×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
21. janvāris, 2014
Drukāt

Ziemassvētku “jampadracis” Varakļānos
 (186)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēc masveida kautiņa Varakļānos, kurā bija iesaistīti ap pussimts cilvēku, iesākti trīs kriminālprocesi un viena administratīvā lieta. Izmeklētāji strādājot no rīta līdz vakaram, arī brīvdienās, lai visus nopratinātu. Kā parasti, domas par to, kurš sāka un kurš vainīgs, dalās. Par laimi, upuru un ļoti smagu traumu nav, taču rezonanse vietējā sabiedrībā liela: sīka villošanās arī Varakļānos nav retums, taču tik lielu kautiņu pēdējos gados neviens neatceras. Izskan pārmetumi arī vietējiem policistiem. Viņu darbu priekšniecība vērtēšot.

Balle beidzas, 
sākas tracis


Viss sācies 26. decembrī ap pusčetriem naktī. Bija beigusies balle Varakļānu kultūras namā, ap trīsdesmit cilvēku, lielākoties radi, draugi un bijušie skolasbiedri, kuri izklīduši pa pasauli un Latvijas augstskolām, nolēmuši svinības turpināt privātmājā.

“Pulcējāmies manās tēva mājās. Daži jau bija istabās, citi pagalmā, vēl citi bija uz ielas. Uz ielas bija arī Aivars L. (redakcijai uzvārdi ir zināmi, taču, tā kā vēl notiek izmeklēšana, tos nepublicējam. – Red.) un Intars V., kas bija atbraukuši ar savām automašīnām, bet kuri gan nebija lūgti mums pievienoties. Tobrīd vēl nezināju, ka kāds no mūsu kompānijas bija viņiem piezvanījis un pasūtījis dzeramo. Gāju taisīt ciet vārtiņus,” stāsta Roberts (vārds mainīts), kurš Rīgas Tehniskajā universitātē studē telekomunikācijas. “Tajā brīdī pa ielu garām gāja pazīstama meitene, kuru aicināju ciemos. L. viņai rupji uzsita pa mugurpusi, izteica vulgāras frāzes, par ko asi aizrādīju. Meitene aizskrēja, bet V. pārliecās pār žogu manā virzienā, es viņu atgrūdu. Tad V. sāka spārdīt žogu, vai nu pārkrita, vai pārrāpās pār to, un vārtiņi izgāzās. Saķērāmies. Iesaistījās arī L., man atkal nāca palīgā no manas kompānijas.”

Tālākais no Roberta kompānijas puses izskatījās apmēram šādi. Aivars Roberta māsu, divu meitu māmiņu, saķēris aiz matiem un triecis pret trotuāru, tādējādi viņa guva smadzeņu satricinājumu. Tomēr pārspēks bijis mājinieku pusē un abi uzbrucēji bijuši spiesti atkāpties. Tomēr ap sešiem viņi atgriezušies. Mājās bija palikuši 12 cilvēki. Pagalmā un mājā iebrukuši Aivars L., Intars V. un vēl personas, kuras pirms tam nebija piedalījušās konfliktā, kādi desmit vīrieši, spēcīgas miesasbūves, ģērbušies treniņtērpos. Tikai viens no viņiem tika atpazīts. Uzreiz metušies virsū tiem, kas bija pagalmā. Pagalmā esošie sadalījušies, tādēļ lielākā daļa paspējusi aizbēgt vai noslēpties, jo sapratuši, ka tik nopietniem sitējiem nespēs pretoties. Meitenes bailēs esot slēpušās skapjos. Uzbrucēji īpaši meklējuši mājas īpašnieka meitu un dēlu. Intars V., kuram uz rokas bija uzvilkts kastetei līdzīgs priekšmets, savainojis mājas īpašnieka draugu Reini, kurš pirmajā konfliktā nemaz nepiedalījies, salaužot viņam degunu un saplēšot kājas saites. Kādu pusstundu plosījušies, uzbrucēji aizbraukuši. Pēc tam Aivars L. vairākas reizes esot vēl zvanījis Roberta māsai ar draudiem izrēķināties.

Bet vai tad abi kaušļi pie mājas ieradās bez iemesla? Varakļānos dzirdēju runas, ka kompānija viņiem pati pasūtījusi piegādāt dzeramo… “Jā, tas ir fakts, ka viens no mūsu kompānijas bija sazvanījis Intaru un viņš kopā ar Aivaru atveda nelegālo dzeramo. Tas ir slikti, un par to jāsoda, bet tam nav nekāda sakara ar kautiņu. Aivaru šeit visi zina kā kontrabandistu, viņš lielās, ka esot uzpircis policiju un neviens viņam neko nevar padarīt,” atklāj Reinis, kurš Latvijas Lauksaimniecības universitātē studē mežsaimniecību.

Otrai pusei citas domas


Intaram V. par notikušo ir savs viedoklis.

– Kurš pirmais uzsāka kautiņu?


– Man iesita, un es aizstāvējos. Vairāki cilvēki mani brutāli krūmos spārdīja, un draugs skrēja palīgā, arī viņu sasita. Meitene ar kāju saspēra manu mašīnu.

– Tas bija pirmajā reizē. Bet tad jūs esot atbraukuši ar palīgiem…


– Nekas tāds nebija. Man atņēma jaku ar naudu, un es tai aizbraucu pakaļ.

– Jūs esot sitis ar kasteti.


– Viņiem pašiem bija kastetes un beisbola nūjas.

– Vai jūs pārdevāt tai kompānijai nelegālo alkoholu?


– Tās ir muļķības.

– Kā tad jūs tur naktī gadījāties?


– Tas nav svarīgi.

– Kāpēc nevar sazvanīt Aivaru?


– Viņš ārstējas – atsistas nieres, smadzeņu satricinājums, galva aizpampusi. Man arī ir smadzeņu satricinājums, laikam riba lauzta.

Vecāki šokā


“Varakļānos dzīvoju kopš 1987. gada un par šo vietu varu teikt tikai labu. Kā jebkurā vietā, kādi kādreiz sakaujas, bet šāds masveida grautiņš ir kaut kas nebijis,” saka viena no cietušo jauniešu mātēm skolotāja Margarita Selicka. “Es savējo puiku un viņa draugus baltus un pūkainus taisīt negribu, bet visam ir savas robežas. Kauties, lauzties svešā īpašumā, sist sievietēm… Manai meitai ir smadzeņu satricinājums un smags psiholoģisks stāvoklis, bailes, tas Aivars no rīta vēl nekautrējās zvanīt viņai un kliegt: “Tu, kuce, es tevi izvarošu!” Viņš sevi uzskata par vietējo autoritāti, tirgojas ar nelegālo alkoholu un cigaretēm. Viņi aizbrauca uz blakus pagastiem un savāca papildspēku, izrādījās, ka viens no tās kompānijas ir mans labs skolasbiedrs. Piezvanīju viņam un prasīju: “Kāpēc tu brauci manus bērnus sist?” Viņš saka, ka bijis piedzēries, maz ko atceras, nokaunējies, grib braukt pie manis izlīgt, bet tā arī nevar sadūšoties.”

“Aivars ir tikai uztaisījies par autoritāti, pulcē ap sevi cilvēkus ar šaubīgu dzīvesveidu. Man no viņa nav bail, bet es saprotu tos, kas baidās no tādiem,” teic cietušā Reiņa tēvs Valdis Mesters, kurš atzīst: ja dēls būtu saucis palīgā, būtu gājis un tad nezina, kā viss būtu beidzies, redzot, ka iebrucēji ir bruņoti ar aukstajiem ieročiem. “Ziniet, es strādāju mežā, cērtu latvāņus un tāpēc mašīnā man ir daži labi instrumenti… Vai jūs stāvētu un skatītos, kā jūsu dēlu un meitu apstrādā ar kastetēm, bet policija nebrauc?”

Policistu palīdzība
 kavējusies


Cietušo jauniešu vecāki vēstulē redakcijai raksta, ka vietējie Varakļānu policisti tajā Ziemassvētku naktī neesot bijuši sazvanāmi, bet policisti no Madonas esot atbraukuši tikai pēc divām stundām. Problēmas bijušas arī sarunās ar palīdzības dienesta 112 operatoriem.

