Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. maijs, 2015
Drukāt

Vīrietis nopļāvis kāju pirkstus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 9.maijā, Zemgalē kāds 30 gadus vecs vīrietis, pļaujot zāli, iepļāvis sev kājā. Viņš guvis nopietnas pēdas traumas, tai skaitā vairāku pirkstu amputāciju, pirkstu kaulu lūzumu un vaļējas, plēstas brūces.

Zemgalē kāds 17 gadus vecs jaunietis, skaldot malku, iecirtis sev rokā. Viņš nogādāts slimnīcā.

Rīgā no otrā stāva nokritis kāds 47 gadus vecs vīrietis, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis guvis mugurkaula traumu.

Latgalē 42 gadus vecu sievieti sakodusi čūska. Sieviete gājusi pa zāli un sajutusi asas sāpes kājā. Cietušajai sākusies alerģiska reakcija, un viņa nogādāta slimnīcā. Nav zināms, kāda čūska sievietei iedzēlusi.

Vidzemē slimnīcā nogādāts 37 gadus vecs vīrietis, kurš, strādājot ar benzīnu, bija uzlējis to sev uz kājas. Viņa apģērbs bija aizdedzies un vīrietis guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Slimnīcā viņš nogādāts divas dienas pēc notikušā.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī saņēma 1379 izsaukumus, no kuriem 321 bija saistīts ar traumām.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+