×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Vizītē Latvijā ieradīsies ASV senators Makeins (12)

makeins

ASV senators Džons Makeins

Nākamnedēļ vizītē Latvijā ieradīsies ietekmīgais ASV senators Džons Makeins, šovakar vēstīja TV3 ziņas.

Makeins Latviju apmeklēšot kopā ar trim citiem ASV senatoriem. Vizītes dienaskārtībā būšot notikumi Ukrainā un ar tiem saistītie Baltijas valstu drošības jautājumi.

Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs, vēstnieks Kārlis Eihenbaums aģentūrai LETA ASV senatora vizīti Latvijā nevarēja ne apstiprināt, ne noliegt. Konkrētu atbildi viņš varēšot sniegt tikai rīt.

Ja ASV senators apstiprinās savu vizīti Latvijā, ĀM izveidos vizītes plānu, kurā būs iekļauta tikšanās ar valsts vadību, amatpersonām un aizsardzības objektu apmeklēšana, sacīja Eihenbaums.

Saskaņā ar TV3 ziņu rīcībā esošo informāciju, Makeins Latvijā uzturēsies otrdien, 15.aprīlī, un trešdien, 16.aprīlī. Baltijas reģionā viņš apmeklēs arī Lietuvu un Igauniju.

Patlaban vizītes darbakārtība vēl tiek saskaņota, taču noprotams, ka ASV senatori tiksies ar Latvijas augstākajām amatpersonām.

Kā ziņots, Martā Makeins apmeklēja Ukrainu. Pēc atgriešanās no tās senators aicināja pašos pamatos pārvērtēt ASV attiecības ar Krieviju un tās prezidentu Vladimiru Putinu un beidzot saskatīt viņu “tādu, kāds viņš patiesībā ir”.

Makeins ir to ASV amatpersonu vidū, pret kurām Krievija noteikusi “atbildes” sankcijas saistībā ar notikumiem Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Pēdējās ASV prezidenta vēlēšanās vajadzēja uzvarēt un ievēlēt par ASV prezidentu Makeinu. Daudz kas , kas notiek pasaulē būtu skaidrāks un labāks. Proponētais demokrātiskais liberālisms šodienas pasaulē neiet cauri. Tas daudzām mazākām tautām nes tikai postu. Ir jāatrod vidusceļš. Patreiz mēs slidam anarhijā un atrodamies uz iznīcības robežas. Pie vainas apsurdās, kā nacminoritāšu, seksminoritāšu un cilvektiesību konvencijas un deklarācijas. Viss tas tiek izmantot lai apspiestu nelielās nacionālās valstis kā Latvija. Nos ar visām šīm konvencijām un deklarācijām!

  • Klausies kauls, tu jau runa tiesi tapat ka Adolfs trisdesmitajos. Malacis lai tev veicas! Vienigi, tadiem krop… ka tev un makeinam nav ilgi vairs atlicis dzivot… Un tas mani priece 🙂

 2. Ceru Latvija vins atradis savu galu Atbildēt

  Tur kur ierodas, tas sazombetais sizofrenikis Makeins, tulit list asinis un sakas cilveku ciesanas. Makeins ta ir karikatura par demokratiju!!! Tam asinsmerglim nav daudz vairs atlicis…

 3. Mājasdarbā Makeins droši vien ieteiks uzlikt vāku tādiem kā tu!

 4. Atkal uzdos pakalpiņiem : mājasdarbus: ????

 5. Visu cieņu Makeina kungam.

 6. Ja jau Krievijas ekonomika un tātad tās militārā mašīna ir balstīta pamatā uz naftas un gāzes eksportu, tad tā ir Krievijas Ahileja papēdis. ES veicot šo piegāžu dažādošanu no citiem avotiem, šo atkarību no Krievijas var samazināt, bet vienlaikus Krievija pazaudēs būtiskus valūtas un budžeta avotus, kas tālāk radīs lielas iekšpolitiskas problēmas un jukas pašā Krievijā. Tik tiešām, šis Makeins nav muļķis, vīri ar šādu domāšanu ļoti noderētu arī Latvijai. Īpaši, lai nomainītu mūsu politiskos pļāpātājus un izdabātājus, kuri tik vien spējīgi, kā šausmināties par zaudējumiem, ko cietīs Latvija sankciju rezultatā. Vēlēšanas nav tālu, meklējiet šādus stipra rakstura cilvēkus arī mūsu vidū!

 7. Apsveicu sabiedroto.

 8. Tas i slavenais amerikāņu lidotājs ass.

 9. Tā ir laba ziņa.

Draugiem Facebook Twitter Google+