“Mēs joprojām nezinām iemeslu, kādēļ neviens no abiem vietējiem policistiem Lindāns un Laicāne nebija sazvanāmi Ziemassvētku naktī, kad visā valstī policija strādāja. Un tas nav pirmais gadījums: viņiem svarīgāks ir grafiks, ko neviens nevar ieraudzīt, nevis vietējie cilvēki. Ja izvērstos jauniešu slaktiņš, tad reāli uz ko varētu cerēt? Tikai uz tēviem, kas, redzot savus bērnus mirkstot asinīs, nostātos aci pret aci, zobs pret zobu,” saka V. Mesters. “Kad par notikušo tika runāts ar vietējiem policistiem Laicāni un Lindānu, viņi izteicās, ka tur jūsējie paši vainīgi, jaunieši pakāvās, pagrūstījās, nekādas ielaušanās nebija. Bet ja viņu pašu dzīvoklim izsistu durvis un viņu ciemiņus trenkātu un dauzītu pa istabām, tad tā arī nebūtu ielaušanās? Mums vajag īstus policistus, ne formālus. Tādus, kuri dežurē tad, kad tas tiešām ir vajadzīgs, masu pasākumu laikos kas reaģē uz izsaukumiem vai vismaz atbild uz telefona zvaniem, glābjot savu vietējo cilvēku dzīvību. Pašlaik abi policisti izceļas ar sastādīto protokolu daudzumu par dažādiem sīkumiem. Taču neredzam rezultātus lielās lietās, prasmē novērst noziegumu jau saknē, kas ir daļa ilgstoša, pacietīga un neatlaidīga darba rezultāts. Vietējie iedzīvotāji pret šiem policistiem neizjūt to cieņu, ko kādreiz izjuta pret 90. gadu vietējiem policistiem Bucenieku un Zosāru, kas nebaidījās par savu dzīvību, lai glābtu vietējos no bandītiem. Tas pats Aivars L. savas spirta kannas mierīgi var pārkraut dienas laikā daudzdzīvokļu mājas priekšā. Un nekas.”

Komentārus minētie policisti man nesniedz, jo vadība to liegusi. Bet Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes kārtības policijas biroja vecākā inspektore Dace Jukāma zina teikt, ka sūdzības par policijas darbu ir saņemtas un pievienotas kriminālprocesu materiāliem un neviens negrasoties policistus piesegt. Viņu darbu vērtēs gan priekšniecība, gan kriminālprocesu uzraugošais prokurors.

Arī Valsts policijas Madonas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Gundars Trops pagaidām nevēlas sīkāk komentēt ne notikušo, ne policistu darbu, jo notiek izmeklēšanas darbības. G. Trops apstiprināja, ka viens no iesaistītajiem bijis policistu redzeslokā, notiesāts par nelikumīgam darbībām ar akcīzes precēm, bet spriedums vēl nav stājies spēkā.

Tā tomēr neesot 
ikdiena


Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs atzīst, ka notikušais masu kautiņš nav ikdienas parādība, pilsētā arī nakts laikā varot justies droši, pats nereti savu automašīnu atstājot neaizslēgtu. Arī divus vietējos valsts policistus, kas pusslodzi strādā par pašvaldības kārtībniekiem, viņš nesteidz vainot.

“Jāizvērtē visi apstākļi. Mūsu kārtībnieki nevar atrasties nepārtraukti darbā. Cilvēki zvanīja arī Valsts policijai, bet tur, iespējams, notikušajam netika noteikta augsta reaģēšanas pakāpe, varbūt nebija brīvu policistu, varbūt trūka koordinācijas ar citiem iecirkņiem. Mēs jau atrodamies tādā viducī – 60 kilometrus tālu ir Madona, kuras policijas iecirkņa pārraudzībā esam, tikpat tālu ir arī Jēkabpils, bet Rēzekne ir 40 kilometrus tālu,” analizē domes vadītājs.

Savu pašvaldības policiju organizēt M. Justs atzīst par neiespējamu mazā budžeta dēļ, arī iedzīvotāju skaita (Varakļānos – 2000, novadā kopumā – 4000) dēļ tas nebūtu lietderīgi, turklāt novada teritorija liela, daudz viensētu, aiz katras kompānijas policistu tāpat nenoliks. Arī negadījumu nav daudz, tāpēc policisti bez darba saņemtu algu.

Par Ziemassvētku kautiņā iesaistītajiem jauniešiem M. Justam nav nekā slikta ko teikt, par Aivaru dzirdējis, ka pret viņu ierosināta krimināllieta par nelegālā alkohola tirdzniecību, bet Intaram savulaik bijis mājturības skolotājs un atceras viņu kā parastu puisi, kurš tagad, kā dzirdējis, iesaistoties ne tajās labākajās kompānijās.

Pievienot komentāru

Komentāri (186)

 1. Atbildība par nekārtībām jāuzņemas policijai ar Māri Lindānu priekšgalā.

 2. Šoreiz studentiem nepaveicās,gribēja par velti piedzerties,nemaksājot par piegādāto preci,jo tie taču tikai “krutočniki”atņemsim šiem to mantu,jo sūdzēties taču šie neskries. Arī barā piekaut šos divus,noplēšot šiem jakas,un nospārdīt kājām arī ir varoņdarbs. Arī kā marodieriem,pārmeklēt kabatas,un piesavināties svešu naudu ir īsts varoņdarbs. Neviens jau nebija rēķinājies,ka piekautie krutkas tirgoņi meklēs palīdzību nevis policijā,bet gan atbildēs ar līdzīgām metodēm-aci pret aci,zobs pret zobu. Dzirdēju aculieciniekus runājot,ka cietusī jauniete pati esot bijusi tādā šmigā,ka ar grutībām varējusi nostāvēt kājās. Manuprāt visiem šī kautiņa iniciatoriem būtu jāpiemēro krietns sods-spaidu darbi vismaz 100 stundas,pilsētas labiekārtošanas darbos,kā arī paziņot mācību un darba vietām par nekārtību radīšanu sabiedriskajā vietā,jo kautiņš taču notika uz trotuāra.

 3. Kautiņi ir bijuši un būs,būs cietēji un vaidi,bet es ne par to.Nav svarīgas pat nianses,nav svarīgi-kas vainīgs.Uztrauc bardaks valstī un it sevišķi iekšlietu struktūrās,kurām būtu jārūpējas par pilsoņu drošību 24 stundas diennaktī.Esmu varakļānietis,un labi zinu,uz ko spējīgi mūsu policisti.Varonības kalngals-apturēt kādu pensionāru uz velosipēda,kurš vieglā šmigā brauc no veca drauga…piesieties kādam autovadītājam un dokumentus pārbaudīt bez pamatojuma,un tas ir viss.Legāli var zagt,tirgot krutku un narkotikas un zināt,ka par to nekas nebūs,jo tiks veikts-citēju”minimālais izmeklēšanas apjoms” un pēc gada pastkastē cietušais saņems paziņojumu,ka vainīgais nav atrasts.Par ko iecirkņa policija saņem algu no tautas nodokļos samaksātās naudas?Tā ir valsts ņirgāšanās par saviem pilsoņiem.

  • Vai katrs komentētājs šeit var likt roku uz sirds un apgalvot, ka ir nomaksājis gods godam visus nodokļus Valstij, lai no Valsts tādā pašā mērā prasītu sev drošību, labklājību un visu pārējo? Kāpēc neviens negrib sākt ar sevi??? Valst, valts…kas tad tā tāda ir? no kā tad tā sastāv? Kāpēc labāk aizlaisties uz ārzemēme un maksāt nodokļus tur, nevis 100% legāli strādāt te? Ko jūs varat prasīt no iekšlietām vai citām struktūrām, ja paši savu ieguldījumu tajā i nedomājat likt?

 4. Nedrīkst apbižot kaķus un sievietes. Kā vieni, tā otri atriebjas….

 5. tā, starp citu, neaizstāvot ne A ne I, kas savu maizi pelna kā var, tādi paši noziedznieki, kas krāpj valsti, ir VISI, kas algas saņem aploksnēs un arī nodokļus nemaksā, kas cērt mežus un nodokļus namaksā, kas brauc pārsniedzot ātrumu, reibumā utt…..kur redzat atšķirību?

 6. es tochna visu redzeeju.. Atbildēt

  un tagad es izstāstīšu visu kā bija!!! …
  – Vai taisnība, ka poručiks Rževskis vakar pokerī vinnēja miljonu?
  – Principā taisnība, tikai nevis vinnēja, bet zaudēja, nevis pokerī, bet biljardā, nevis miljonu, bet desmit rubļus. Tā kā izlaižot sīkumus, principā viss ir taisnība.

  .. tā arī tapa šis raksts la.lv un citos masu mēdijos!!!

 7. Interesanti gan,kāpēc vieni tiek saukti īstajos vārdos,bet citi segvārdos? Un kas ir tie mistiskie pensionāri treniņtērpos? No Marsa nokrituši,vai? Visticamāk,par visu jau ir samaksāts, un no lielā trača beigās iznāks vien blamāža pa visu Latviju.

 8. anonīmais,…vai tev arī pagatnē nav kāds melnums aiz naga? vai ievēro visus likumus??? vai tu pats esi tīrs un balts?

  • Neviens nav ideāls, bet šeit nav runa par to. Es gribēju teikt ar to, ka šie noziegumi atkārtojas un netiek nekas dariit.Ļausim sit un valdit par mazu pilsētiņu kaut kādiem necilvekiem … Cīnisimies !!!

