Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
21. septembris, 2015
Drukāt

Visā pasaulē lietotājiem problēmas ar “Skype” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Populārā saziņas programma “Skype” pirmdien nav pieejama daudziem lietotājiem visā pasaulē.

Sociālos tīklus ir pārpludinājušas “Skype” lietotāju sūdzības, ka viņi nespēj pievienoties programmai un veikt zvanus un citas darbības.

ASV datortehnoloģiju milzim “Microsoft” piederošā programma pirmdienas rītā daudzviet pasaulē ir lēna vai vispār nav pieejama.

Daži sociālo tīklu lietotāji vēstī, ka, mēģinot atvērt programmu, redzams uzraksts “Pašlaik esam nedaudz pārslogoti… Pamēģini vēlreiz vēlāk”.

Kompānija atvainojās par problēmām, kuru sākums reģistrēts ap pulksten 11 pēc Latvijas laika, atzīstpt, ka “daži no jums var pieredzēt problēmas ar “Skype” un var neredzēt tiešsaistes datus. Esam noteikuši problēmu ar statusa uzstādījumiem “Skype”. Cietušie lietotāji nevarēs nomainīt savu statusu, visi viņu kontakti būs redzami kā tiešsaiste neesoši un viņi nevarēs veikt “Skype” zvanus”.

Kompānija iesaka izmantot pakalpojumu tīmekļa vietnē “web.skype.com”.

Problēmas konstatētas Eiropā, Austrālijā, Japānā un ASV.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mjā. Jautājums, kāpēc kompānijai M$ ļauj sačakarēt arī skype???

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+