×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

ZZS valde kā vienīgo premjera amata kandidātu izvirza Lembergu (18)

LETALETA

Politisko organizāciju apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12. Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, informē ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

Tādējādi Lembergs kļuvis par vienīgo ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu, LETA apliecinājis ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis akcentē, ka “Lembergs ir spēcīga personība un tieši šādus, patstāvīgi domājošus un saimnieciskus politiķus, Latvijas vēlētāji vēlas redzēt valsts vadībā”.

Augulis atzīmē, ka saskaņā ar sabiedriskās domas aptaujām arī iedzīvotāji Lembergu atzīst par piemērotu premjera amatam. Lembergs bija ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts arī pirms 11. Saeimas vēlēšanām.

Jau vēstīts, ka Lembergs pieņēmis ZZS valdes otrdien izteikto aicinājumu un piekritis būt ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts. 

Iepriekš kā iespējamie ZZS premjera amata kandidāti tika nosaukti zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. PALDIES,KA IZVIRZIITS LATVIJAS LIELAAKAIS ZAGLIS.LEMBERGS KAA ZAGA TAA ZAGS.PAT KALMEIJERS TURPINAASOT SAVU IESAAKTO DARBU,JO TACU ZAGLIM LEMBERGAM VEEL ESOT PILNS MAKS AR MILJONIEM.

 2. Paskaties, kā LA aģitē par Lembergu: no viena raksta augšas un apakšas rēgojas veselas piecas Lemberga ģīmja dažādas grimases ar piebildēm – Lembergu virzīs, Lembergu aicinās, Lembergs apsvērs, Lembergs piekritis, Lembergs…, vai pašiem aģitatoriem nav palicis nelabi no šādas lembergošanas?
  Laikam jau Lembergs labi maksā avīzei, ka tāda pārspīlēta izrakstīšanās.

 3. ļoti pareiza zzs rīcība ,izvirzot lembergu ,tikai tos pielaides pielaidējus vajadzētu izgaiņāt ,lai spējēgus cilvēkus netraucē strādāt

 4. Lembergs jau zina ko dara, bet, lūk, ZZS gan nezina ko dara! Kāda veiksme biznesā, politikā? Vai cilvēku, kurš pārkāpj likumus valstī, lai tiktu pie lielas naudas un pret kuru tādēļ izvirzītas kriminālapsūdzības, var nosaukt par veiksmīgu un drīkst virzīt par premjeru? Liekas, ka arī tev nav sajēgas par morāli, tāpat kā šī cilvēka bīdītājiem no ZZS. Neesi ievērojis, ka tieši šādu cilvēku “veiksmes” dēļ valstī jau 20 gadus valda bardaks?

  • Pievienojos !Tas viss atgādina TV reklāmas -”pērciet ,jo tik lēti…”,lai ķertu muļķīšus ,kam vēl saglabājušies nedaudz centu .Pārāk daudz atlaižu ,aizdomīgi.Latvieši ārzemēs mizkasti sauc par garbiču,šis smieklīgais formulējums arvien vairāk atgādina priekkšvēlēšanu gaisotni .Kad tiek izmesti neapēsti labumi ,kopā ar sasmakušām lietām un smirdoņa plēšas platumā. Zinu par ko balsot ,bet vai attaisnosies liktās cerības ?

 5. Ļautiņi mīļie – kā Jums šķiet, ja Lembergam neveiktos vai cilvēks “pērtos kā pliks pa nātrēm”” – vai viņš būtu uzkāpis tik augstu kā ir uzkaapis?! Nu ne tak! Tātad – mēs te varam domāt un runāt ko vēlamies, cilvēks zin ko dara, zin mērķi, kā vārdā vispār ko dara un .. jā, nevar noliegt – veiksme biznesā, politikā viņam uzsmaida! Un nav te ko kost cilvēkam kājā – lai rīkojas, lai strādā un cenšas. Gan jau manīsim labumu pēc 4. oktobra! Nav vairs ilgi jāpaciešas, tikai nedēļa 🙂

 6. Ja jau ZZS tādu lēmumu pieņēmuši un šādi rīkojas – ta ne bez iemesla! dzīvosim – redzēsim kā būs, kā veiksies 4. oktobrī. Nevajag kritizēt it kā visi te sanākušie būtu lieli gaišreģi!