 9. Intars ar Aivaru ir tie ,kas to latviju nopludina. Lindans ar Ilonu labi zinot, neko nedar. Lūk tā notiek mūsu valsti. iesit meitene pa pirmo zorti,.. Pareizi dara ir jācinās par taisnību

 10. viens no iedzīvotājiem Atbildēt

  Nu kauns ,kauns Margaritai un Valdim , būtu kaut padomājuši, ar ko šī rakstu publicēšana beigsies. Laikam nepadomājāt, kad pašus nomelnos ne tikai pārējos, ejiet strādāt par dzeiniekiem, tas jums labi padodas!!!(FANTAZĒTĀJI JŪS)

  • Tev būtu jāiet un daudz jāpastrādā pie latviešu valodas skolotāja, jo rakstīšana Tev padodas, pie tam ļoti slikti.

   • te galiigi neiet runa par pareizrakstiibu, bet par lietas buutiibu, nesaaksim tagad buut siikumaini..
    izlasi pats (darbs) veelreiz savu teikumu, tas ir nelogisks :))) izskataas ka tur kauta kaa truukst :)))

 11. Nu, nu, varakļānieši, beidzot ir iespēja visiem šeit viens otru apsaukāt un pateikt, ko viens par otru domājam?! Tik žēl, ka anonīmi. Varbūt sasauciet novada sapulci un izbļaujieties viens uz otra. Tas vismaz neizskatīsies tik gļēvi kā tgd!

 12. Neredzu jēgu, kāpēc tgd janozēkā visi, visi cilvēki, kas ir saistīti ar šo rakstu- gan skolotāji, gan visi iesaistīto radinieki. Ne jau tas ir raksta būtības pamatā. Kā saka- dzīvē visi dabuj pēc nopelniem, būs visiem morāle:
  1) mājas tusētājim mazāk jādzer un jāpērk ļerba no aizdomīgiem tipiņiem, nebrīnos, ka kādas muļķības arī sarunāja, kas arī varēja izprovocēt strīdu;
  2) cerams ļerbas tirgonis tiks tiesāts, ko arī sen jau viņš bija pelnījis;
  3) un lielie varakļānu “izlecēji”, vecāku lutinātie, arī piezemēsies!

 13. Vienkārši šis nav tāds gadijums kā Tev, ka vecākiem par tevi ir nospļauties… 🙂

 14. nju, meistar(mester)un margarita, kā jūtaties?

 15. Davai kaļis mester kur meža ciršsanai saļaru ņem ;)Pavadzīmes kārtībā visam ;)?

  • Kāds tam sakars ar šo rakstu? Ja kaut kas nepatīk tajā sakarā, tad ar pierādījumiem vērsies attiecīgās iestādēs!

   • sakars ir vistieshaakais – pats plashi publiskojamo rakstu autors nav bijis klaat tai gadiijumaa, bet raksta it kaa buutu klaat katram izstaaveejis… un taadus murgus sarakstiit, tas ir jaamaak…tad nu tagad arii citi vinjam dod pretii.. vai apmeeram skaidrs? :)))

   • un tagad es izstāstīšu visu kā bija!!! …
    – Vai taisnība, ka poručiks Rževskis vakar pokerī vinnēja miljonu?
    – Principā taisnība, tikai nevis vinnēja, bet zaudēja, nevis pokerī, bet biljardā, nevis miljonu, bet desmit rubļus. Tā kā izlaižot sīkumus, principā viss ir taisnība.

    .. tā arī tapa šis raksts la.lv un citos masu mēdijos!!!

   • es tochna visu redzeeju.. Atbildēt

    un tagad es izstāstīšu visu kā bija!!! …
    – Vai taisnība, ka poručiks Rževskis vakar pokerī vinnēja miljonu?
    – Principā taisnība, tikai nevis vinnēja, bet zaudēja, nevis pokerī, bet biljardā, nevis miljonu, bet desmit rubļus. Tā kā izlaižot sīkumus, principā viss ir taisnība.

    .. tā arī tapa šis raksts la.lv un citos masu mēdijos!!!

 16. Tāda lūk ir varakļānu inteliģence-skolotāju,dakteru un uzņēmēju atvases,kuri nolaidušies līdz degradējušos bomžu līmenim,pasūta nezināmas izcelsmes alkoholu un to sarijušies paši nezina ko dara. Šoreiz noveicās,bet ja būtu atkārtojies Jrlgavas scenārijs,cik bērnu būtu palikuši bez vecākiem,un cik vecāku bez bērniem? Nu jā,kaimiņmājā atrodas apbedīšanas birojs,tiem būtu pasakaina peļņa un prestiža lieta,apglabāt kārtējos “krutkas” upurus.

 17. Tak skolotāja Selicka ar Brišku bieži vien pašas župoja pa starbrīžiem,jeb tas vairs neskaitās darba laiks?:D
  Tautu deju skolotāja lona ko tik nav stāstijusi par skolotāju atpūtām:D Tas pats arī ar mūzikas/mākslas skolu attiecās!:Dbet tajā nav jāmāca disciplīna:D
  Kā var policijai k-ko dirst bez pierādijumiem,ja jāsāk audzināt savas atvases jau no bērna kājas,ko jāuztic,vecākiem,audzinātājiem,skolotājiem,auklītēm utt. Tas pats bērnu dārza kolektīvs ir ūber kruts nolasīts,vienas izbijušas prostitutas un dzērājas,varbūt vecāka gājuma auklītes tur ir cienijamas sievietes! ;)Par kādām morāles ētikām var būt runa?paši rādat sūdīgu piemēru bērniem no bērna kājas,un tad vainī VP par darba neizpildi 😀 Varbūt pameklējiet Youtube.com vietnes sadaļā sava REIŅA video,kādā stāvoklī pie Fortunas bāra viņu staipa kā meitenes,tā puiši?un kāda raita valodiņa 😉

  • Varētu padomāt, ka skolotāji arī nav cilvēki, un viņiem arī negribas iedzert un atpūsties.

   • šitā Jums atbildēs jūsu audzēkņi kad skolas disenītē kārtējo reizi šmigu konfiscēsiet,ko paši arī veiksmīgi kuru reizi jau izlokat 😉

   • Tu tagad te runaa par skolotaaju tiesiibaam uz edzersanau?HA
    Vareetu padomaat,ka arii policistiem nav tiesiibu iedzert un atpuusties… Idiostisms. ;D

  • luudzu siikaak, kaa var redzeet to video, es ar gribeetu to mazo “varoni” mem*es delinju apskatiit.

  • Atnāc šodien vai rīt, palūdz, varbūt arī tev ielies. Citādi izskatās, ka laikam tev nav ticis. Bet apstaigā visas iestādes, ir vēl pilsētā arī citas vietas.

  • Tu tā neuzmanīgi raksti. Minot vārdus un uzvārdus, var smagi norauties par goda un cieņas aizskaršanu. īpaši, ja tiek skarta cilvēku profesionālā darbība. Es tavā vietā fiksi domātu. Vārdi būs jāapliecina ar faktiem.

 18. Ja manā pagalmā kāds lauztos iekšā-atšautu kājas bez vārda runas,vien alga kāda autoritāte,vai cits sūdbambuls.

 19. es skatos ka varakljani atkal izcelas ar savu debilismu!!!
  tada sajuta rodas ka tiesi Varaklanu policija ir vidzemes galvenais iecirknis,
  ko te visi sie gudrinieki,LIELIE ** par policju,un neapmierinati ar policijas darbu neiet uz iecirkni izteikt savas pretenzijas?AK JAA aizmirsu vecakiem ir japelna nauda prieks jums,nau laika ar jums iet lai dibentinju noslaucit!!!siem intelegentajiem jauniesem nolvelu apmeklet REALU dzives skolu!!tad varbut sapratis ka pasiem tikt gala ar saviem mazajiem meslinjiem,nevis vecaki janem papildspekos!!!un vecaki ir apmierinati par to ka apkauno savu “Gudribu”un bernus?!!

 20. Skaidrs viens -kurš sit sievieti, vicinās ar beisbola nūju, nēsā līdzi kasteti un tirgo krutku ,tas ir jāizolē no sabiedrības.

 21. Ja tiešām bij tā, ka tie divi mudaki uzklupa meitenei un vietējie viņu aizstāvēja, tad ar nospārdīšanu bija par maz. Kā gan normali domājošam izglītotam vīrietim var ienākt prātā pacelt roku pret sievieti?!?!?!

  Ja viss miests zin, ka tas “autoritāte” tirgo nelegālu, tad kāda velna pēc viņš vēl ir uz brīvām kājām?!
  Nevar viss ciems tikt galā ar vienu skapi?! Ja paši netiek galā, ejam uz menteni, tur nav ko kaunēties!

  Un izmeklētājiem + prokuroram iesaku tam tirgonim iedot pantu par napatiesas liecības sniegšanu, ja nevarēs ietupināt cita iemesla pēc!

  • aj aj izskataas ka tu esi kaadas 12 versijas dzirdeejis, bet ne iisto nee… ne tur kaads meitenei uzbruka nekaa, pati pa vidu ieliida dieviem puishiem…
   un par “autoritaati” laikam grib izsisties V.M kurs saklausaas apdzeerushaa deeleena murgus un veel piepuskjo klaat un tad veel pasniedz ar visunevainiigaa uznjeemeeja meerci..

