×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
9. jūlijs, 2017
Drukāt

Viņš nav tava laika vērts! Pazīmes, kas to pierāda (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ir daudz tādu vīriešu, kuri neprot apieties ar sievietēm, neizrāda pietiekamu interesi un vienkārši nav attiecību tips.

Tikai ir jāmāk savlaicīgi pamanīt, ka vīrietis, kuram tu velti savu uzmanību, nav tās vērts.

Vīrietis, kurš tev nedēļas garumā raksta katru dienu, tad uz desmit dienām apklust un atkal uzraksta īsziņu tā, it kā viss būtu normāli – “Piedod, biju aizņemts darbā. Kā tev iet?” – neticami, bet, ja viņam ir laiks aiziet uz tualeti, viņam ir arī laiks atsūtīt tev īsziņu, jo tu zini, ka, kamēr viņš bija tualetē, noteikti skatījās telefonā.

Vīrietis, kurš izsaka greizus komplimentus – “Tu izskaties seksīgi ar iztaisnotiem matiem” vai “Tu izskaties lieliski Instagram bildēs”. Tas ir tāpat kā pateikt, ka viņam tu patīc tikai tad, kad tava seja ir pārbāzta ar filtriem – un kādēļ gan lai tev būtu jātērē liela nauda salonā, lai tikai izpatiktu viņa standartiem? Tas nav to vērts.

Vīrietis, kurš nezina, ko pats vēlas – ja viņš nespēj domāt par jūsu nākotni vai kaut vai vienkārši par tevi – iespējams, labāko lietu, kas viņa dzīvē ir notikusi – viņš nav tava laika vērts. Tu esi pelnījusi vīrieti, kurš zina, kurā virzienā skatīties un, jā, pareizi, vīrieti ar smadzenēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Ja sieviete nespēj saprast, ka vīrietim viņa nekad nebūs pirmajā vietā, lai sapņo vien tālāk…

  • Kāda velna pēc!?vai tad mačo lasa šito sieviešu sviestu?tev tak jābūt superpārliecinātam.un jā,rakstā pieminētas gandrīz visas „jaukās” latviešu vīriešu īpašības.tas,ka jātērē savu algu,lai viņu pabarotu,cerībā,ka dažas reizes gadā tava eksistence tiks apbalvota ar kādu puķi.jāmaksā rēķini,lai viņam paliek vairāk naudas pīpēm un aliņiem.Viņam takš to vajag!! Un šito sarakstu varētu turpināt.

   • Nez vai šo rakstu fantazējot, autore padomāja par tavai bomāru videi raksturīgām problēmām, kur vecis nestrādā, bet sieva vergo Maximā pie kases.

 2. kas tas par murgu?kas šo saraksta- lezbas vai frigridās?

  • Noteikti jau ne vīrietis.vīrieši rakstos par attiecībām vnm uzsver,ka atiecībās svarīgs sex,ka vīrietim jāizdabā un vnm jāizturas saprotoši,it kā tas būtu pasaules gals dzīvot vienai.man šad tad tomēr piegriežas,ka vīrietis var dzīvot cepuri kuldams,kamēr man ir 101 pienākums.

   • Kurš tev liek kādam izdabāt. Šķiries un dzīvo kā patīk. Ja esi gana forša, meklē veci kurš atbilst tavam ideālam. Ja ne – pērc kaķi un turpini rakstīt naidīgus fantāziju komentārus.

Draugiem Facebook Twitter Google+