“Zemgale”/LLU pirmo reizi iekļūst Latvijas hokeja čempionāta finālā 0

“Zemgale”/LLU otrdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla sestajā mačā ar 5:2 (0:0, 1:0, 4:2) savā laukumā uzvarēja “Mogo” un pirmo reizi sasniedza Latvijas čempionāta finālu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“Zemgale”/LLU sērijā līdz trim uzvarām triumfēja ar 4-2, bet finālā to gaida valsts čempions “Kurbads”.

Otrdienas mačā rezultāts tika atklāts vien 38.minūtē, kad izcēlās baltkrievu uzbrucējs Ivans Ribčiks no “Zemgale”/LLU, bet 43.minūtē Edgars Kurmis atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Vadības atgūšanai jelgavniekiem gan bija nepieciešamas tikai 20 sekundes, kad vārtus guva Artjoms Ogorodņikovs, bet pāris minūtes vēlāk Kristaps Legzdiņš panāca jau 3:1.

Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Rūdolfs Prūsis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet noslēdzošajās minūtēs veiksmīgāk nospēlēja “Zemgale”/LLU – 55.minūtē Vladislavs Adeļsons atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kamēr 58 sekundes pirms beigām ripu tukšos “Mogo” vārtos raidīja Kristaps Jākobsons.

Jau vēstīts, ka pirmajos divos mačos “Zemgale”/LLU viesos uzvarēja ar 10:2 un 3:2, otro panākumu gūstot papildlaikā, bet divos mačos Jelgavā “Mogo” bija labāka ar 3:1 un 6:4. Savukārt piektajā spēlē jelgavnieki guva uzvaru izbraukumā ar 4:3.

Otrā pusfināla pārī “Kurbads” ar 4-1 apspēlēja “Liepāja”/”Optibet” hokejistus.

Arī finālā sērija ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Kā vēstīts, regulārajā sezonā droši uzvarēja “Mogo” komanda, kamēr “Liepāja”/”Optibet” pēdējā spēļu kārtā apsteidza “Kurbadu” un ieguva mājas spēļu priekšrocības pusfināla sērijā. Ceturto vietu ļoti stabili ieguva “Zemgale”/LLU, kamēr bez izslēgšanas turnīra palika “Rīga” un “Prizma”.

Regulārās sezonas pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.