×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Zaudējumi par plūdiem Ogrē pārsniegs 50 000 latu

Flickr.com/Latvijas_armijaFlickr.com/Latvijas_armija

Šā gada plūdi un pali radījuši zaudējumus vairāk nekā 50 000 latu apmērā, kas lielākoties saistīti ar plūdiem Ogrē, liecina apdrošināšanas sabiedrības “Balta” jaunākā informācija.

Līdz šim apdrošinātājs no šī reģiona saņēmis 24 atlīdzību pieteikumus, gatavojoties arī pieteikumu skaita pieaugumam no citām apdraudētajām teritorijām Latvijā.

“Balta” 17.aprīlī nosūtījusi ekspertus uz Ogri, lai apsekotu plūdu radītos postījumus un sniegtu operatīvu palīdzību klientiem. Apdrošinātājs tos klientus, kuru mājokļi plūdos bija stipri cietuši un kuros nebija iespējams uzturēties, izmitināja viesnīcā. Šādu iespēju izmantoja seši klienti, tāpat klientiem tika piedāvāta iespēja izmantot avansa maksājumu par nodarītajiem zaudējumiem.

“Pašlaik saņemam zvanus no klientiem Ogrē par ūdens atkāpšanos, tāpēc tuvākajā laikā plānojam doties otrreizējā apskatē un veikt postījumu apmēru apzināšanu. Pašreizējās aplēses liecina, ka līdz šim brīdim plūdu radītie zaudējumi Ogrē pārsniegs 50 000 latu, šī summa noteikti pieaugs. Kopumā visā Latvijā plūdi var sasniegt pat 2010.gada apmērus, kad klientiem atlīdzinājām zaudējumus 230 000 latu vērtībā. Operatīva informācija no Pļaviņām, Daugavpils, Krāslavas, Valmieras, Līvāniem un citām kritiskajām vietām pagaidām nav pieejama, taču paredzam, ka nākamās nedēļas sākumā saņemsim pieteikumus arī no šiem reģioniem,” skaidroja “Baltas” atlīdzību direktors Ingus Savickis.

“Baltas” eksperti seko līdzi notikumiem arī citās pilsētās, lai vajadzības gadījumā klientiem sniegtu operatīvu palīdzību un iesaistītu ekspertus postījumu novērtēšanā. Eksperti seko līdzi informācijai par plūdu iespējām arī Valmierā un Gulbenē, lai spētu operatīvi reaģēt atbilstoši situācijai. “Balta” aicina klientus, kuru īpašumus ir skāruši plūdi un kuriem ir nepieciešama palīdzība, kontaktēties ar atlīdzību kontaktcentru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+