 22. Nu tā tas ir, ka izlutinātie vecāku bērniņi paši taisa sūdus, bet par to jau vecākiem nestāsta. Bet kad paši dabū atpakaļ, tad jau lūpiņa raustās un mammīti vajag. Šeit ir daudz jautājumu, kuri jārisina jau saknē. Disciplīna un saskarsmes kultūra, pirmkārt, ģimenē. Pēc tam disciplīna un saskarsmes kultūra skolā un tā tālāk. Bērnus vajag pieskatīt audzināt tā, lai viņi cienītu viens otru, lai viņiem neienāktu prātā, ka kāds ir labāks par kādu citu, jo redz naudas vairāk un vecāki krutāki. Un tad vecākiem nevajadzēs baidīties par to, kādās kompānijās bērns iesaistās, cik daudz izdzer, uz kādiem kašķiem pavelkās. Mīliet savus bērnus, veltiet viņiem uzmanību, un tad viņi ģimenes svētkos nedzerstīsies un nekausies apkārt.

 23. Nezinu par ko visi tik traki uzvilkušies. Jūs tur bijāt un jūs varat spriest savus komentārus? Neviens no mums nezina kā tur bija, tādēļ arī nevaram neko izteikt.
  Tā ir, Varakļānu policistiem protams ir arī sava dzīve kā , bet ,kad policists braukā apkārt dzērumā, tad nez vai viņam var uzticēties, arī tad,kad notiek,kas briesmīgs. Vinš pats izdomā kad piedzerties un kad pastrādāt.Nekādi grafiki neeksistē. Un jūs nevarat uzbrukt par šo tekstu ko es rakstu,jo ta ir taisnība.
  Runājot par Intaru, viņš ļoti bieži ir meklējis bezjedzigi “‘kasus”.
  Un visi pārmet kapēc gan nenodeva ātrāk to,ka viņš tirgoja nelegalo alkoholu, tas bija tādēl, kā visi runaja,ka esam Varakļānieši un uzskatīja,ka viens PRET otru neisim, bet ja izdara tā,tad pretī protams arī dabū ar to pašu un tas nāk gaismā, bet kā Reinis jau teica, tas nav svarīgi,galvenais ir kā var iebrukt mājā un sist pat meiteni.

 24. nesaprotu ko te visi cepjas,tas viss notika pagajsgad!!!atrada te tagad ko publicet:D laikam sie senci kuri raksta visur grib izcelties ar savu tjip “grautinju” jo Vilani izcelas ar savu Lata ielu sogad,
  ar savu fantaziju jums jaraksta gramata!!!un par “intelegentajiem” jauniesiem nu visspar smiekli nak:Dvissticamak intelegentie iemeteji:D varaklanos pariss gadus biju dzivojusi,siss miests vispar ir unikums ar saviem stastiem,:Dkad agrak Vilaniesi brauca uz fortunu skaidroties ar pardzerusiem varaklaniesiem,tad neviens vecaks neko nekur nepubliceja,bet redz te jau laikam “ipasu”gimeni aizskara:Dpasi uzprasijas,kad dabuja pec nopelniem uzreiz vissiem jazin tas,100% dodu ja nebutu noravusies staigatu un lielitos,ka jau varaklaniesiem tas piemit,;)

  • Nav man gar to visu daļas, bet ja runā par pagātnes notikumiem, vecāki parasti piekrita izlīgumiem. Cietušajiem apsolīja naudas kompensācijas. Kurš no viņiem ko ir saņēmis? 5 lati mēnesī.Pirms laba laika arī no viļāniešu rokas nopietni cieta meitene. Pie “Fortūnas”. Tā arī neko nepanāca.

   • arii fakts,bet nesaprotu kapec so niecigo incidentu visur publice?agrak tikai no pasiem cilvekiem vareja dzirdet iepriekseja vakara “festivalus”

  • laikam jau ka aizskaara kaadu “pareizo”… tie visi staasti presee un portaalos ir viens vieniigs “nevainiigo studentu” vecaaku izdomaajums.. ne vinji tur klaat bija, ne redzeeja…

 25. Domājiet ar galvu! Atbildēt

  Tieši tā,šie izlutinātie Varakļānu “autoritāšu” berniņi taisa vis lielākās nekārtības, jo zina, tētuks vai mammīte atskries un pažēlos, vēl uztaisīs lielu ažiotāžu pa visu Latviju, lai jau visi zina, cik viņi iespaidīgi! Sīkie šmurguļi paši vainīgi, sadzērušies visos laiku laikos ir ņirgājušies par citiem, beidzot viņiem viss nāk atpakaļ! Taisnība Jānim, paši zvana un prasa nelegālo alkoholu, būdami izglītoti, tad jau nekas, bet kā pasūdzēties, tā visi slikti, un ko tad par to dižais tēvs neko nesaka?
  Un kāda velna pēc jūs zākājat policiju?? Paši vien par mazāko ķibelīti skrienat viņiem sūdzēties,tad viņi ir labi…. Viņiem arī ir brīvdienas, tās ir brīvdienas visiem, visai valstij. Varbū kāds no viņiem bija uz Latvijas otru malu aizbraucis, un kāpēc viņiem būtu jāceļ telefons ārpus darba laika? Lai zvana dežūrdaļai, un to risina tur! Tik pat labi tai skolotājai arī vajadzēja būt darbā un sēdēt skolā, varbūt kāds bērnelis sagribēs apsvaikumu mammai uzzīmēt, ko tad viņu neviens nezākā?? Brīvdiena, tātad brīvdiena un lieciet viņus mierā!!! Tik pat labi, ja es ejot salauztu kāju un zvanītu kādam, kas strādā ātrajā palīdzībā, lai atbrauc pakaļ, bet viņam tajā dienā būtu brīvs, arī viņš būtu slikatais, un jāatlaiž?! Silva visu ir pareizi pierakstījusi, jūs pārējie tik gudri mākāt runāt, nemaz nezinot cik smags darba ir viņiem, un kas ikdienā jāpārdzīvo! Arī pēc šī grautiņa, kad visi viņus noliek gar zemi un nozākā, bet viņi tā pat dara savu darbu. Un ko tas gudrais R. tēvs tā viņus noliek? Pats ir vienkārši neciešams cilvēks!

  • Nopietnu incidentu laikā ir problēmas sazvanīt vietējos policistus, arī dienas laikā. Neceļ klausuli un viss!

   • pec taviem vardiem varetu noprast ka policijai citu lietu nau!!!

   • pec taviem vardiem varetu noprast ka policijai citu lietu nau!!!

   • kādi tad nopietni incidenti notiek Varakļānos dienas laikā, ka pēc tam šitā jāaprunā policisti??
    Iemācieties vienreiz- ja kaut kas notiek, zvaniet 112 vai policijai (DEŽŪRĒJOŠAJAI) tad arī tālāk iesaistas tie, kam jāiesaistās!
    Tāda sajūta, ka jūs visi esat pasaules nabas, ap kurām grozās viss un visi un tikai jūsu darīšanas ir svarīgas, VIŅI ARĪ IR CILVĒKI, KAM IR SAVAS DARĪŠANAS UN SAVS DARBS!

   • Domājiet ar galvu! Atbildēt

    Nu vai tiešām tāpēc ir jānod**š vietējie policisti, kas tā ir ļoti daudz izdarījuši Varakļānu labā, cik daudz ir uzlabots, nedzerstās pa ielām, arī citas lietas ir sakārtotas!
    Un iemācieties vienreiz, ja jums kas notiek, zvaniet 112 vai policijai (DEŽŪRĒJOŠAJAI) un viss būs kārtībā, VIŅI ARĪ IR CILVĒKI, BEIDZIET VIŅUS VIENREIZ APVAINOT!!!!

   • a no kurienes jums viesiem policistu privātie telefoni??? iprogrammējiet 112, viņi zinās labāk, kurš tobrīd brīvs un KURAM pie tevis būs jābrauc

  • Varakļānos policistus nevar sazvanīt arī darba laikā…

   • es skatos ka varakljani atkal izcelas ar savu debilismu!!!
    tada sajuta rodas ka tiesi Varaklanu policija ir vidzemes galvenais iecirknis,
    ko te visi sie gudrinieki,LIELIE dirseji par policju,un neapmierinati ar policijas darbu neiet uz iecirkni izteikt savas pretenzijas?AK JAA aizmirsu vecakiem ir japelna nauda prieks jums,nau laika ar jums iet lai dibentinju noslaucit!!!siem intelegentajiem jauniesem nolvelu apmeklet REALU dzives skolu!!tad varbut sapratis ka pasiem tikt gala ar saviem mazajiem meslinjiem,nevis vecaki janem papildspekos!!!un vecaki ir apmierinati par to ka apkauno savu “Gudribu”un bernus?!!

    • Ierunājās cits inteļigents un izglītots jaunietis ar saviem “nau” un “intelegentajiem”…

     Ieviņ, tava rakstība atklāj tevis pašas inteliģenci visā košumā.

