vēl viens traips mūsu tautas sanai lanvēlīgai atieksmei pret židiem.

   • Man ir kauns par tādu “Mežavilku”, kurš aizskar vienu ni izcilākajiem tautas dēļiem Kārli Ulmani. Klūdas viņam bija vienīgā – ka sadega savā valstī un neaizbēga projām un nepasludināja, ka okupamti ienāca, es nevarēju palikt “savā vietā”.

    Viņš kā jau latvieši – atdosim Abreni un Krievija mūs cienīs un slavinās, draudzēsies, bet saņēmā, huligāna Putina dāvanu _ “sprāguša ēzeļa ausis”.

    Tur neko nevar glābt – latvietis ir augsta intellekta cilvēks, tic otram cilvēkam ir labestīgi naivs, kāds bija Kārlis Ulmanis, kāds šodien bija Valdis Zatlers. Un šo cilvēkus par viņa labajiem darbiem mīda zem kājām, patīk nekauņas un alkaši.

Draugiem Facebook Twitter Google+