 7. Vai tad jūs nesaprotiet, ka Lembergs ir tikai ZZS pamesta ēsma vēlētāju pievilināšanai. Bet ar šo gājienu ekskomunists Brigmanis un co ir nodemonstrējuši, cik “augstu” vispār viņi vērtē Latvijas vēlētāju. Ja viņu izpratnē šaubīgs un kriminālnoziegumos apsūdzēts cilvēks var būt par premjera kandidātu! Tad kādu morāli ZZS te pārstāv, ja partija par savu pirmo numuru valstī virza šādu cilvēku? Laikam jau viņu izpratnē gangsteri un slepkavas arī var vadīt valsti, jo arī starp viņiem var atrast izveicīgus darboņus un labus saimniekus. Vajag tikai pameklēt! Vai ne tā, kungi no ZZS? Tad ko mēs te valstī kā muļķi runājam par godīgumu un morāli, kuru trūkums noveda pie valsts izzagšanas, ja dažām partijām šie jēdzieni ir pilnīgi sveši!

  • Ko Tu dziedi par Lembergu!Atsauc atmiņā Zatlera ievēlēšanu par prezidentu-viņš arī bija krimināllietā par kukuļiem,bet zooloģiskajā dārzā to kaut kā neatcerējās!Lembergu vienmēr sak vajāt pirms vēlēšanām,tāpēc ka pie varas esošie no viņa baidās,baidās par to,ka viņš lietas sauc īstajos vārdos,māk atbildet uz jebkuru uzdoto jautājumu,nevis tā kā tagadējie pie varas esošie politiķi-tā kā mjamļas,neko konkrēti nepasaka,tikai kaut ko vāvuļo,nevar normāli dažus vārdus sasaistīt teikumā!!!

 8. Nu par ZZS nebalsošu, kad valde izvirza Lembergu. Auguli par premjera kandidātu!

 9. Pirmkārt, šis frukts nekad neatstās Ventspils naudas āderi;
  Otrkārt, viņš ir āksts, kalpo komunistam Brigmanim kā “izbāzenis”.

  Mēs jau nebūsim tie, kas gāzīs valdību.

 10. esmu par Lembergu ,varbūt tiešām kas mainīsies. un nevajag jau tā noniecināt cilvēku , viņš būs labākais no visiem .

 11. Esmu PAR.Tads vaditajs varbut beidzot ievedis kartibu valsti un to padaris to par paraugu visiem, ka kadreiz to izdarija Ulmanis vecos LABOS laikos.

 12. … ARPRATA VAI VALSTS UZMESANAI SAGATAVOTS GAJIENS NO SIS PARTIJAS !!!

  … PIERADIJUMS PAR ZZS PARTIJAS NEATBALSTIBU VALSTS DROSIBAI, LIKUMIGAI UN EIROPEISKAI ATTISTIBAI … UN VISA BRIVA PASAULE VELREIZ SMIN PAR MUSU vp un mp kandidatiniem …

 13. Vai tiešām mēs esam tik morāli zemu krituši,ka var izvirzīt kriminālnoziegumos apsūdzēto…???????????????

  • Kur ir redzēts vēl kāds cits kriminālnoziednieks , kas spējis galīgi nolaistu pilsēteli padarīt par Eiropas cienīgu, ekskluzīvu pilsētu, ar ko visi var lepoties?

 14. Vai tad premjers var strādāt bez pielaides noslēpumiem?Ja Lembergam iedod pielaidi šajā situācijā,tadLatviju kā valsti var norakstīt.Vienīgā cerība,ka iedzīvōtāji vismaz vēlēšanu dienā nāks pie prāta.

Draugiem Facebook Twitter Google+