  • atkalati un nopietni Atbildēt

   ko ta varaklanu policsti ir izdarijusi pilsetas laba>?
   nekas ka pasi ir uzperkami un acis aiztaisa ciet tik tad kad pasiem izdevigi… pirms paris gadiem sanaca darisana kad viniem bij izdevigi neko neredzet visus sasedinaja kabineta un visi smuki rakstija melus savos paskaidrojumos… vai ta tas ir labs darbs…?
   ari ir redzets ka varaklanos policisti satiekas ar kontrobandistiem un panem maisinu ka davanu vai atlidzibu par acu pietaisisanu.. tas ta ari tas labais darbs?/
   vai ari ka vecakais inspektors pats sadzeries brauka pa varaklaniem un staj ik pa desmit metriem ari noteikti tas labais darbs….
   un protams Ilonas jaunkundze kura telo labi labo un noliedz kontrobandu taja pasa vakara varaklanu kulturas nama to pat nelegalo alkoholu tempa vien ieksa ka nocauksteja….
   ganjauka ielidusi pasi zem segvarda un tik telo sev aizstavjus… kas gan sunitim asti cels ja ne pats…

   • Atnāc un šito visu, ko esi pierakstījis, pasaki pašiem policistiem un atklāj savu vārdu, nevis slēpies zem segvārda. Domāju visiem būtu interesanti fakti un pierādījumi, kuri noteikti tev ir, ja tā raksti, nevis klačas.

   • ‘Par šādiem komentāriem noteikti būs jānoskaidro tā rakstītājs,lai būtu iespēja noskaidrot patiesību!Vai spēsiet atbildēt par saviem vārdiem?Jums būtu jāzin ka par personas nepamatotu aizskaršanu būs jāstājas likuma priekšā!

   • Izskatās, ka vai nu nezini kā Ilonas jaunkundze izskatās, vai biji sanarkojies un šiziki rādījās :DDD

   • ko tu te lej, visu vakaru biju pie varakļānu kulturas nama, no Ilonas tur nebija ne vēsts un vispār viņa nebija pat varakļānos, tiešām laikam pats biji šo pašu alkoholu sadzēries un tev rādās! Slimais cilvēk! Nezināji, ka tevi var mega atri atrast un tev sanāks normālas nepatikšanas par cilvēka apmelošanu, goda un cieņas aizvainošanu?! tā pat kā visiem pārējiem, kas šeit aizvaino cilvēkus! Attopieties vienreiz! Ne jums pierādījumu, ne kā, gan jau paši kādreiz esat savārījuši sūdus, dabūjuši par to, un tagad nomelnojiet viņus! Varu derēt, ka paši neesat ne par 1 gramu labāki, bet vēl sūdīgāki…

  • Cienītā”domājiet ar galvu”! Nevajag aizstāvēt cilvēkus,par kuru darbības motīviem Jums nav ne jausmas.

 26. Komentāri vērtīgāki par rakstu! 😀

 27. Atrada,ko te publicet.Pasiem smiekli nenak? Jauku slavu tagad dabujat.

 28. tas Intars jau mūžīgi kašķi meklē-katrs pateiks

 29. Laikam piekusām?Izlējām visu žulti vai vēl palika?

 30. Kāpēc jūs gaidat, ka izglītoti jaunieši kautiņos kausies līdz pēdējam kā viņiem pretī esošie neizglītotie indivīdi? Pilnīgi normāli, ka iesaistīja gan policiju, gan vecākus. Vismaz liecina par kaut kādu intelektu

  • Neizklausas , kad šie jauniešī būtu īpašī izglītoti, barā sitot vienu , atņemot jaku cilvēkam un vel izogot naudu no tās ,bet ar to vien nepietiek , vajag vel taču māšiinai iespert. Rodas jautājums, tas skaitās intelekts???

    • Tām runām par maka izzagšanu neticu. Pieļauju, ka attainotajā intervijā I ir daudz ko sacerējis, lai pats izbēgtu no soda, lai gan tas ir tikai cilvēcīgi. Taisnību jau zina tikai paši iesaistītie cilvēki- ne vecāki, ne policija 100 % taisnību neuzzinās- abas puses kaut ko piepušķo, piemelo vai noklusē.

     • no maka nezaga, tas tiesa, bet pa taisno no jakas, kas bija norauta.. siiceni nenjeema, tikai papiira naudu!!! a taa neskaitaas zagshana???

     • Kā var ticēt stāstam par nozagto naudu no puiša, kurš noliedz vispārzināmus faktus kā nelegālā alko piegādāšanu, un apgalvo to, ka nevis viļānu banda bija apbruņojusies, bet ka studentiem bija kastetes un beisbola nūjas?!

     • varbuut to beisboleni aiznest uz ekspertiizi (pirkstu nospiedumiem) lai pasaka, kuram no “pareizajiem” studentiem taa bija rokaa??? un kaapeec siikie neatziistas ka vinjiem rokaa bija arii izkapts??? kaapeec klusee???

   • kāpēc tu domā ka tas ko saka intars ir taisnība? nedomāju, ka kādam tur bija tik ļoti nepieciešama tā viņa jaka, lai tādēļ kautos. jau lasot viņa atbildes rodas sajūta, ka kkas tur nav tīrs-
    Jūs esot sitis ar kasteti.


    – Viņiem pašiem bija kastetes un beisbola nūjas.(nedomāju, ka uz balli kāds iet ar beisbola nūju)

    – Vai jūs pārdevāt tai kompānijai nelegālo alkoholu?


    – Tās ir muļķības.(bet R. taču teicis : “Jā, tas ir fakts, ka viens no mūsu kompānijas bija sazvanījis Intaru un viņš kopā ar Aivaru atveda nelegālo dzeramo.”)

    – Kā tad jūs tur naktī gadījāties?


    – Tas nav svarīgi. (manuprāt ir gan svarīgi. normāls cilvēks taču tā vienkārši nestāvētu pie svešas mājas vārtiņiem )

 31. Es tur zinu to mazo simpātisko inspektorīti ,šķiet ka viņa viena parasti uz izsaukumiem dodas,vismaz esmu redzējis,un dzirdējis!Tad ar kādiem paņēmieniem viena jauniete varētu apturēt šo masveida kautiņu?Ļoti daudz neskaidrību,bet mūsu laikos neviens ar policijas palīdzību nerisināja notikumus!

  • tur ir minets ka sazvanija,bet nevis nopirka,
   un rakstits bij ka pec balles pie majas,aiz zoga notika,nevis balle!
   nu bet katra interneta lapuse jau raksta nedaudz savadak,

  • Tā simpātiskā inspektorīte no ģimenēm “aizņemas” svešus vīrus,savas dzimšanas un vārda dienas atļaujas svinēt visu nedēļu.Kad pārāk daudz grādu galvā,mēdz arī palaist rokas pret savām draudzenēm ,jo domā,ka viņai viss atļauts.Pirms kādam baudīt promiles,varētu pati nebraukāt piedzērusi.

 32. .. kak v 20 ljet mozna zalivatsa raditelem???eta umu neabisnima:D v majom pasolke raditeli neznajut ni civo,i spakoina zivut,a vi tut .. znajet za sto delajeti meladramu?!!palucili v mordu i sidite spakuha,net tut iso kakajata mamanja,backa,.. simeika naverna:D .. zal sto ja neprijehal pasmatret na etit cir:Dv sleduisij raz nezvaniti milicioneram a mne:Dseravno milicioneri “plahije”dlja vas:D ..

  • naverno ti iz viljan.Tam točno roditeļi nje znajut, čto detji virostajut ubljudkami.

   • Vismaz Vilanos viens par visiem un visi par vienu.Savejos nesit un miestu neaarda. 😉

    • Tam es varētu piekrist. Tādi varakļānieši, kas sameklē papildspēkus no Viļānu novada, lai tie sasistu savējos, vēl nav redzēti.Ja pirmajā reizē sadeva pa mici, būtu pratušies vākties. Nu neizdevās kašķis, sadeva pašiem.Bet nē,- atrada aizstāvjus. Tādu pridurku Varakļānos tiešām nav bijis!

    • Tam es varētu piekrist. Tādi varakļānieši, kas sameklē papildspēkus no Viļānu novada, lai tie sasistu savējos, vēl nav redzēti.Ja pirmajā reizē sadeva pa mici, būtu pratušies vākties. Nu neizdevās kašķis, sadeva pašiem.Bet nē,- atrada aizstāvjus. Tādu pridurku Varakļānos tiešām nav bijis!

 33. Tik mazā miestā kā Varakļōni visiem vajadzētu būt draudzīgiem un saliedētiem, tāpat kā tas ir novērojams citos mazajos miestos kā Sīļukalns, Stirniene, kaut vai tie paši Viļāni. Tur savējais savējo neaizskar, aizstāv nevis nodod. Varakļānos bez maz vai katrs par sevi, zarnu miests, riebīgums metas.

  Mūsu policija arī, man liekas ir rekordisti piedzērušos riteņbraucēju aizturēšanā, un antirekordisti NOPIETNU lietu izmeklēšanā. Nav jēgas pat iet rakstīt to iesniegumu, daudz sekmīgāk būtu pašam uzņemties detektīva lomu.

