Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. maijs, 2015
Drukāt

Vīrietis nopļāvis kāju pirkstus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 9.maijā, Zemgalē kāds 30 gadus vecs vīrietis, pļaujot zāli, iepļāvis sev kājā. Viņš guvis nopietnas pēdas traumas, tai skaitā vairāku pirkstu amputāciju, pirkstu kaulu lūzumu un vaļējas, plēstas brūces.

Zemgalē kāds 17 gadus vecs jaunietis, skaldot malku, iecirtis sev rokā. Viņš nogādāts slimnīcā.

Rīgā no otrā stāva nokritis kāds 47 gadus vecs vīrietis, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis guvis mugurkaula traumu.

Latgalē 42 gadus vecu sievieti sakodusi čūska. Sieviete gājusi pa zāli un sajutusi asas sāpes kājā. Cietušajai sākusies alerģiska reakcija, un viņa nogādāta slimnīcā. Nav zināms, kāda čūska sievietei iedzēlusi.

Vidzemē slimnīcā nogādāts 37 gadus vecs vīrietis, kurš, strādājot ar benzīnu, bija uzlējis to sev uz kājas. Viņa apģērbs bija aizdedzies un vīrietis guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Slimnīcā viņš nogādāts divas dienas pēc notikušā.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī saņēma 1379 izsaukumus, no kuriem 321 bija saistīts ar traumām.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+