  Vispār jau valsts ir ūkstā. 😉

 34. Eu a ko tur darija divu bērnu māte?Vai ziemassvētki nav ģimenes svētki?
  Pati sevi nesargāsi,Un Dieviņš nesargās 😉
  Un vēl auto māšinu saskādēja? Brīnums ka vēl mežā nav!

 35. I šo raz malaļetki bezpridzelu dzīsiet,brauks lielāki onkuļi ciemos.

 36. Mums te Viļānos menti sen pa plauktiņiem sēž! Kāda huja pēc menti jāsauc ja razborka ir abu pušu starpā?abi vainīgi un viss,pa pacanski pārkaujies un sadzert vēl kopā ja normāls razgavors vēl sanāk!Nav tak notikusi slepkavība ar iepriekšēju nodomu! Bet tas kuram naudu vēl nozaga,gan būtu jānoformē,paši aiztāvēties neprot,un vēlapzog,bet kā sūdzēties tā pirmie memļaki!

 37. Tak zajebis,izskatas ka Varaklanu jauniesi tik tiesiem ir MEMLJAKI ja jau backam jaiet aizstavet,un uzreiz policijai “sliktajai” jazvana,!!100% dodu ka vissi peec tam sjebalis:D Ka jau varaklanu krauklo to dara:D
  Tak bljat priecajaties vel ka nenosava;,Vai nakamreiz raksts bus ka ar pistolem atbrauca:D
  Nja “zoliigie”jauniesi smiekli nak:D Ahujitelnie maco!!ka babu laga aizstavet nevar:D

  • Pēc tava rakstības stila var redzēt, ka tālāk par profeni neesi nekur mācījies. Tikai neizglītotā sabiedrības daļa mēra vīrieša kvalitāti pēc tā, vai viņš kādu var nosist. Un sevi pieskaitot pie šīs daļas ar to nav jālepojas, bet jāsaprot, ka tu piederi pie zemākā slāņa- melnstrādnieka.

   • Brauc uz Angliju strādāt fabrikā vai fasēt salātus fermā, kā tev līdzīgie, vismaz Latvija pa šiem gadiem attīrījusies no noziedzīgajām padibenēm, kas mērās cik kurš piekaus. Žēl, ka vēl daži palikuši.

    • tad tagad sanāk ka līmeni mēra pēc tā ka bērns nevar pastāvēt par sevi,un atbildēt par sevis izdarītām sekām sūdzoties policijai un vecākiem?
     Vai skolā mācoties vecāki ar pie skolas soliņa sēž 😉 ?

     • Tu kaut ko īsti nesaproti. Ir lauzti kaili un ir smadzeņu satricinājumi. Ir izteikti reāli draudi.Ko tu te gvelz par bēbīšiem vai savstarpējām razborkām bez policijas iesaistīšanas? Varbūt svaigu līķi gribēji. Nu tad protams, policiju vajadzētu….

     • Atradusi par ko breku celt.Izkavas un miers.Lai pasi tiek gala.ka ne ka pietiekosi lieli ir.Pasi vainigi.

     • lauzts deguns, lauztas ribas, smadzenu satricinajums, vairaki cilveki slimnica..- tas tacu nav vienkarsi nelielas izkausanas! ko Jus, cilveki, atveriet acis! Runa tacu nemaz nav par ‘kurs’, ‘ko’, pirmais vai ne pirmais, BET PAR TAISNIGUMU. Rakstits tacu melns uz balta – virietis, kas piegadaja nelegalo alkoholu izteica seksualas piezimes par garamejosu, vietejiem cilvekiem pazistamu meiteni. Turpertim, kad vinam par to tika aizradits, vins aizsvilas un uzsaka kautinu. Arzemes par seksualu komentaru izteiksanu draud likumsods. Nezinu, vai Latvija tik talu ir attistijusies. It ka ar to nebutu gana, vins vel panem un salauz privatipasuma vartinus, ielauzas privatipasuma un uzsak kautinu! te tacu uzreiz redzams, ka cilvekam ir kaut kadas garigas novirzes. nevajadzeja kustinat sudu.

     • Vispirms,vecakiem publisks fui par so mesla publicesanu.Skaitas vel cilveki gados. Vienam otram vispar no vecakiem pasam nepatiksanas varetu sanakt par savu “latvanu” cirsanu.Vel pats komenteja,ka varetu but lielas problemas parejiem.Gandriz ka draudi izskaneja.Kadel te vel vecaki jaucas,jums maz gadu vai ka?
      Ko daris memmesdeelini,kad vecaaki neskries un d.. neslaucis pec viniem?So visu cilveku vieta,kuri te pus musu no zilona,no kauna zeme listu.Slavu dabujat ne tikai pa Latviju-savu dzimteni,bet ari arpus tas.Patikami tagad?
      Ok,viens gaja aizstavet to,otrs to.Tas ir tikai normali.
      Sis fars butu jaizbeidz.Menesis pagajis,bet tiai tagad tadu rakstu liek.Kurs pat nemaz nebija japublice.Bet jauki,a ir tadi vecaki,kam viss jareklame.Bet pec tam brinas,no kurienes “lieka” informacijas noplude.
      Te visi aizstaav “bernus”? Ko? Jums cik visiem gadu? It ka nebija rakstits,ka butu gads mazgadigais.Pienematies prata,tiekat pasi gala un nevainojiet citus.
      Tagad varat lepoties ar to,ka busiet slaveni nevis laba zina,bet slikta.Ka jau ieprieks mineju,sakiet paldies saviem vecakiem.Normalu darbu Jums neredzet.

     • Sviests ir un paliek sviests…

     • Kaadas mulkiibas! Es, piemeeram, pilniigi atbalstu policijas iesaistiishanu un mediju iesastiishanu. Kam te buutu jaakaunaas, tad tie ir vilaanu buudiigie izsiteeji, kam smadzenes zirna lielumaa, bet atlaujas savu speeku izgaazt pret neaizsargaatu sievieti, kas, ak tu dieninj – iedomaajieties, iespeera pa mashiinu!!! jaa, par to visi buutu pelniijushi paguleet slimniicaa ar smadzenu satricinaajumu un veel tik nokauninaatiem. Jums logika kaut cik straadaa?

     • vilaanieshus aiz resteem

      Cik gadus, gadu desmitus vilaanieshi ir braukushi uz varaklaaniem un ne tikai, lai piekautu vieteejo jaunatni liidz beszamanai!!!! NEKAD nekas viniem par to nav bijis!!! neskataas vai meitene vai puisis, taadu agresiju reti kur var redzeet!!! un veel ar to lielaas! nodzertas smadzenes liidz peedeejam!! Pirms vairaakiem gadiem pati pieredzeeju, kaa divi buudiigi, pieaugushi vilaanu viirieshi, kaa tikko no cietuma izlaisti, spaarda vienu puisi pie kultuuras nama, kursh jau gul bezsamanaa!! kursh gan mieriigi var noskatiities uz kaut ko taadu!!! jebkursh buutu iejaucies, arii es iejaucos toreiz un dabuuju raudaat. Vai tas ir taisniigi??? uz jebkuriem vaardiem, ka taisniiba reiz uzvarees vini tikai smejas jums sejaa!!! kas par sumpurnju baru!!! taadiem tikai vieta ir aiz resteem!!! vini ir briiviibaa staigaajoshi noziedznieki!! kaapeec neviens, cik gadu desmitus vinus nevar savaldiit???! vai tieshaam tos vilaanu kriminaalus nevar vienreiz ieseedinaat?! Kas attiecas uz nelegaalo alkoholu – vai tieshaam nevar taas aiztaisiit ciet?? neticu, ka policija neko par to nezina! kaut vai lai uztaisa anoniimu aptauju, lai noskaidro, kur taas atrodas un viss – ciet uz muuziigiem laikiem! vai tad var noskatiities, kaa visa sabiedriiba kluust par pilniigi nedomaajoshiem, veselo sapraatu zaudeejushiem mulkiem!!!? domei ir vajadziiga stingraaka duure par to, kas ir mazajam justinam. Justinam vispaar logika nestraada, publiski pazinot, ka vins savu auto nesleedz. nu murgs!!!

     • Bet tiem kontrobandistiem jau ir lieta iesākta cik zināms! Ko tur daudz ko darīt?ne jau miesta inspektori vai pagasta vecis to diktē!

   • Viens otrs bez augstaakaas izgliitiibas ir gudraas par to,kam taa ir. 😀

    • Simona, jā, risināt visus konfliktus ar dūrēm un likt rakt kapu bedres ”gudri”, vairāk tādu gudro cilvēku mums vajag 😀

   • Viens otrs bez augstaakaas izgliitiibas ir gudraas par to,kam taa ir. 😀

 38. pag pag!!!! Tad kās sauca policiju?tā pati lielākā sitēju puse kad atbrauca daži onkas pārmācīt šos?
  Mudaki ko jūs gaidijāt,? ziemassveetku pantiņus liks skaitiit? 😀 lašaras paši atraujas un tad suudzaas?tipiski VARAKĻĀNU Mesteru garā 😀

 39. Ja liek šādu rakstu, tad vajadzētu noskaidrot patiesību, nevis rakstīt muļķības, ko sadomājuši mazgadīgo dzersteļotāju vecāki. Ne viņi paši ko redzēja, vien uzticas ko bērni viņiem sastāsta plus vēl paši daudz ko piedomā.
  *) ko gan “studenti intelektuāļi” gribēja pēc balles vai svinēt ZS kristīgā garā vai turpināt nodzerties? šeit visiem ir skaidrs, ka jaunatne bija pamatīgā reibumā.
  *) kāpēc nav norādīts cik promiles bija Reinim M.???
  *) Arī cietusī meitene nav jēriņš, pati ielīda pa vidu diviem puišiem, viņa tika atgrūzta malā, vēlāk promiļu mākta vel iespēra automašīnai pa durvīm.
  *) kāpēc netiek minēts ka cieušie ir abām pusēm? kas kāvās, lai paspiež viens otram roku, un miers, kāpēc tāds tracis?
  *)kurš saskaitīja 50 cilvēkus??? ej atpakaļ uz pirmo klasi, un velreiz iemācies skaitīt!!!

 40. Davai ka lai nebuutu jaasuudzaas par to ka tiek risinaatas siikas kjibeles,pataupiisim likuma sargu speekus lieliem notikumiem.Izbeidziet tad zvaniities par sadziiviskiemkiivinjiem,kur sieva ne taa skjiivi pasniegusi,un muteriites par saviem pjanajiem deelinjiem kas skolas basto! paskatiisimies cik lielaa meeraa nekaartiibas uzplauks! 😉 Un kaada HUJA pēc Twiterii raxtat,ZB cik tie menti var braukaat,nevar huinjas vaariit utt!!!???? Ta jums PIZDABOLI traucē viņi,Te viņi pietruukst! armijā JĀIET MEMLJAKI!
  Un tie izlutinātie beerninji,kaa juus pelnat naudu?jeb veel vecaaku naudu triecat?Un kurš muusdienaas godiigi pelnot var bagaats palikt? 😀 Un mazie murmulji sāciet staastit kurs kaadu spaisiku atvedis no savaam SKOLAAM….Te čangaļi kaut dzer,un pa purnu iedos,nekaa juus te,ne baabu apgraapstii protat,ne atbildeet par sekaam!

 41. ** Jūs te visi..tak dabuuja bietee pretii neamaaki iedot tad jaasuudas k-kur? paši tak ejat un straadaajat tajaa policijaa,ko pashi dariisiet?da i pienemsim ka nomainis policijas darbiniekus,ieliks k-kadus necilveciskos,bez atlaidem pat i nedomas no cilveeciskaa faktoora ar jauniesiem aprunaaties vest pie praata,njems vnk štancees sodus senciishiem,grozi kaa gribi arii suudiigi buus,vajaga vienmeer uz kaadu vainiigo dabut!!! starpcitu rakstaa mineets ka tie 30 klapeejusi divus,tad tie divi savaca 10 cilveku grupinju atvecic par sito izgajienu,kur tad bij visi siteji zilie? dabujat pa vienam pretii,nu i ** ! vai tocna faateri miikstie deliem nenjunnjaat nav maacijusi,cita lieta ka sievietes dabun bietee,bet zinat?!!!!! **** UN KO 2 BĒRNU MĀTE MEKLĒ GADJUŠŅIKĀ AR KAUTIŅIEM? vai tādai nevajadzētu izskatīt iespējas atņemt bērnus????? Jo redz atrodas tādās vietās…un pati nedomājot par saviem bērniem lien razborkaas?Un sencīši ļaujat jaunatnei viens pret viens izskaidroties,uztaiset ringu,,,,,tad arii redzees kas ko un kaa!

 42. Izlasot šo rakstu, nāk smiekli! Vienīgi Margaritai un viņas meitai izsaku dziļu līdzjūtību. Cilvēks, kas šādi izrīkojas pret sievieti ir jāliek aiz restēm. Par pārējo… FARSS! Rakstu izlasot, rodas sajūta, ka mājā bija salasījušies intelektuāļi no dažādām augstskolām, lai iemalkotu vieglus alkoholiskus dzērienus un ātri vien dotos pa mājām. Kā tad! Tur bija salasījusies visa Varakļānu izlutinātā jaunatne, ne visi, bet lielākā daļa gan. Šī pati jaunatne visu savu dzīvi ir taisījusi pilsētā nekārtību un kad beidzot kāds viņus brauca pārmācīt, tad visi aizbēga kā mazi kucēni asti starp kājām iespieduši. Smiekli nāk arī par personu R. Jā, tiešām brīnums, ka šis jau nebija izkāvies pirmajā sadursmē, jo tas jau paspēj vienmēr un visur. Vienu dienu pats kaut ko sita, nākošajā jau guļ asins peļķē, tīrākā karma. Patīk vēl kā viņa tēvs meklē vainu visur apkārt, bet pats savu dēlu slikti pazīst. Tik tālu aizmeklējās, ka jau vietējo policiju noniecina, bet par ko? Par to, ka ikdienā ķer dzērājus, sīkus pārkāpējus? Ko tad vēl viņiem ķert? Slepkavas? Zagļus? Varakļānos viņu nav! Redz policijai Ziemassvētkos vajadzēja sēdēt uz jumta ar telefonu un gaidīt, kad izlutinātie zēni sauks pēc palīdzības, jo policija jau nav cilvēki, viņiem nav ģimenes svētku, viņi nedrīkst dzert, tā tak satversmē rakstīts! Ja viņš vaino par to, ka Varakļānos nav iznīdētas točkas, tad lai atvaino… Policijā strādā tikai cilvēki, viņi nevar visu zināt un bandītiem nav uz pieres rakstīts BANDĪTS. Tādā gadījumā viņa dēls varēja nezvanīt un neprasīt dziru, bet iepriekš pazvanīt un nodot viņu policija, nevajadzētu gulēt asins peļķē. Pie reizes vari pats arī atzīties, ka pie tevis strādā pudelesbrāļi un tu viņiem maksā ar gardu dzērienu….

  • piekrītu +++

  • ko gan 2 bērnu māmiņa darīja tai dzertuvītē??? vai viņai nebija jābūt mājās pie bērniem? varbūt tiešām jāpārskata mātes tiesības..
   turklāt viņa pati ielīda pa vidu diviem puišiem.. neviens jau viņai klāt negāja un nesita, pati ielīda un vēl dūres vicināja!!!

 43. eu, aizmirsāt, ka raksts ir par jandāliņu, un aizmirsāt, ka onkuļus otrreiz saucāt paši ar beisbolenēm jau bruņojušies?paši izraisījāt un tagad gribat baigās zvaigznes būt?

 44. Manai meitai ir smadzeņu satricinājums un smags psiholoģisks stāvoklis, bailes, tas Aivars no rīta vēl nekautrējās zvanīt viņai un kliegt: “Tu, kuce, es tevi izvarošu!”
  njā, varakļānos par vietējo autoritāti vari kļūt sitot sievietes…

  • a ko ta 2bērnu māte pa naktīm dzerstīdamās vazājas apkārt? kur skatās bāriņtiesa?

   • Tā bērnu māte kaut kā nekad nev redzēta vazājoties apkārt. Strādā labā darbā. Un tajā naktī bija nevis uz ielas, bet sava tēva mājā kopā ar vīru un brāli. Un savus bērnus viņa redz un zina arī to, kam uzticēt, kad reizi divos gados aiziet uz balli. Varbūt uz balli viņai jāiet, kad būs 80 gadi?Tevi gan laikam māte nav redzējusi skaidrā….

    • cerams, ka vairaak tieshaam apkaart nevazaasies… un neatradiisies uz IELAS un nemetiisies pa vidu puishu ciinjai un nespaardiis mashiinu! …. uz balli gan lai iet kameer veel jauna, to jau neviens neaizliedz

  • paskaties meitas telefonā un redzēsi, ka viņa pirmā bija kas zvanīja A. ne viņš zināja kam tas Nr. pieder nekā. turklāt viņa pati ielīda pa vidu, neviens viņai klāt negāja un nesita..
   un kāpēc jūs saucat A.par autoritāti???
   – jums pašiem vajadzētu būt par autoritātēm saviem bērniem!!! nevis ļaut pa nakti klaiņot un dzersteļot!!! esiet paši par piemēriem!!!

  • Tik mazā miestā kā Varakļōni visiem vajadzētu būt draudzīgiem un saliedētiem, tāpat kā tas ir novērojams citos mazajos miestos kā Sīļukalns, Stirniene, kaut vai tie paši Viļāni. Tur savējais savējo neaizskar, aizstāv nevis nodod. Varakļānos bez maz vai katrs par sevi, zarnu miests, riebīgums metas.

   Mūsu policija arī, man liekas ir rekordisti piedzērušos riteņbraucēju aizturēšanā, un antirekordisti NOPIETNU lietu izmeklēšanā. Nav jēgas pat iet rakstīt to iesniegumu, daudz sekmīgāk būtu pašam uzņemties detektīva lomu.

   Vispār jau valsts ir ūkstā. 😉

  • tur bija arī vēl citas meitenes, un kāpēc viņām nekas nekaiš? – tāpēc, ka nelīda pa vidu un nevicināja dūres!!!
   … MEITENES ATCERIETIES, JA NEGRIBIET NORAUTIES, NELIENIET PA VIDU, KAD ZĒNI KAUJAS!!!

   • Kaut arī man gar to visu nav daļa,bet citas meitenes varbūt tāpēc nelīda, ka tā nebija viņu māja, vai tur kautiņa vidū neatradās viņu jaunākais brālis? Vispār tā parasti ir pieņemts, ka ģimenē viens otru aizstāv. Varbūt neapdomīgi, bet kura no mums to nedarītu?

 45. Cik nozelojami.Jus tacu katru gadu izdomajat vienu un to pasu. “viens atlaists,otram tiesiibas nonemtas”. Kad pienemsies Varaklanu cilvek pratina? 😀

  • Nespried pēc komentāriem, kur uzdarbojas persona auziņš, kas dzīvo visu mūžu uz nabaga mātes rēķina un ir policijas redzeslokā, ar to ir izskaidrojams viņa naids pret policiju. Vispār, šī indivīda komentārus vajadzētu dzēst.

   • Tak vins ta pat ka dazi labi-musu Varaklanu autoritates. Saucas vel “cool” zeni.Visa nakotne jau sabojata.Ta turpinat. 😀

 46. Kada sakara pie visa tiek vainoti Varaklanu inspektori?Es uzskatu,ka ari policistiem ir visas tiesibas pavadit Ziemassvetkus kopa ar gimeni!
  Lauris,lielais gudrinieks atradies.Ja Tu stradatu sadu darbu,reti laiku pavaditu ar savu gimeni,loti saubos,ka tik gudri tagad runatu. Visiem cilvekiem r tiesibas atpusties. Nehui,rupji sakot,taisit gimenes svetkos savas ballites!Tie tacu ir GIMENES svetki nevis kartejais, idiostiskais jauniesu pasakums. Vajag atras citu laiku,kad taisit jauniesu kartejos pasakumus!!!!!!!!!!
  Un pec Jusu vardiem varetu spriest,ka M.Lindans nav cilveks,vins nevar kadreiz atlauties iedzert. Un vispar,Jums Jusu dzive garlaiciga,ka lienat citu cilveku dzives,visu redzat,visu dzirdat?Cik nozelojami cilveki Varaklanos dzivo.Piedodies,bet ta ir.
  Bet sie “Varaklanu svetas govis” ta vai ta vel dabus trukties. Sads grautins pats no sevis nevar sakties. 100% dodu,ka tur bija kads vainigais no musu “audzinatajam atvasem”. Nekas ta pat vien nesakas.Visam ir savi iemesli.
  Un vel..Jus Varaklanu policistus kadrei esat uzpirkusi,ka sadi komentari?
  Lielie gudrinieki.Kadreiz vinus ta “nolikat”,bet peksni palidzibu savajadzejas.Redz,ka viss mainas.
  Taisniguma mekletaji tagad atradusies.Tak butu atzinusi,ka pasi jauniesi vien vainigi.Tik pat labi,ja jau zinajat,ka L. tirgo nelegalu alkoholu,kapec uzreiz nevienam nesudzejaties,bet vel zvanijat un pasutijat??Un tagad te raudat. Trukst vardu.

 47. Tevi te-Lauri,ari neviens nesauca aizstavet savus lielos draugus!
  I.V. Arstejies!

 48. Par komentāriem var pasmieties, jo ”Lauris” kas te izmisīgi vaino policiju, visdrīzāk, ir tas pats Rinards, kas pats ir policijas redzeslokā un vairākkārt ir sodīts… 😀

 49. O vells, Pie mumsiem Kuldīg tā nenotiek. Lai izdodas salabot žogu un V sadziedēt salauzto ribu!

 50. Jau jau vini tik slikti,tad adel skrejat pec palidzibas. Tacu katru dienu vinus nodirsat,peksni palidzibu savajadzejas?

  • Nu tevi neviens te nesauca aizstāvēt savus pudeles brāļus/māsas vai radiniekus! Mēs cinamies par taisnīgumu! Ko tu iedomājies rakstot tādas muļķības? Pieņemies prātā!!! Policija ir priekš tā, lai varētu uz viņiem paļauties un saņemt nepieciešamo palīdzību! Ja viņi savus primitīvos pienākumus nespēj pildīt, lai uzraksta atlūgumu!

   • zskatās, ka Lauris gatavs ieņemt šo policistu vietu, lai aizstāvētu savus iedzīvotājus? Visiem ir iespēja sevi parādīt un pierādīt, tik uz priekšu, beidzat tik tukši runāt, bet dariet.

 51. Ja es nonaaktu cietumaa, tad gribeetu, lai man pievers maksimali lielu uzmanibu!

 52. Tie kas neko nezina par šo cilvēku darbu un ikdienu, varēja paklusēt.

 53. Vai taisnība, ka Varakļānu policijas šefam atņemta autovadītāja apliecība par automašīnas vadīšanu dzēruma? Ja jā, tad kāpēc tāds cilvēks vēl atrodas policijā un no tās nav ar negodu padzīts? Visi varakļānieši, izņemot Silvu, ņirdz par tādu policistu, kam labākais draugs ir pudele.

 54. Korumpēto policiju atlaist no darba, jo savus pienakumus viņi neveic un vainīgos sodīt ar bargākajiem sodiem!

 55. Te nu parādās, kā pietrūkst armijas disciplīnas un vecāku audzināšanas jaunatnei. Bet ieteikums, ja žagari jau par vēlu -uz pāris diennaktīm viņus visus iesēdināt “uz pārdomām”….

 56. …sastādīto protokolu daudzumu par dažādiem sīkumiem. Taču neredzam rezultātus lielās lietās, prasmē novērst noziegumu jau saknē, kas ir daļa ilgstoša, pacietīga un neatlaidīga darba rezultāts…
  Šajā rindkopā jau viss pateikts,KĀ noziegumi tiek novērsti saknē!!! Ar pacietīgu, neatlaidīgu un ilgstošu darbu diendienā dežūrējot un sastādot protokolus par sīkumiem. Tikai tāda darba rezultātā domes priekšsēdētājs var atļauties atstāt neaizslēgtu automašīnu un justies drošs. Iespējams, policisti bija droši, ka uz svētkiem, kas tiek uzskatīti par siltiem ģimenes svētkiem, arī paši varētu pabūt kopā beidzot ar ģimenēm un būt droši par to, ka Varakļānos vietējie rīkojas tāpat, jo, kā jau rakstā minēts, ikdienā viņi novērš katru sīku noziegumu. Taču, ļoti žēl, ka jaunieši, kas šobrīd vairs ikdienā nedzīvo Varakļānos, var sarīkot tādu skandālu un paši mēģināt sevi slavēt par to. Atceroties deviņdesmitos, kad Varakļānos notika vēl lielāka līmeņa kautiņi ar apšaudēm, un nogalinātiem cilvēkiem (un to izdarīja vietājais slavinātais policists), pēdējos desmit gadus nekas tāds nav bijis, jo tieši tā- viss laicīgi tiek novērsts saknē! Lai spēks, pacietība un veselība vietējiem policistiem.

  • Aizstāvi savu radag abalu?

  • Tieši otrādi, policisti uz nozīmīgām lietām piever acis, jo paši vai nu baidās vai ir saistīti ar tā sauktajām “autoritātēm”, vienīgais ko viņi spēj, ir sastādīt protokolus iereibušiem riteņbraucējiem. Kā jūsuprāt tik mazā pilsētā, kā Varakļāni, policisti var nezināt par šiem kontobandistiem, kas pilnīgi atklāti ar to nodarbojas, ja pat vietējo veikalu plauktos stāv kontrobandas preces?

  • Nu jau, nu jau ja atceras 90-tos, tad tie nebija puiķeļi, kuri skolu nevar pabeigt slinkuma dēļ un ne arī nodzērušies lielie puiki, kam dzērumā tikai blatnā valodiņa un betmens pamostās dvēselē. Tie bija biki citi puikas, kad policists nošāva vienu no nemierniekiem. Pašreizējā policija netiktu galā ar, it īpaši, tās nakts notikumiem…

  • Slavinātais policists 90 -tajos nogalināja vienu no bandītiem,kas regulāri brauca sist varakļāniešus,tanī vakarā bija jau izdemolēta kafejnīca un neželīgi piekauts Bucenieks.Bandīts tika nogalināts tajā brīdī kad ieroci pavērsa pret policistu .Silva ,tu paceltu rokas? Tu varbūt,bet ne policists,tā ka aizver muti un turpini slavēt mūsējos .

Draugiem Facebook Twitter Google+